Adını Sen Koy 361- 362. Bölüm Fragmanı 4 Haziran 5 Haziran Özeti Sezon Finali

Adını Sen Koy 361. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da benim tahminlerime göre Zehra’nın gerçek babası Zehra’yı takip ediyor; eğer öyle değilse bile Adını Sen Koy senaristleri yeni sezonda Zehra’nın gerçek ailesini bulma mücadelesini anlatacağı için bir şekilde Zehra Salim’in öz babası olmadığını öğrenecek. Bunu da Zehra ve Ömer’in mahallede kaldıkları zamanda öğrenecek. Muhtemelen büyük hala gelince Zehra konuşmaları dinleyecek.

Adını Sen Koy’da Can kaçırılacak bir depoya kilitlenecek.Adını Sen Koyda 3. sezonda neler olacak

Adını Sen Koy Zehra Hamile

Adını Sen Koy’da Ömer sonunda güzel haberi alıyor.. Zehra hamile evet yanlış duymadınız onca hengamenin arasında sonunda Ömer Zehra’nın hamile olduğu haberini alıyor ve Zehra’ya sarılıyor. İşte mutlu bir sezon finalinin ilk adımı peki sezon finalinde sadece mutluluk mu var tabi ki hayır.

Ercan Keser’in hapisten kaçıp intikam için Ömer’in karşısına çıkması ve Ömer’i kaçırması Ercan Keser için hiç de iyi olmayacak Ömer bir kez daha polisi Ercan Keser’in peşine takacaktır. Ömer sonunda Ercan’ın elinden kurtulacak.

Adını Sen Koy 361 362. Bölüm 1

Zehra ve Ömer Salim’in evinde kalıyor; Ercan Keser belası aşıklarımızın huzurunu Ömer’in uykusunu kaçırsa da Salim’in evinde Zehra hamile olduğunu öğreniyor; ancak Zehra’nın gördüğü korkunç rüya sezon finalinin hiç de iyi bitmeyeceğinin göstergesi.

Ercan Keser yine polislerin elinden kaçmayı başarıyor ve Ömer’i ve sevdiklerini yok etmek için muhtemelen yeniden saldırıya geçecek; kim saldırırsa saldırsın Ömer baba olacağı için çok mutlu. Peki Zehra’nın gördüğü kabuslar neyin nesi? Sezon finalinde galiba Ömer ağır yaralanacak. Acaba Erkan Meriç Adını Sen Koy’dan ayrılacak mı? Yada ağır yaralanan Zehra mı olacak? Erkan devam edecekte Hazal Subaşı mı ayrılacak?

Adını Sen Koy 4 Haziran 5 Haziran Tüyoları

Adını Sen Koy’da sezon finali haftası geldi çattı. Yaklaşık 3 aylık araya girecek Adını Sen Koy’da bakalım sezon finalinde neler olacak.

Ercan hapishaneler arası transfer sırasında kaçmış ve tüm polis teşkilatını peşine takmıştır. Ercan bir yandan polisten kaçarken bir yandan da Ömer ile kalan hesabını bitirmek ve yurt dışına kaçmak ister.

Ercan 30 yılla yargılandığı davadan kurtulmak için yurt dışı kaçışını ayarlamıştır. Sahte kimlik ve pasaportunu ayarlatan Ercan’ın tek işi Ömer’e hesap sormaktır. Ercan Ömer’e hesap sormak için adamalarına emir verir ve Ercan’ın adamları Kercancıoğlu ailesinden birilerini kaçırmak için harekete geçer.

Komiser Murat ise Ercan’ın Kercancıoğlu ailesine saldıracağını tahmin ettiği için tüm ailenin etrafında etten duvar ördürür ama Ercan ve adamları Ömer’i ayarak muhtemelen Zehra veya Ayşe’yi kaçırdıklarını polise haber vermeden dedikleri yere gelmesini isterler. Ömer ise riske atmamak için polislere haber vermez.

Canan ise bir birlerini deli gibi sevdiklerine emin olduğu Koray ve İpek’i bir araya getirmek için bir plan yapar ancak Sarp’ta İpek’e ilanı aşk etmek için fırsat kollamaktadır. İpek Sarp’ın ilanı aşkı karşısında nasıl bir tepki verecektir?

Adını Sen Koy 361 362. Bölüm

Ev bulan Aysel’in taşınmayı istemesine Canan ve Şükran engel olabilecek mi? Salim sonunda Aysel’e ilanı aşk edecek mi? hepsi ve daha fazlasını Adını Sen Koy 4 Haziran 5 Haziran özetlerinde vermeye çalışacağız.

Adını Sen Koy 361- 362. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy’da Geçen Hafta Neler Yaşandı

Ömer annesi ve babaannesinin konuşmalarını maalesef duyamadı bu Bahşende için iyi Jülide için kötü bir durum oldu; çünkü oğlundan sır saklamak istemiyordur.

Neyse Ömer tekrar odaya gider Kaan bebekle ilgilenirler Ömer Zehra’nın yanına diz çöker elini tutar Zehra’yı bebekten kıskandığını söylediğinde o elbet gidecek sen yine bana kalacaksın der. Zehra duygulanır tam o anda Hediye gelir ve bebeği annesinin alacağını söyler.

Zehra çok üzülür Ömer kıyamaz emziği suya batırmak için mutfağa gider Hediye bebeğin ailesi ile konuşuyordur bir gün daha kalmasını ister Ömer’de başıyla onaylar kabul ettiklerinde haberi Zehra’ya verip mutlu etmek için odaya gider Zehra üzgündür Ömer üzülmesini istemez üzülme deyince Zehra kıskandığını ima eder. Ömer’se bebek yarına kadar bizimle deyince çok mutlu olur ikisi birden bebekle ilgilenirler.

Ercan keser ise avukatı ile görüşmüş çıkmak için bir şeyler yapmasını istemiştir; fakat bir şey elde edemez otuz yıl yemiştir dile kolay içeride kalmak istemeyen Ercan intikamı için çıkmak zorundadır avukat her şeyi ayarlar Ercan’a da haberi yollar.

Selin İpek’e Koray’ın duygularını söylemiş; fakat İpek kabullenememiştir. Koray’ın utançtan yüzüne bakamamasını yanlış anlayan İpek Selin’in yanıldığını düşünür. Koray’sa mahcuptur aralarını düzelten ikili akşam işten beraber çıkacakken Sarp gelir ipek Koray’ı yine eker. Sinirlenip giden Koray ardından Sarp İpek’in elini çabuk tutup açılmalıyım beklide Koray’dan hoşlanıyor diye düşünür ve çıkarlar.

Kaan bebekle ilgilenen ikili bebeğin ateşinin çıkması üzerine hastaneye gitmeye çalışırlar Ayşe odaya gelir durumu fark eder ateşine bakar normal olduğunu söyler. Abisine güler sonra onu eczaneye yollar. Zehra’yla ikisi de soğuk duş aldırırlar ateşi düşen bebek rahatlar Ömer gelir Ayşe yine güler Ömer kızar ama bir şey demez.

Ayşe odadan gidince ikili endişeli şekilde bebeğe bakarlar gece ateşi iyice düşünce içleri rahatlar uykusu gelen Zehra daha fazla dayanamaz ve uyur. Ömer bebeğe bakar başında bekler sonra oda uyur sabah uyandıklarında bebek yoktur korkup aramaya başlarlar; fakat bebek Ayşe tarafından salonda bakılmaktadır Ayşe annesine Ömer ve Zehra’yı anlatır çok iyi anne baba olacaklarını söyler.

Canan Koray ve ipek arasında yaşanan olayları öğrenir. Bakalım Canan Koray ve İpek için ne yapacak? Aysel hanım ve Halit amcanın konuşmalarını duyan Salim konuşmadan evden geri çıkar. Aysel hanım durumu fark eder ve Koray’ın yardım ister.

Bakalım Aysel hanım aradığı evi bulabilecek mi? Ömer ve Zehra bebeği evine bırakmak için yola çıkarlar yolda konuşan ikilimiz bebeğin gidişine üzülür çocuğu bırakıp parkta otururlar mutluluklarını paylaşan ikili sarılır tam o sırada murat komiser arar ve Ercan’ın kaçtığını söyler. Bakalım Ercan Keser nasıl bir planla ortaya çıkacak bu sefer? Ercan’ın oyunu nasıl olacak bu oyunda kim zararlı çıkacak kimin canı yanacak?

Ömer bu durumda ailesini korumak için nasıl bir önlem alacak bu durumu Zehra’ya korkmaması için söyleyebilecek mi bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Adını Sen Koy 361- 362. Bölüm Fragmanı 4 Haziran 5 Haziran Özeti Sezon Finali (4 Yorum)

  1. Ben çok üzüldüm sezon finali ne bu adını sen koy dizisine bayılıyorum keşke hiç bitmese

  2. Selam hayirli günlər Bence zehra hamile deyil en azın da simdilik berki sezon finalı bölümü de ola bilir bi ihtimal ama frgram da ömər zehra yim oda da gordyu üçün kucagin alip dondur du yasiyor eranın elin de deyil diye hayirli sin inşallah sezon finalı heycan la beklyorum

  3. Sezona guzel girmeyi hic dusunmuyorduk burda yazilanlarida beklemiyorduk bu oyunculardan biri giderse beraber veya tek olarak gitsinler bu dizi baslamadan biter bizler diziyi bunlar icin sevdik vede beraber ve birlikte seviyoruz bunlari ayri ayri degil