Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetlerden Neden Ayrıldı? UTC Edip Öldü mü?

Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetler’den ayrıldı. Ufak Tefek Cinayetlerde Edip öldü ama yeni sezonda savaş kaldığı yerden devam edecek. Edip’in ölümü ile savaş bitmeyecek sadece Edip’in hikayesi bitecek. 

Edip balkondan düşerek öldü. Elif ise zehirli limonatayı içerik. Peki bu iki cinayeti kim işledi? Elif’in ölmesi ile dolaylı yoldan katil olan Burcu oldu. Burcu Pelin’in kendisini öldürmek için kullandığı zehrin devamını Pelin’in çantasından aldı. Pelin’in çantası evde kaldı Pelin camdan çıktı ve fark etmedi zehrin olmadığını. Zehri Burcu Arzu’yu öldürmek için kullanacaktı ama şansız olan Elif zehirli limonatayı içti ve öldü.  

Peki Edip’i kim neden öldürdü. Edip ölürken beni öldüren gözümün içine baktı ve beni öldürdü. Hemde planlamıştı dedi.
Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetlerden ayrıldı

Selim Bayraktar’ın Ufak Tefek Cinayetler dizisi kadrosundan ayrıldığı iddia edildi. Medyaya düşen son haberde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip karakterine hayat veren Selim Bayraktar’ın dizide merak edilen kim ölecek sorusunun cevabı olduğu söyleniyor.

Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip hoca önce Oya’ya aşık olmuştu sonrasında adeta katiline aşık olan Edip Hoca Oya’nın Serhan’a olan aşkına emin olunca oklarını artık intikam için mi yoksa gerçekten etkilendiği için mi bilinmez ama Merve AKSAK’a çevirmişti. Merve ise Edip’e bir boşluğa düştüğü an olur verse de sonradan kendine gelmiş ve Edip’in aşkına karşı çıkmıştı. Edip ise Merve’yi adeta son dönemlerde takıntı haline getirmişti. Bu durumda muhtemelen Edip’i öldüren yani katil de Merve veya Serhan çıkacak gibi. selim bayraktar resimleri 2018

Yani bize gelen bilgide Ufak Tefek Cinayetler’in sezon finalinde katil Merve veya Serhan olurken Maktul ise Edip olacak. Ufak Tefek Cinayetler’de sadece Edip değik açıklanan senaryoya göre başka bir yan karakter daha ölü olarak bulunacak. Deniz’e atılarak öldürülecek bu karakterinde diziye sonradan giren Doktor Elif olacağı konuşuluyor. Doktor Elif Oya’yı öldürmek için harekete geçmişti ama bir türlü başarılı olamamıştı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezon onayını aldıktan sonra Meriç Acemi’nin yeni sezon senaryosunu hazırlamaya başladığını biliyoruz. Hal böyle olunca ne Ufak Tefek Cinayetler dizisi yapımcısı Ay Yapım ne de Meriç Acemi ana dört karaktere dokunamamıştır. Eğer bu dört karakterden herhangi biri ölseydi zaten dizide ki hikaye yarım kalacak ve izleyici kaçacaktı.

selim bayraktar Ufak Tefek cinayetler

Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetlerden Neden Ayrıldı?

Bu durumda Selim Bayraktar’ın Ufak Tefek Cinayetler yani UTC dizisinden ayrılması tamamen senaryo gereği oluyor; zaten Selim Bayraktar’ın özel bir sebebi olma şansı çok az zira Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile kendini bulmuş bir isim. Selim Bayraktar daha önce bir çok projede yer almasına rağmen Ufak Tefek Cinayetler dizisi kadar sevildiği bir dizisi olmamıştır.

 Selim Bayraktar Kimdir?

1975 yılındı Irak’ın Türkmen bölkgesi olan Kerkük’de doğan Selim Bayraktar 43 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir süre Diyarbakır ve Antalya Devlet Tiyatrosunda çalıştı. 2006 yılında Köprü isimli dizide yer alarak dizi sektötürne giriş yaptı. Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığıSümbül Ağa karakteri ile ünlendi

Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finali Fragmanı

Selim Bayraktar Ufak Tefek Cinayetlerden Neden Ayrıldı? UTC Edip Öldü mü? (6 Yorum)

  1. Edipi cok sevmistik neden cikti diziden onsuz dizinin tadi anlami yok cok uzulduk keske geri gelse bu dizi edipsiz fazla gitmez Edipin yoklu belli cok sevdik Edipi

  2. Selim Bayraktar için diziyi seyrediyordum. Diziden ayrıldığına çok üzüldüm.