Adını Sen Koy İpek Kimdir? (NurBerfin Çiroğlu Kimdir? Kaç Yaşında?)

Adını Sen Koy’da Koray’a beğenilen kız sonunda sete geldi. Koray’ın daha önce Özge ile aşk yaşayacağını tahmin etmiştik ama Özge şirkette ki köstebek çıkınca sete gelen bu güzel kız kesin olarak Koray’la aşk yaşar demiştik; bu sefer tahminlerimiz doğru çıktı. İpek’in Kervancıoğlu şirketinde işe başlaması ile Koray’ın sevgilisi olacağı kesinleşti. Koray ve İpek’in önümüz de ki hafta yan yana bir çok sahnesi olacak. Özge de kıskançlıktan çatlayacak.

Adını Sen Koy İpek

Adını Sen Koy dizisinde İpek karakterine NurBerfin Çiroğlu hayat verecek. NurBerfin Çiroğlu’un hayat vereceği İpek karakteri ise ayı zamanda Salim’e uygun olarak görülen Aysel hanımın yeğeni olacak.

Adını Sen Koy dizisine yeni gelen ve yeni gelecek oyuncular listesi için tıklayınız Adını Sen Koy

NurBerfin Çiroğlu’nun hayat verdiği İpek karakteri Kervancıoğlu holdinginde çay kahve servisi yapacak; ancak ilerleyen haftalarda muhtemelen NurBerfin Çiroğlu Kervancıoğlu şirketinde daha üst bir makamda çalışmaya devam edecektir.Adını Sen Koy İpek resimleri

NurBerfin Çiroğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan NurBerfin Çiroğlu sosyal medyayı aktif kullanan bir oyuncudur. NurBerfin Çiroğlu üniversite yıllarında reklam sektörünün içinde yer almıştır. Next Way isimşi ajansa kayır olmakla işe başlayan NurBerfin Çiroğlu modellik ve oyunculuk kariyerini bir arada devam ettirmektedir. NurBerfin Çiroğlu Adını Sen Koy dizisi için Karamel Filmin oyuncu seçimlerine katılmış ve Türkiye’in en başarılı günlük dizisi Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna katılmıştır. NurBerfin Çiroğlu’nun ilk dizisi Adını Sen Koy dizisidir. NurBerfin Çiroğlu medium. com yazarırdır.

NurBerfin Çiroğlu İnstagramadresi için tıklayınızNurBerfin Çiroğlu adını sen koy

NurBerfin Çiroğlu’nun Sevgilisi kimdir?

NurBerfin Çiroğlu Efe Helvacı ile aşk yaşamaktadır. Efe Helvacı bilgisayar mühendisidir. NurBerfin Çiroğlu ve Efe Helvacı’nın mutlu bir ilişkileri vardır.