Kördüğüm 180. Bölüm Özeti Kördüğüm 2 Şubat Fragmanı İşça Tapasya’ya Gider

Kördüğüm dizisi 2 şubat cuma günü 180. bölüm ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 180. Bölümde İşça yine Tapasya’ya merhamet gösterecek ve Tapasya’nın yanına acısını paylaşmaya gidecek. Aslında Tapasya iyi bir insan olsaydı İşça Mukta’yı yani şimdi ki baktığı kız bebeği Tapasya’ya bakması için verecekti. Bu durumda Tapasya farkında olmadan bebeğini bulacaktı.

Tapasya bebeği görür görmez kanı çok ısını bebeğinden gözünü alamadı ama içinde ki nefret anneliğin önüne geçti ve son şansını da kaybetti

Kördüğüm 180. Bölüm Özeti

Tapasya Radhod’un çocuğu olmayınca ne kadar üzüleceği günleri hatırlıyor ve ağlamaya devam ediyor. Radhod ise her durumda yanında olacağını asla kendsini eksik hissettirmeyeceğini söyler. Jogi ise tanrının mucizesi bitmez her hastlığın bir tedevaisi olur diyerek ümit verir Tapasya’ya

Tapasya ise törene hazırlanıyor ve ayak tırnaklarına kadar boyanıyor. Veer geliyor ve bir kız annesi olarak çok güzel göründüğünü söylüyor. Veer İşça’ya İsa ve Meryem ile ilgili bir hediye verir.

Radhod’un annesi ise Radhod’un üzgün olduğunu fark eder ve çok üzülmemesi gerektiğini Tanrı’nın çok büyük olduğunu başka bir yerden onlara bir güzellik vereceğini söyler; ancak Radhod Tanrı’nın ona hep acı verdiğini bir çocuğunu aldığını ve bir daha vermeyeceğini söyler(Haşa)Kördüğüm 180. Bölüm 1

İşça için yapılan törende Hindistan Cevizi ve pirinç kullanılarak bir tören yapılıyor; ancak Divya pirinci elinden döker; bu aslında kötü bir kaderi olacağı anlamına gelir; ancak oradakiler önce şok olsa da bunun bir sakarlık olduğunu düşünüp Veer ve İşça’nın hep mutlu olmasını için dua ederler.  Nani ise İşça’nın doğumu için kötü bir plan yapar. Nani açık açık bebeğe zarar vermek ister.

İşça ise iyi niyetle Tapasya’nın evine gider. Tapasya evde bir bebek sesini duyunca büyük şok yaşar. Sonrasında hizmetli gelir ve bir kadının bir bebekle geldiğini söyler. Tapasya İşça’nın geldiğini anlar ve önce onu görmek istemese de yanına gider. İşça Tapasya’nın bebeğini kaybettiğini ve bir daha olmayacağı gerçeğini öğrendiğini söyler ve bulduğu bu bebeği ona vermek istediğini söyler.

Kördüğüm 180. Bölüm resimleri 2

Tapasya ise kendisinin eski Tapasya olmadığını artık Radhod’un eşi olduğunu ve çok güçlü olduğunu kendisini ezemeyeceğini söyler. İyi niyetiyle en azından acısını paylaşmak için çocukluk arkadaşının yanına gelen İşça adeta Nani tarafından evden kovulur. Hem İşça ağlar hemde Tapasya. Nani’nin içi ise öfke ile doludur.

Nani ise Tapasya’yı bir hocaya götürür. Hoca dua eder ve Tapasya’nın anne olacağını gördüğünü söyler. Tapasya ve Nani çok mutlu olur. İşça ise Tapasya’nın evinde yaşadıklarını Veer’e anlatır. Veer büyük şok olur ve çok üzülür.

Kördüğüm 180. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 180. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 180. Bölüm Özeti Kördüğüm 2 Şubat Fragmanı İşça Tapasya’ya Gider (1 Yorum)

  1. Ah içça iyilik yararmı tapasyaya pisliğin biri o,iyilikten ne anlar.bırak şunu artık kendini düşün artık çektiklerin yeter yahu.