Adını Sen Koy’da Cevriye ve Salim Aşkı mı Başlayacak?

Adını Sen Koy’da bizim gençlerimiz daha birinci baharını yaşamadan Cevriye ve Salim ikinci baharını mı yaşayacak? Her ne kadar Salim için ikinci bahar olsa da Cevriye 3 5 koca eksiltmiş bile.

Adını Sen Koy senaristleri Ömer ve Zehra’yı birleştirmeden Cevriye ve Salim’i mi birleştiecek sorusu izleyicilerin aklını karıştırmaya başladı. İzleyici Adını Sen Koy’un 24 ocak çarşamba akşamı ekranlara gelen 268. bölümünde Cevriye ve Salim arasında öyle bakışmalar yakaladı ki ne oluyoruz demekten kendini alamadı.

İzleyicinin akıllarında Cevriye Zehra’nın üvey annesi mi olacak sorula geldi?

Adını Sen Koy Cevriye ve Salim

Adını Sen Koy setinde gördüğümüz kadarı ile şuada Cevriye ve Salim arasında bir aşk görünmüyor ufukta; zira Salim’in evinde kalan Cevriye önümüzde ki haftalarda konağa tekrar dönecek. Salim ve Cevriye’nin küçük bakışmaları da böylece son bulacak.

Cevriye zengin koca ister; fakirlik yada çalışarak kazanmak çok Cevriye’ye göre değil; ayrıca babaanne gidince konağın büyüğü de Cevriye olacak. Adını Sen Koy’da izleyici de Cevriye ve Salim aşkını değil Ömer ve Zehra aşkını izlemek görmek istiyorNesliha Günaydın Aka 2018

Adını Sen Koy’da Cevriye ve Salim Aşkı mı Başlayacak? (6 Yorum)

  1. En başından beri söylemiştim. Şu Cevriyeyle, Salim karı koca olucak diye. Vallahi senarist dizide, kaçırmadığı, uçurmadığı, kavuşturup ayırmadığı adam brakmadı.
    Şu Bahşendeyede bir el atsa iyi olucak aslında. Hoş bu kadınla kimse evlenmez. Sonuçta Bahşende eşitdir şeytan. Bence bunun evlenen sözsüz cehenneme gider. Çünki onunla evlenmek intihardan farksız, oysa dinimiz intiharı haram buyurmuş…
    Benim anlamadığım kadın o topuklularda nasl yürüyor. Elinde bir baston ayağında topuklu, dilinde zehr, aklındada yıkmak, mahv etmek.
    Bildiyin yıkma uzmanı mübarek. Sanki yıkmaya kodlanmış gibi.
    Görünce bile sinirlerim zplyor.