Kördüğüm 234. Bölüm Özeti Kördüğüm 28 Mart Fragmanı

Kördüğüm’ün 27 Mart  yayınlanan bölümünde Kanha’nın Meeti’ye engel olma çabaları ekranlara gelmişti. Meeti’nin annesini aramasını durduracak tüm hamleler yapılmaktaydı ve Meeti yakın takibe alınmıştı.

uttaran 234. bölüm muktaMukta’ya gelen kargo hediyesi ve içindeki nottan sonra tekrar ikinci bir hediye gelir. Kargonun içinden çıkan notta Muktaya ilan-ı aşk yer almaktadır. Mukta yine aklına Aman’ı getirse de hediye yine Yuvi’den gelmiştir. Mukta yanılmış ve Aman’a olan aşkı daha da katlanmıştır. Yuvi’nin aklı Muta’nın yeni gönderdiği hediyeyi beğenip beğenmediğindedir. Bu arada Mukta’ya gelen kargo hediyeleri ve Mukta’nın sevinci Nani’ye torununun zengin bir erkek arkadaşının olduğu ihtimalini getirir. Mukta Aman’nın gönderdiği sandığı hediyeyi mütevaziliği nedeniyle çok konuşmadığını sanır. Mukta piknikte geçen anılarını hatırlayınca Naninin öğütünü dinlemenin faydalı olacağını hisseder.İşça Tapasya’nın elinden sevgilisini ve hayatını çalmıştı. Dolayısıyla Mukta da Aman’ı Meeti’den uzak tutmaya çalışacaktır.

uttaran 234. bölüm meethi araştırmaMeeti anasının izini aramaya devam eder. Bir gazete parçasında İşça’nın fotoğrafını görür ve Kanha’nın görmesini istemez bu gazeteyi. Ne kadar da görmesini engellese de Meeti annesinin resmini görür ve onun gibi giyinerek daha sonra eve  gider. Evde bulunan Kanha İşça gibi giyinen Meeti’yi İşça sanar ve ona merak etmemesi gerektiğini söyler. Meeti’nin geçmişini ve özellikle de annesini aradığını fakat ona engel olduğunu ve bundan dolayı kendini iyi hissetmediğini söyler. İşça sandığı Meeti’ye senin hapse girdiğinden falan bahsetmedim diyince Meeti duydukları karşısında ağlamaya başlar. Annesinin elbisesi ve peruğunu takarak onun taklidini yapan Meeti annesinin Satara Hapishanesinde yattığını öğrenmiştir.

Jogi evde huzursuzdur. Zira Nani’nin ortalığı zehirlemesinin ardından gerçekleri Mukta ile konuşmaya karar verir.O na Tapasyayı harcayanın İşça olmadığını Masiji olduğunu anlatmaya karar verir. Divya okadar detaylı anlatmasının onu kıracağını düşünür. Yıllar önce İşçanın oğlunu elinden alan kişinin şimdide İşçanın kızının hayatında fırtınalar oluşturduğunu söyler Jogi.

Mukta bir arkadaşıyla akşam yemeğine gideceğini çekinerek Nani’ye söyler. Nani yine öğütlere başlar. Soylu bir aile bireyi olarak ilişkinin seviyesini sen belirle sakın arkadaşın olacak seviyede birini sevgili olarak hayatına alıp hem kendi hayatını hem de ailemizin itibarını düşürme der.

uttaran 234. bölüm işça kılığında meethiKanha Meeti’yi İşça sanarak anlattıklarını sonradan Meeti’nin notundan anlar. Artık beni takip etmeyin bana annem hakkında yalanlar söylediniz ben ise gerçeğin peşine gidiyorum diye not bırakmıştır. Meeti kendini yollara vurmuştur ve aklında Nani,Kanha ve Rahibin söyledikleri uçuşmaktadır.uttaran 234. bölüm tapınak

Bir ibadethane ye girer ve yalvarır gerçekleri öğrenmek için bu arada Nani’nin hayaliyle onun söylediklerini görür, ardından Muktanın hayalini başka bir köşede görür ve kendi annesinin hayatından sevdiğini çalmakla suçlar Meeti’nin annesi İşça’yı…Diğer taraftan da rahibi düşünür. Gerçeklere çok yakınsın aramaya devam et, kimseye inanma diyen rahibi…

 

Muktanın kendinden izinsiz gitmesine çok sinirlenen Jogi, Divyanın da bu konuda dikkat etmesini ister.

Mukta üzerini güzelce giyinip beklemeye başlar. Gelen kişinin Aman olmasını bekleyen Muktanın karşısında duran araba Yuvi’ninkidir. Yuvi bir kahve içmeye zorlasa da gelen hediyelerin Amandan sanan Mukta beklemekte kararlıdır. Sonradan çabaları sonuç veren Yuvi Mukayı ikna eder…uttaran 234. bölüm yuvii

Yuvi’de değişiklikler göze çarpmaktadır. evden çıkmadan önce Veer’den izin alan Yuvi her fırsatta bir bayanın öğütleri ile çok değiştiğini söylemektedir. Arabada Mukta da değişimi fark eder. Yuvi de eğer sen istersen daha da değişirim der.

uttaran 234. bölüm tapınak 2Tapınakta söylenenleri düşünerek ağlamaya başlayan ve çıldırma noktasına gelen Meeti’yi Aman bulur ve bu saatte ne işi olduğunu sorar. Çok yıpranmış görünmesi dolayısıyla onu eve götürmeyi teklif eder. O ise dertleşecek adam aramaktadır. Neden ailesinde herkesin annesi hakkında yalan söylediğini anlamadığını söyler Aman’a…Aman ise on u teskin etmeye çalışır. Ailesinin onu çok sevdiğini ve eğer bir konu hakkında yalan söylüyorlarsa mutlaka onun iyiliği için yalan söyleyebileceklerini söyler. Ama Meeti’nin bu yaklaşıma pirim vermez. Gerçekleri elbet bir gün bulacağım der.

Kördüğüm 234. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 234. Bölüm Özeti Kördüğüm 28 Mart Fragmanı (2 Yorum)