Ah Kalbim 21 Nisan Özeti 180. Bölüm Fragmanı Pragya Ölümden Döndü

Ah Kalbim dizisi 21 nisan cumartesi günü 185. bölümü ile Kanal 7 ekranlarını süsleyecek. Ah Kalbimin bu akşamki bölümünde neler mi olacak? İşte sizler için Ah Kalbim 185. bölüm özetinin ikinci kısmı. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Ah Kalbim dizisinde 21 nisan cuma özetini kolay okunması için iki parçaya ayırdık bu ikinci kısımdır; Ah Kalbim 21 nisan özetinin birinci kısmı için lütfen tıklayınız.

Ah Kalbim 185. bölüm Özeti

Ah Kalbim son bölümünde Abhi dikkati sayesinde Pragya yı ölümden kurtarmıştı. Ancak olayın sadece Abhi ve Pragya farkında olunca Abhi yanlış anlama olabileceğini düşünür. Keskin nişancının ise vazgeçemeye niyeti yoktur. Aliya onunla telefonda konuşur. Nişancı Prgaya nın ölümünün Abhi tarafından engellendiğini söyler. Başka bir planının olduğunu ve başkalarının ölmesinin umrunda olmadığını söyler. Aliya planını soruyor. Nişancı prensibi olmadığını söylüyor.

Sarla ve Janki de tören egelerek Pragya’yı kontrol etmek isterler. Yüzlerini gizleyerek içeri girdiklerinde Mitali onları durdurur. Onların  kim olduğunu sorar ve yüzlerini açmasını ister. Ayrıca bu törene davetiye ile girildiğini söyleyerek onlarda kimlik ister. Sarla tam yakalandık derken Raj’ın sesi duyulur. Raj Mitali’yi çağırmaktadır. Mitali oldukları yerde kalmalarını, hemen geleceğini söyler.

Dadi Tanu’yu sorumlu tutmaktadır. Onun yanına gider ve olayı siz mi planladınız diye sorar. Tanu da Pragya’yı suçlar. O gelmeden önce her şeyin yolunda olduğunu, o geldikten sonra ise her şeyin bozulduğunu söyler. Dadi bizim çaresizliğimizden yararlandıklarını söyler. Pragya da Dadi den sakin olmasını ister. Abhi Ravan’ı yakacağını söyler. Tanu korktuğunu söyleyerek onu kucaklar. Pragya onlara bakıyor. Sarla ve Janki Purab ile karşılaşır. Sarla kızının 2 günden beri gelmediğini ve çağrılarını almadığını söyler. Bu yüzden onu kontrol etmeye geldiklerini söyler. 1 18

Purab nişancının buket içine bomba yerleştirdiğini görür. Yanında da bir polis vardır. Polis ayrıldıktan sonra Purab adamın yanına gider ve onu dövmeye başlar. Polis gürültüleri duyar ve Purab’a sopayla vurur. Purab bayılır. Bir çocuk Abhi ye buket verir. Abhi buketi alır ve teşekkür eder. Tanu, Abhi’nin elini tutar. Abhi elini bırakmasını ister. Dadi nin ne diyeceğini düşünerek hareket etmesini ister. Tanu birbirimizi sevdiğimizi düşünür der. Abhi elini bıraktırır.2 19

Aliya buketi alır ve Pragya dan buketi arabaya götürmesini ister. Pragya reddeder. Abhi ona işaret eder ve buketi arabaya bırakmasını ister. Pragya buketi arabaya götürüyor. Purab ise kendine gelmiştir. Hemen Abhi yi arar ve bukette bomba olduğunu söyler. Abhi Nikita diye Pragya nın peşine koşar. Abhi Pragya nın elinden buketi aldığı gibi ravana doğru atar. Bomba ravanda patlar. Herkes şok olmuştur. 3 18

Abhi, Pragya’nın kendisine olan ilgisini ve bakımını hatırlıyor. Pragya ayrıca Abhi’nin onu nasıl kurtardığını hatırlatıyor. Pragya, Tanu ve Aaliya’nın bu komplonun arkasında olduğunu iddia ediyor.

Ah Kalbim 21 Nisan Fragmanı

Ah Kalbim 21 Nisan Özeti 180. Bölüm Fragmanı Pragya Ölümden Döndü (2 Yorum)