Adını Sen Koy 268. Bölüm Özeti 24 Ocak Tüyoları Cevriye’nin Zor Anları

Adını Sen Koy 268. Bölüm Özeti

Ayşe kendisini çok yalnız hissetmektedir; artık kimseye güveni kalmamıştır. Müge ise Ayşe’yi takip etmektedir. Müge’nin amacı Ayşe’yi kaçırarak herkesten intikam almaktır. Ayşe Müge tarafından kaçırılacaktır. Müge psikolojisi bozuk olduğu için Ayşe’ye çok kötü davranır. Müge’nin eve kapattığı Ayşe artık çaresizdir.

Evde ise psikolog Ayşe ile görüşmek için beklerken saatin ilerlemesine rağmen Ayşe eve gelmemiştir. Ömer Ayşe’yi telefonla arar ancak ulaşamayınca telaşlanırlar.Adını Sen Koy 268. Bölüm 1

Ayşe’nin kaybolması ile konakta büyük bir telaş hakim olur. Polis ise Müge’nin akıl hastahanesinden kaçtığını ve aileyi rahatsız etmeden yakalanması için çalışma yapıldığını ancak Müge’nin yakalanamadığını açıklar. Böylece Ayşe’nin Müge tarafından kaçırılmış olabileceği herkesi korkutur.

Sabah ise Kerem gitmeden harekete geçmek ister ancak Kerem’e ne diyeceğini bilemez. Koray ise Kerem ve Sabah’ın bir birlerine aşık olduğunun farkındadır; ancak bir birlerine aşklarını itiraf edememektedir.

Adını Sen Koy 268. Bölüm 270. bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy’da 24 ocak çarşamba günü 268. bölüm heyecanı yaşanacak. Adını Sen Koy’da bu hafta sahneye Müge inecek. Zehra Ömer’i affetmeyecek; Ayşe kimeyi affetmeyecek derken Müge’nin gelişi ile saflar sıklaşacak ve sanki herkes geçmişe bir perde çekecek gibi.

Ayşe Ömer ve Zehra’ya tepkili iken kocası Nihat’ın ve Cevriye halanın da gerçekleri bildiğini ancak kendisinden sakladığını öğrenecek. Ömer Zehra’yı çok sevdiğini her seferinde göstermeye çalışırken bu hareketler Ayşe’ye eskidenAdını Sen Koy nihat 2018 çok tatlı gelirken şimdi yapmacık gelecek; çünkü artık Ayşe her şeye şüphe ile bakıyor.

En zoru da Zehra için olacak. Deli gibi sevdiği adamdan ayrılma kararı almışken şimdi de Ayşe’ye Ömer’i sözleşme olduğu için değil gerçekten ona aşık olduğu için evlendiğini ispat etmek zorunda kalacak. Ayşe’nin de yardımı ile Zehra Ömer’e ne kadar aşık olduğunu ve onsuz bir hayat yaşayamayacağını bir kez daha fark edecek.

Müge ise akıl hastahanesinden kaçacak ve intikam duygusu ile saldırganlaşacak. Özellikle kendisini akıl hastahanesine kapatan Zehra’ya hayatı dar etmek isteyecek. Bahşende’de Ömer ve Zehra’nın nasıl evlendiği konusunda bilgi sahibi olacak. Bahşende ise Zehra’nın yurtta değil bir ailenin yanında büyüdüğünü öğrenecek.

Ayşe Nihat’a da gerçekleri bilip kendisinden sakladığı için çok kızacak; zira o cd’yi Nihat aramıştı. Ömer bazı sırların saklanmasının insanları ne kadar üzdüğünü bir kere daha öğrenecek. Peki Ömer Zehra’nın gerçek ailesinin Salim olmadığı sırrını da Zehra’ya söyleyecek mi?

Adını Sen Koy cevriye 2018

Eğer Zehra daha fazla ayrılmak isterse Ömer bu yola da başvurabilir zira Zehra’nın gündemini boşanma konusundan gerçek ailesini bulmaya değiştirebilir. Böylece Zehra’nın öncelikleri de değişir ve zor zamanlarda Ömer’e daha fazla ihtiyaç duyabilir.

Kerem ise artık gözünü kapatıp Sabah’a aşkını itiraf etmek ister. Sabah ise Kerem’den sürekli kaçar; zira itiraf geleceğinin o da farkındadır ama ne cevap verecektir? SAbah korkmadan bir aşka yelken açabilecek midir? Zira bu güne kadar asla evliliği düşünmemiş bu konulara çok uzak olan Sabah korkmadan bende seni seviyorum diyebilecek midir?

Özge ise şirkette Koray ile uğraşmaya devam ederken büyük aşklar kavga ile başlar misali aralarında bir yakınlaşma olabilir mi diye de düşünmeden edemiyorum.

Adını Sen Koy 268. Bölüm