Adını Sen Koy’un Kerem’i Ali Yağcı Erkenci Kuş Dizisi ile Anlaştı

Adını Sen Koy dizisinden kopuşların devam ettiğini yeni sezonda da ayrılıkların devam edeceğini sizlere belirtmiştim. Adını Sen Koy dizisinden son olarak Ali Yağcı ayrılmıştı. Ali Yağcı’nın yeni adresi belli oldu. Kesin olarak Ali Yağcı Star Tv’nin yaz dizisi Erkenci Kuş ile sözleşme imzalamıştır. Yakışıklı oyuncu Ali Yağcı Adını Sen Koy dizisinde gösterdiği başarı ile Star Tv’nin yaz sezonunda en çok değer verdiği dizilerden biri olan Erkenci Kuş’a transfer olmuştur.

Ali Yağcı’nın bu başarılı transferinden sonra Adını Sen Koy dizisinde başrol olarak yer alan Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in de Adını Sen Koy dizisinden sonra çok güzel projelerde yer alabileceği tekrar tekrar görülmüştür. Bu nedenle üzülerek söylüyorum Adını Sen Koy dizisinin 4. sezonu çekilemeyebilir; çekilse de  Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’siz olacaktır. Zira günlük dizilerde ki düşük ücretler ve gelecek vaadetmeden kaybedilene zamanlar oyuncular tarafından nefret edilen bir durumdur.

Adını Sen Koy Keremin yeni dizisi

Ali Yağcı’nın Erkenci Kuş dizisinde çok başarılı olacağına inancımız tamdır. Ali Yağcı Erkenci Kuş dizisinde Can Yaman ve Demet Özdemir gibi yıldızlar ile çalışma fırsatı da bulacaktır. Umarım deneyimli oyuncu Ali Yağcı’yı bu tip dizilerin erkek başrol oyuncusu yani asıl oğlanı olarak da görmek nasip olur.

Ali Yağcı’ya yeni dizisinde başarılar dileriz. Yolun açık olsun Saçaklı& Püsküllü.

Ali Yağcı Erkenci Kuş Dizisi

Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Erkenci Kuş

Adını Sen Koy’un Kerem’i Ali Yağcı Erkenci Kuş Dizisi ile Anlaştı (1 Yorum)