Adını Sen Koy 363 364 365. Bölüm Fragmanı 6 7 8 Haziran 2018 Analizi

Adını Sen Koy 365. Bölüm de Neler Olacak?

Adını Sen Koy 365. Bölüm de Ercan Keser Zehra ve Ömer’i diri diri yakmaya çalışacak ancak hiç bir şey Ercan Keser’in planladığı gibi olmayacak. Zehra’nın bulunduğu evi ateşe veren Ercan Keser Ömer’in gelmesi ile Zehra’dan önce kendisi tutuşacak. Ömer önce Ercan Keser’i etkisiz hale getirecek sonrada Zehra’yı kurtaracak ve Adını Sen Koy’da sezon bitecek. Peki Adını Sen Koy 366. Bölüm de neler olacak.

Adını Sen Koy 364. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Ercan Keser belası söylediğimiz gibi tüm pisliği ile geri döndü. Ercan Keser kendine ölü süsü verdi ve peşinde ki polisleri atlatmayı başardı. Ercan tekneyi hazırlattı intikamını alır almaz Ömer’den kaçacak yurt dışına. Ercan Kervancıoğlu konağından daha önce tüyolar da size söylediğimiz gibi Ömer’in sağ kol Can’ı kaçıracak. Canı canı ile tehdit eden Ercan Keser Can’ı kullanarak Ömer’i tuzağa çekecek. Ömer’i depoya çağıran Ercan Keser ve Ömer Kervancıoğlu arasında depo savaşları yaşanmadan önce Ercan Keser ikinci planını devreye sokacak.

Can’ın yokluğunda Zehra bir taksiye binecek. Taksi şoförü ise kılık değiştirmiş Ercan Keser olacak. Ercan Keser kanlı bir son hazırlamak için elinden geleni yaparken Ömer’de buna engel olmak için harekete geçecek. Zehra fenalaşınca Hediye Zehra’yı hastahaneye kaldıracak. Hastahaneye gelen Zehra’nın durumu oldukça kritiktir. Peki Zehra yaşayacak mı? Ömer ve Can Keser’in elinden kurtulacak mı?

Adını Sen Koy’da Can Hain mi?

Adını Sen Koy sezon finali çekimlerinde Can bir oyunlar çeviriyordu. Acaba diyorum Ercan Keser Can’ın ailesini buldu onlara zarar veririm diye Can’ı korkutup Ömer’e ihanet mi ettirecek. Adını Sen Koy’ın sezon finali Can üzerine kuruluyor gibi.Adını sen koy can

Adını Sen Koy 363. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Ömer Zehra’yı Ercan Keser’den koruyayım derken Halit Amca’ya kaptırdı. Zehra da Ömer’in kendisini kısıtlamasının ne kadar zor bir şey olduğunu göstermek için Ömer’e güzel bir ders verdi. Şaka bir yana Ömer karısını Ercan’dan bakalım sezon finali olan 365. bölüme koruyabilecek mi? Ömer asıl dersi sezonun son bölümünde Ercan Keser’den alacak gibi. Adını Sen Koy’da haftanın ortasında her şey güllük gülistanlık gibi görünse de son hafta ortalık tamamen karışacak.

Halit Amcanın varlığı Aysel ve salim’i bir birine bağlamaya devam ediyor; bakalım artık Salim ve Aysel’in evlilikleri gelecek sezona kaldı.

Zehra ve Ömer’i şimdiden kaybetme korkusu sardı. Hatırlanacağı üzere daha önce de Zehra’yı ayrılık korkusu salmıştı. Korkmayın sezon finalinde her şey kötü olacak ama yeni sezonda çok daha güzel şeyler göreceğiz.

Ercan Keser’in öldüğü haberleri yayılsa da Ercan yine bir oyun peşindedir. Ercan bence her ne kadar tekneye biner gibi görünse de bu tamamen onu adım adım takip eden polisleri atlatmak ve Ömer’in koruma duvarını aşmak içindir. Ömer her ne kadar Ercan’ın öldüğüne inanmasa da yine de en büyük hatasını yapmak üzeredir. Ercan intikamını almadan gidecek bir adam değil. Ercan bence hem Zehra’yı hemde Can’ı alı koyacak. Peki Ömer yine eli ile koymuş gibi Zehra’yı Ercan’ın elinden alabilecek mi?

İntikam hırsı ile dolan Ercan’ın ise vakti yoktur. Ömer ile bu sefer oyun oynamayacak olan Ercan Zehra ve Ömer’i ayıracak mı? Adını Sen Koy’da Ercan hiç olmadığı kadar tehlikeli olacak.

Koray ve İpek ise mutluluğa bir adım daha yaklaştı. En azından Sarp meselesi kapandı. İpek kalbi Koray diye atarken Sarp’ın bu ani tepkisine olumsuz cevap verecek; ancak Sarp meselesi Koray2ın aklını başına getirecek. Koray elini tutmazssa sevdiği kızın başkalarının olacağını görünce tahminimce Selin’de desteği ile İpek’e ilanı aşk edecek. Selin hem İpek’in Koray’a hemde Koray’ın İpek’e karşı boş olmadığının farkında. Adını Sen Koy 363 364 365. Bölüm

Adını Sen Koy 362. Bölüm Özeti Adını Sen Koy 5 Haziran

Adını Sen Koy 362. Bölümle ekranlara geldi.Adını Sen Koy’da Zehra korkup bağırmış ve Ömer’i de korkutmuştu; fakat korkulan olmadı karısına çıkan Halit amcaydı koşarak gelen Ömer Halit amcanın yakasına yapışır sonra Zehra tanıdık deyince bırakır.

Ömer’e kızımdan uzak dur sen kimsin evimde ne işin var derken Salim çıkagelir ve Halit amcayı oradan uzaklaştırır. Ömer Zehra’yla içeri girince korktuğunu söyler. Dışarıda ne işi olduğunu sorar? Zehra ise çöp atmaya çıktığını söyler. Ömer’e bu korumacı tavrının sebebini sorar.

Korumacı tavrını saklayan ve söylemeyen Ömer Zehra nereye gitse sorar. Zehra şüphelenir, sahurdan sonra uyumaya çalışan ikili eskileri anımsarlar. Ömer depoya kitlendiği zamanı, kadınlara olan öfkesini, acısını anlatır. Zehra’dan özür diler. Zehra geçmişte kaldı unut ben unuttum seni de çok seviyorum der ve sarılıp uyurlar.

Sabah uyanınca Salim kızını yolcu eder; fakat ikili arabada bekleyen tehlikeden habersiz arabaya binip yola koyulurlar konağa geldiklerinde Ercan Keser onları izliyordur. İntikam için diş biliyordur. Ömer ve Zehra konağa geldiklerinde Halit amca bir anda arka koltuktan fırlar ve ikiliyi korkutur.

Kızı sanıp Zehra’yı Ömer’den korumaya çalışan Halit amca konağa getirilir.  Hediye’yi eski nişanlısı Firuze sanan Halit amca konaktan gitmek istemez kayıp oldu diye milleti ayaklandıran Aysel hanım dayısının Zehra’nın yanında olduğunu öğrenince rahatlar; fakat içi rahat etmeyince Salim’le birlikte konağa gelirler.

Aysel ve Salim ikna etmeye çalışır; fakat Halit amca Firuze diye tutturunca Zehra kalması için ısrar eder. Kendilerinin de kalmasını ister fakat ikisi de işimiz var deyip giderler. Ömer ve Zehra odalarında Salim ve Aysel hanımla ilgili konuşurlar. Zehra keşke araları olsaydı da babamda mutlu olsaydı annem yüzünden mutsuz oldu yıllarca deyip geçmişteki Sevim’in yaptığı kötülükleri hatırlar ve ağlar.

Ömer teselli etmek için sarılır o esnada Halit amca odayı basar ve Ömer’i dışarı atar zor durumda kalan Ömer’in imdadına Hediye yetişir yetişir. Hediye Firuze olarak Halit amcayı ikna eder kapıyı açtırır ve Ömer’i karısına kavuşturur.

Çalışma odasında çalışan Ömer odadan çıkmak ister; fakat Halit amca yine engel olur ikna etmek için mektup yazmasını ister oturup yazmaya başlayan Ömer Halit amca yerine kendi hissettiklerini yazar onuda Zehra’ya okutur. Okudukları karşısında duygulanan Zehra Ömer’e seni çok seviyorum deyip sarılır.

Ömer çalışma odasında çalışırken Zehra Halit amcayı aramaya çıkar. Ömer de pencereden Zehra’nın dışarı da olduğunu far keder ve korkar arkasından koşup son anda yetişir Zehra’yı durdurup dışarı çıkmasına izin vermez zaten gerekte kalmaz.Hediye ile alış verişe giden Halit amca çıkıp gelir Zehra’yı içeri alan Ömer bakalım bu korumacı tavrını söyleyecek mi?d

Koray Sarp’in İpek’e aşkını itiraf ettiğini Selin’den öğrenir ve şok olur. Bakalım Koray bundan sonra ne yapacak? Zehra Ömer’den ne sakladığını sorar ısrar eder Ömer tam pes etmişken Murat komiser arar ve Ercan Keser’in gemiyle kaçarken gemisinin patlatıldığını öğrenir. Acaba öldü denilen Keser gerçekten öldü mü? Yoksa buda yeni bir oyun mu? Bunu hep birlikte izleyip göreceğiz

Adını Sen Koy 364 365. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 363. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 363 364 365. Bölüm Fragmanı 6 7 8 Haziran 2018 Analizi (2 Yorum)

  1. ASK DIZISI IKI SEZON BOYUNCA SEYIRCIYE NASIL BIR TRANVA YASATTIYSA ERCAN NIN OLDUGUNE KIMSE INANMIYOR BENDE DAHIL GERCEKTEN OLDUYSE COK SASIRACAGIM