Beni Bırakma 67. Bölüm Özeti 10 Nisan

Beni Bırakma 67. Bölüm Özeti

Esin’in kamera görüntüleri Bora’nın eline geçer. Esin ise hapse girmemek için Bora’nın elinde ki kamera görüntülerini almak için harekete geçer. Esin Bora’dan görüntüler alır ve kaçarken Hülya ile karşılaşır.

Diğer taraftan Emre kamera kayıtlarının çözümlendiğini öğrenir ve izlemek için hemen hastaneye gelir. Tam bu sırada hastahanede yangın alarmı verilir ve Emre görüntüleri izleyemez. Emre yangın alarmının Bora tarafından çalıştırıldığını düşünür ve Bora’dan hesap sormak için harekete geçer. Emre Bora’yı ararken kimsenin tahmin edemeyeceği, bütün suçu Esin’in yaptığını kanıtlayacak bir delile ulaşır. Esin’in işi artık bitmiştir. Esin ne yaparsa yapsın bu sefer delilleri karartıp kurtulmayacaktır.

Emre’nin annesi Arzu, hasta olan Zeynep’e Emre’nin yokluğunda refakat eder. Arzu ve Zeynep ilk defa ön yargılardan uzak bir şekilde konuşur. Arzu sonunda Zeynep’in masum olduğuna Zeynep’i dinleyerek inanır. Arzu artık Zeynep’e kurulan bir oyun olduğu ve bu oyunu kuranın Esin olduğuna inancı tamdır.

Meltem, Sıla’yı, Tarık’tan uzak tutmaya çalışsa da Sıla bir şekilde Meltem’den kurtulmayı başarır. Sıla Tarık’ı bulur ve ona neden ondan uzak durduğunu anlatır. Sıla Tarık’a Meltem verdiğim sözden dolayı sana o kötü sözleri söyledim der. Sıla, Tarık ile mutluluğa yelken açacağını umarken Tarık, Sıla ile alakalı bir bilgi öğrenecek ve Sıla ile mutluluğa giden bütün gemileri yakacaktır.Beni Bırakma 67. Bölüm

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisinde Esin’in yakalanması ile tüm işler sarpa saracak. Esin öyle bir iş yaptı ki bu sefer gerçekten dengeler değişecek. Er yada geç Esin’in Emre’nin bilgisayarından attığı mail ortaya çıkacak. Bu noktadan herkes Esin’e yüklenirken Esin de  yıllar önce ki bir günah yüzünden Arzu’yu sıkıştıracak.

Beni Bırakma dizisinde Bora’nın ve bir adamının silahlı olmuş olması ve Emre’yi silah ile öldürmeye çalışmaları ile Bora’nın Zeynep gözünde ki tüm değeri düşecek. Bora bu duruma katlanamayacak.

Tarık ve Sıla aşkı ise çıkmaza doğru giderken Mehmet’in Sıla’ya yaptıklarından dolayı Meltem’e keseceği ceza herkesin içini rahatlatacak. Sıla Tarık’tan ümidini kesecek. Kendisi için aldığı evde satılık ilanını görmek Sıla’ya çok ağır gelecek ancak artık iş işten geçmiş olacak.

Esin’in ve yaptığı tüm oyunların ortaya çıkmasında ise Esin’in kızı Cansu’nun çok etkisi olacak. Vedat ise Hülya ile karşılaştıktan sonra adeta gözüne uyku girmeyecek. Esin’in yaptıklarından sonra artık Esin’i görmek bile istemeyen Vedat Esin’den ayrılmak ve Hülya’ya yaklaşmak mı isteyecek?

Hülya yıllar sonra kızı Zeynep’e senin baban sizin baş hekiminiz diyebilecek mi? Zeynep gerçek babasını ve annesini öğrendiğinde neler yapacak? Hepsi ve daha fazlası için Beni Bırakma dizisinin gelecek bölümlerini takip ediniz. Beni Bırakma 10 nisan

 

Beni Bırakma 67. Bölüm Özeti 10 Nisan (9 Yorum)

  1. Beni bırakma dizisin de esin çok saçmalıyor kimse onla baş edemiyor sıla çok basit duruyor

  2. Bende böyle sacmalik görmedim.zira hangi hekimin karisi hastanede rahat rahat dolasip odalara girebiliyor. Silanin baskasi icin askindan vaz gecmesi ve melteminde sürekli,Tarik’ki,ve silayi takip etmeside sacmalik.bi an önce biraz olsun seyircileri etkileyecek,sanaryo yazin lütfen.

  3. unutma beni daha iyiydi hic olmasa konusu beli ve gûzeldi daha dogrusu ailebi diziydi

  4. Böyle bir sacmasalak bir dizi görmedim baş hekimin karısı hastanede istediği yere girer çıkar karmakarışık seneryo bernat güzele benzetmiştim bıraktım seyretmiyorum