Adını Sen Koy Nihat Öldü mü?

Adını Sen Koy dizisi setinden aldığımız bilgileri siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Adını Sen Koy’da bu hafta yapılan çekimlerde yine vinç kullanıldı; yine uçurumdan araç düşme sahnesi çekildi.

Bu sefer ki sahne ne yazık ki geçen sezon finalinde çekilen sahneden biraz daha farklıydı. Zira düşme efekti verildi. Adını Sen Koy’da daha önce Nihat’ı bir araba kullanırken ben görmedim ama uçurumdan düşen beyaz araba aldığım kesin olmayan duyumlara göre Nihat’ın arabasıymış. Adını Sen Koy Nihat

Adını Sen Koy’un muhtemelen  21 nisan 2018’de yayınlanacak bölümde göreceğimiz üzere Nihat ve Ayşe arasında ki bağlar kopacak. Her ne kadar Nihat Ayşe’ye derdini anlatmaya çalışsa da işin içine Ömer’in de girmesi ile işler karışacak.

Aldığım son bilgiye göre yeni hafta çekimlerinde Adını Sen Koy’da Nihat karakterine hayat veren Aykut İğdeli yokmuş Aykut İğdeli İzmir’e gitmiş sahnesi olmadığı için. Bu gidiş kesin gidiş mi acaba? Gerçekten Aykut İğdeli Adını Sen Koy’a dönmeyecek mi?

Tabi ki şuanda bunu senaristten başkası bilemez; ancak yine benim çekimlerden aldığım bilgiye göre Adını Sen Koy’da bol bol ayrılık yaşanacakmış; sadece Nihat değil Nihat’tan sonra bir çok Adını Sen Koy  dizisinin  bel kemiği de senaryo gereği izleyiciden koparılacakmış. Tabi ki dizi setlerinde kimse bilerek bir şey konuşmaz her kez çıkarım yapar; o yüzden ben çok inanmadım siz de inanmayın.Adını Sen Koy 321. Bölüm 325. Bölüm

Adını Sen Koy Nihat Ölecek mi?

Benim tahminlerime göre Adını Sen Koy’da ne yazık ki Nihat karakteri olmayacak; bunun yerine yeni bir yardımcı başrol oyuncusu Ayşe’nin hayatına girecek. Umarım Aykut İğdeli gitmez; umarım Ayşe ve Nihat ayrılmaz ama Nihat’ın Ayşe’yi sebepsiz aldatmasına da gönlüm el vermiyor ve Nihat’ı Ayşe’mizin yanına yakıştıramıyorum artık.

Adını Sen Koy Nihat Öldü mü? (7 Yorum)

  1. Star size yalvariyorum nazmiye gitsin kadin hic bisey anlamiyo dizi zevksiz hic heycan yok beni affet dizisi gibi rezil dizinin bile altina dustu 30 srasina kadar dustu lutfen nazmiye gitsin bunu bizden esirgemeyin

  2. Canim diziyi mahfettiniz izledigim tek bi dizi vardi birsuru guzel konu olabilecek bi dizi oldugu halde

  3. Bence Nihat Ayşe’yi bukadar çok severken üzerine titrerken sırf Nihat karakteri çıkacak diye böyle bir senaryo yazmaları çok saçma Nihat aldatmak istese mügeyle aldatıldı…mademki Nihat öldürecekler böyle bir ahlaksızca sahne yazmadan önce öldürün.zaten dizide birtek mutlu harika bir çift vardı onlarıda çok güzel bir şekilde ayırdılar..Nihat karakterine gelene kadar ask kadar çıkması gereken boş karakterler varki Allah aşkına. .

  4. Bu diziyi izleyen varmı haha baston yutmuş gibi oyuncular birbirlerine soğuk rol yapma kabiliyeti sıfır yani berbat

  5. Eger Nihat Ayseye gerçekten ihanet etdiyse iyi olmus ölmesi.
    Dogru ben bir insanin ölümünü asla istemem. Lâkin bu dizi karisina ihanet eden erkeklere örnek olusun.