Beni Bırakma Tarık ve Sıla mı Yoksa Tarık ve Meltem mi Yakıltırıyorsunuz

Beni Bırakma dizisinde Emre ve Zeynep aşkından sonra şimdi de Tarık ve Sıla aşkı da gündeme bomba gibi oturdu. Tarık Sıla’yı kurtarmak için bile olsa şuanda Sıla ile nikahlandı ve evlilik yolunda ilk adımı attı.

Diğer taraftan Ankara’da yıllardır Tarık’a karşı özel duygular besleyen ve sonunda ona aşkını itiraf ederek ilişki yaşamaya başlayan bir Meltem’de var. Aslında Tarık Sıla ile nikahlanma kararı almadan önce Meltem’in yıkılacağını düşünmeliydi.

Meltem Tarık’ı gerçekten seviyor; size daha önce Meltem parayı seviyor desem de Tarık’a karşı da özel bir aşk beslediği ortada. Meltem ne kadar zulüm yapsa Sıla’ya haklı zira Sıla farkında olmasa kızın nişanlısı ile nikah yaptı.

Sıla bize itiraf etmese de Tarık’tan çok etkileniyor ve hoşlanıyor. Tarık’ta Sıla’ya karşı boş değil. Tarık’ın kafası çok karışık Sıla’dan etkilendi ama Meltem’e de ümit vermeye devam ediyor. Her ne kadar ilerleyen bölümlerde Tarık sadece Sıla’yı kurtarmak için nikahlandım dese de zaman geçtikçe Sıla’ya olan aşkının farkına varacak.

Gelelim gerçek hayata sizce Emrah Akduman’a Esengül Aypek’i mi yoksa Sude Doğar mı daha çok yakışıyor; lütfen cevap verirken Beni Bırakma senaryoyu kafanızdan çıkarın ve sadece hangi ikili yakışırdı bunu değerlendirin

Bilindiği üzere dizilerin tutmasında en önemli erken başrollerin bir birine yakıştırılması. Eğer halk başrolde ki kızla erkeği yakıştıramaz ise o dizi ne yazık ki tutmuyor

 Emrah Akduman, Esengül Aypek ve  Sude Doğar Fotoğrafları

Beni Bırakma Tarık ve Sıla mı Yoksa Tarık ve Meltem mi Yakıltırıyorsunuz (15 Yorum)

 1. bence sıla tarık daha yakısıyor sılanın masum yüzü ise meltemin seytani düsünceleri var haklı mıyım arkadaslar söyleyin

 2. ben Sılayı daha çok yakıştırıyorum.Sılanın çok masum bir güzelliği var. Meltem çok makiyajlı. ALTINDAN NE ÇIKACAĞI BELLİ DEĞİL.

 3. Tabi ki Tarık(Emrah) ve Sıla (Sude)çok yakışıyorlar çok şeker çok minnoşlar ya
  ?? ?bi an önce fark etsinler ya aşklarını ben aslında itiraf nasıl olacak onu çok merak ediyorum ? bide bütün suç Tarığın sılanın ne suçu varki hakediyor. . O kadar masum ki ya hiç bişeyi haketmiyor. . Meltem napacaksa Tarığa yapsın bi zahmet ??diyorum ama yine de ikisine de kıyamıyorum ya ???

 4. Tarika cok kizginim ne sebeble olursa olsun bi baskasiyla evleniyor kalkmis diyerine gelince hasret gidereciyik falan diyor diyerinin duygulariyla oynadi

 5. RESUL BEY NASILSIN
  HAYIRLI AKŞAMLARLAR KIZLARRR
  BENDE BİR KERE İZLEME ŞANSIM OLDU GÜZEL DİZİYE BENZİYOR
  HELAL OLSUN KIZA KÖY DE YAŞIYOR
  HUKUK KAZANMIŞ

  • Güzel dizi sürer inşallah beğendik Tarık çok hoş biri diğerleride tabi ,güzel gidiyor .