Söz Bahar Öldü mü? Aybüke Pusat Söz’den Ayrılacak mı?

Aybüke Pusat Söz’den Neden Ayrıldı?

Aybüke Pusat İnstagram’da yaptığı bir resmi açıklama da Söz dizisinden senaryo gereği ayrıldığını duyurdu.İşte o resmi açıklama

Aybüke Pusat Söz dizisinden sonra yeni bir dizi ile 2018 2019 yeni sezonunda yeniden ekranlarda olacağını sevenlerine duyuruldu.  

Aybüke Pusat Söz dizisinden ayrıldığını açıkladı. Aybüke Pusat Söz dizisinde ortak mesai harcadığı arkadaşlarına bir de veda mesajı yayınladı. İşte o paylaşım

Söz dizisi ile ilgili medyaya her gün başka bir iddia düşüyor. Medyaya düşen son büyük ve gerçek olam ihtimali yüksek iddia da Bahar karakterinin diziden ayrılacağı yönünde oldu. Bahar sezon finali öncesi Yavuz’a aşka kalbini kapatma demiş ve adeta kendisinden sonra gelecek isminde de dizide yerini yapmıştı. Dizide Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat’ın sezon finalinde yani 11 haziran pazartesi akşamı ölerek ekrenlara veda edeceği daha önce Su Kutlu’nun yerine Aybüke Pusat’ın geldiği gibi şimdide Aybüke Pusat’ın yerine Hande Erçel’in geleceği iddia edildi. 

Bu durumda Bahar sezon finali olan 50. bölümde ölecek ve Yavuz Bahar aşkı bitecektir. Son dönemlerde aldığı eğitimler ile adından bolca söz ettiren Hande Erçel ise adam gibi bir projede yer alma hakkı kazanacak. Ayrıca gelen bilgiler arasında ayrılığın kesinleşmesinin ardından Aybüke Pusat’ın eylül tatili planının bile hazır olduğu söyleniyor.  

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz 4 haziran pazartesi akşamı ekranlara gelen 49. bölümü ile büyük bir yara açtı insanların bağrında. Erdem komutan Çaylak ve Karabatak sevdikleri kadınları gemiden çıkarırken Yavuz komutan eşini gemiden sağ salim çıkaramadı.

Yavuz Bahar’ı gemide bulamadı; çünkü Derman onu gemiden botla çıkarmıştı. Bahar sarı komutana karşı tek çıkar yoluydu Derman’ın. Derman botla karaya çıktı peşinden de Yavuz Karasu. Yavuz zor da olsa Bahar ve Derman’ın saklandığı yeri buldu. Derman etrafının çevrildiğini anladı ve eğer Yavuz’dan kurtulamzsa sonun geldiğinin de farkındaydı.

Yavuz’dan kurtulmak isteyen Derman hemen bir plan yaptı. Derman rehine olarak tuttuğu Bahar’ı Yavuz’a gönderdi. Yavuz Bahar’a “sevdiği kadına” sağ salim kavuşmanın verdiği rahatlıkla Derman’ı unuttu ve Bahar’a sarılmaya kalktı ama su uyuy düşman uyumazdı. Derman Bahar’ı sırtından 2 kurşunlar vurdu. Bahar’ın zaten daha önce de eline sıkmıştı.

Söz dizisinde Bahar ölecek mi soruları sezon finali öncesi medya kulislerinin de en çok konuştuğu konular arasındaydı. Bize gelen ilk bilgilerde Bahar ve Yavuz aşkının devam etmeyeceği ve Aybüke Pusat’ın hayat verdiği Bahar karakterinin Söz dizisinden ayrılacağı yönünde oldu. Yeni sezonda da Aybüke Pusat’ın söz dizisinde devam etmeyeceği onun yerine daha genç ve güzel bir kıza farklı bir karakter ile hayat verdirileceği gelen bilgiler arasında oldu. Yavuz zaten eski sevgilisini yine bir terör saldırısında kaybetmiş ve günlerce toparlanamamıştı. Bahar’ı da kaybeden Yavuz’u kimse toparlayamaz. Yavuz’u daha önce zor da olsa peşinden Karabayır’a kadar gelen Bahar toparlamıştı. Söz dizisi senaristleri bu konuda da tepki çekmemek için Bahar’a Benden sonra aşka kalbini kapatma diye söz verdirtti Yavuz komutana.

Aybüke Pusat Söz’den Ayrılacak mı?

Bize gelen bilgilere göre Aybüke Pusat Söz dizisinden 2018 2019 yeni sezonunda da ayrılacağı yönünde oldu. Bu durumda Bahar acil hastahaneye yetiştirilecek ve kurtarılamayacak gibi. Zaten sezon finalinde de artık Derman ölecektir. Söz’ün sezon finali ise 11 haziran 2018 pazartesi günü 50. bölümü ile gerçekleşecek.

Tabi bu bilgiler tamamen kulis bilgileridir ve her an değişmeye açıktır.

Söz Bahar Öldü mü? Aybüke Pusat Söz’den Ayrılacak mı? (13 Yorum)

  1. bahar ölmedi 60.bölümde sürpriz bir ortaya çıkacak yavuzun yaralanıp ıssız bi yere birakılması sonucunda onu kurtarmak için bar gücüyle uğraşıp başaracak be bir süre yavuz ve bahardan başka hiç kımse yaşadığını öğrenmeyecek çolakta ölmedi savaşçı dizisinde doktor rolunü canlandıran koray şahinbaş söz dizisinde çolak rolünü canladıracaktır dragan ratkoviçle bir olup timi yok etmeye çalışacaklar ve tam o zamanlarda yavuz iyileşip …..
    DEVAMI BİR SONRA Kİ YORUMDA

  2. Söz filmisteyen baharsiz izlenmez tabi bende yokum bahar olamasa bu diziyi izlenmez bahar yoksa bende yokum

  3. Yavuz baharin mezarinin basindayken gayet mutluydu ölü bir adama göre çok yakişikliyim dedi böyle diyen birine yeni bir aşk yazmalari saçma nişanlisi öldüğünde yaralandiğinda hissetmeyen yavuz hayattaki bağlarini koparan yavuz karisi öldüğünde bir damla göz yaşi dökmedi mutluydu seyircilerin hepsi sanki yavuz karisinin öldüğüne sevinmiş eğer gerçekten bahar öldüyse bu dizi artik izlenmez (yavuzun yeni bir aşka ihtiyaci yok gayet mutluydu)

  4. Yok böyle bir şey bahar ölmemeli dizi baharsız olmaz bırakıyorum diziyi buneya moda olmuş birinin yerine başkasını koymak istemiyoruz bahar gayet iyi oynuyor

  5. Ofya bahar filmden çıkmasın onsuz hiç izlenmez ki ya filmden soğudum resmen alışmıştık ona 😔😢😭🙁☹

  6. ne iyi oluya Allah sizden razi olsun kalbim rahatladi cok uzulmusdum bahar olecek diye yavuza uzuldum o obiri nisanlisinda teror saldirisinda olmusdu

  7. ne iyi oluya Allah sizden razi olsun kalbim rahatladi cok uzulmusdum bahar olecek diye yavuza uzuldum o obiri nisanlisinda teror saldirisinda olmusdu