Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti 12 Mart Meltem Bekir’i Bulabilecek mi?

Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti

Emre Zeynep’in masum olduğuna inanmaya başlamıştır; ancak gerçeğin ortaya çıkması da Emre için çok önemlidir. Emre randevu evinde gördüğü ve Zeynep’in orada çalıştığını söyleyen adamı hastahanede görmüştür. Hastahaneye gelen bu adam ile  Zeynep şans eseri karşılaşmış ancak birbirlerini bile tanımadıkları Emre fark etmiştir. Emre açık açık Zeynep’e bir komplo kurulduğunun farkına varmaya başlamıştır. Bu Emre için önemli bir ipucudur.

Esin ise Cengiz’in gözünde Zeynep’i bitirirse Zeynep’ten kurtulacağına emindir. Cengiz’e bir posta gönderen Esin Bir Dost ismi ile gönderdiği zarfta Zeynep’in escort kız olduğu ile ilgili düzmece deliller vardır. Zeynep’ kötü biri gibi göstermeye çalışan Esin Cengiz’den tepkiyi bulamaz; zira Cengiz belli etmese de bunun da Zeynep’e oynana bir oyun olduğunu fark eder.

Bu sırada, Bora’da ses kayıt cihazını tamir ettirmiş ve Esin ile Cansu’nun Zeynep’i iftira attığını öğrenmiştir. Zeynep’i kurtaracak en önemli delil artık Bora’nın elindedir. Esin’in ise her şeyden habersiz hala Zeynep’i bittirmek için yeni planlar yapmaktadır. Esin için artık yolun sonu görünmektedir.

Tarık Meltem’e ayrılmak istediğini ima ettikten sonra Meltem Tarık’ın üzerinde çevre baskısı oluşturmak için gazeteye çok yakında evlenecekleri ile ilgili bir haber yaptırır. Meltem haberi yokmuş gibi yaptırdığı bu haberle Tarık’ı kendisiyle nişanlanma yoluna sokmaya çalışmaktadır. Her ne kadar Meltem’in bu planı boşa çıkacak olsa da Meltem bilmeden büyük bir ateşin de ilk kıvılcımını çakmıştır.

İşin kötü tarafı Veysel Ağada Tarık Sayar’ın nişanlanacağı haberini gazete okumuştur. Bekir’in bir delilik yapmasına engel olmak için hemen Ankara’ya yola çıkan Veysel’in amacı Sıla ve Tarık’tan hesap sormaktır.

Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti resimleri

Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti şuanda yayınlanmadı; ancak biz sizlere Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti yayınlanana kadar Beni Bırakma dizisinde gelecek hafta bizleri neler bekliyor; geçen hafta neler yaşandı ona bakalım. Beni Bırakma dizisinde 12 mart pazartesi özeti çıktığında sayfamıza eklenecektir.

Beni Bırakma’nın yeni haftasında Seher ve Esin arasında yaşanan çatışma artarak devam edecek. Cengiz’in Zeynep ile ilgili gerçekleri öğrenmesi en çokta Arzu’yu sıkıntıya sokacak. Arzu her ne k1adar geçmişini kolaylıkla unutsa da geçmişi onun peşini bırakmayacak. Cengiz’in Arzu’ya olan güvenin kırılmaya başlaması da Zeynep’e yaptığı bu zulüm ile başlayacak. Cengiz sonsuz güvendiği karısının masum bir kıza reva gördüğü iftiralar karşısında büyük bir sarsıntı geçirecek.

Esin ise Arzu’nun ipini elinde tutmaktadır. Arzu şimdilik Esin’in geçmişi öne sürme ihtimalinden korkmasa da Seher’in Esin’i evden atarken Arzu’nun müdahale etmemesi Esin’i çileden çıkarmıştır. Arzu ne olursa olsun Esin’in gönlünü almak zorundadır.

Beni Bırakma 12 mart fotoğrafları

Emre takıntılı hareketlerine devam edecek. Zeynep her ne kadar Emre’nin hastahanede yaptığı Mobbing’e katlanmaya çalışsa da Emre bu işkenceyi o kadar arttıracak ki Zeynep artık dayanmayacak noktaya gelecek.

Tarık’ın Meltem’e soğuk davranması her geçen gün Meltem’i biraz daha saldırgan hale getirmektedir. Meltem Sıla’yı içeriden vurmak için Sıla’nın köyü ile ilgili araştırmalara devam eder. Celal ağa ile konuşmak ister. Celal Ağa ve Bekir ise zaten Tarık’ın düşmanıdır. Meltem’in Bekir’ide işin içine katarak oynayacağı oyun Tarık ve Sıla için büyük bir şok yaratacaktır. Sıla’nın yine zarar göreceğini bilen Tarık Meltem’i durdurmak için harekete geçecek.

Meltem’in asıl amacı Sıla’nın babasına Sıla’nın okumak yerine erkeklerle oynaştığını göstermek ve Sıla’ya Ankara’yı dar etmektir. Sıla’nın anne ve babasından çekinip Tarık’ın peşini bırakacağını düşünen Meltem ise çok büyük bir şok yaşayacaktır. Tarık ve Sıla zaten evlidir. Evli olan insanlar zaten oynaşır:)

Beni Bırakma 46 Bölüm resimleri 2

Tarık Sıla’nın kendine aşık olduğundan artık emindir. Seher Halada bunu fark etmiştir. Meltem karşısında gönlü Sıla’ya kayan Tarık Sıla’yı severken onu kendinden uzaklaştırmak zorunda mı kalacaktır? Peki Tarık kalbinin sesini dinleyip Meltem’den kurtulmayı mı tercih edecek yoksa Sıla’ya uzak davranarak Sıla’nın büyük aşkını engellemeye mi çalışacak?Beni Bırakma 46 Bölüm resimleri 1

Sıla ve Tarık’ın başı çok ağrıyacak olsa da şimdilik bu sakin günleri çok güzel şekilde geçireceklerdir. Sıla ile geçirdiği zamanlarda ne kadar mutlu olduğunu fark eden Tarık ise her şeye göğüs gerip Sıla ile bir ömür mutlu olmayı tercih edecek.

Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti 12 Mart Meltem Bekir’i Bulabilecek mi? (2 Yorum)