Adını Sen Koy’da Zehra Ne Zaman Hamile Kalacak?

Adını Sen Koy’da Zehra sezon finalinde hamile olduğunu doktordan öğrenecek. Ercan ise hamile hamile Zehra’ya zarar vermeye çalışacak. Bakalım Ömer bebeğini ve karısını sağ salim Ercan psikopatından kurtarabilecek mi?

Adını Sen Koy’da Ömer açık açık Zehra’ya bebek istediğini söyledi. Zehra da bebek için çok hevesli ama göbeğinin çıkmasından ve Ömer’in kendisini artık beğenmemesinden çok korkuyor. Zehra hamile kalacak ama bakalım Ömer bebeğini düşmanlarından koruyabilecek ve sağ salim kucaklarına alabilecekler mi? İzleyip göreceğiz. Adını Sen Koy vuslat

Güncelleme: Sonunda beklediğimiz an geldi. Ömer ve Zehra gerçekten karı koca oldular ve tahminimce Zehra hemen hamile kaldı. Adını Sen Koy’da mayıs ayı sonuna doğru Zehra’nın hamile olduğunu öğrenecek gibiyiz. Zehra Adını Sen Koy’un Zehra’sı yeni sezona anne olarak girecek.

Adını Sen Koy setinde eğlenceli dakikalar yaşanıyor. Zehra ve Ömer’in aşk evliliği değil sözleşmeli evlilik yaptığını öğrenen Ayşe büyük bir güven problemi yaşamaktadır. Ömer ve Zehra her ne kadar Ayşe’ye önce sözleşmeli evlilik yapsalar da sonradan bir birlerine deliler gibi aşık olduklarını açıklayacaklar. Peki güven bunalımı yaşayan Ayşe bu sözlere inanacak mı? Tabi ki kolay kolay inanmayacak.

Ömer ve Zehra Ayşe’ye aşklarını ispat etmek için yeniden yakınlaşacaklar ama bu yakınlaşma da Ayşe’nin bu aşka inanması için yetmeyecek. Dönen espriler arasında ise Ayşe’nin inanması için Ömer ve Zehra bebek yapsın diyenler bile var.

Adını Sen Koyda Zehra hamile

Hint dizilerine benzerliği ile dikkat çeken Adını Sen Koy dizisinde konu bir noktadan sonra bebeğe bağlanacak. Bunu hepimiz biliyoruz; bu bebek konusunu merak edenler için  muhtemelen 2. sezonun sonunda Zehra’nın hamile olduğunu öğreneceğiz 3. sezonda ise bebekli dönemler başlayacak gibi.

Ömer ve Zehra bence bebek yapmadan önce kendi aralarında çözmedikleri sorunları çözmeli ve bu çocuğun sorumluluğunu alabileceklerine hissettiklerine yani aşklarına ve bir birlerine güvendiklerine bu işi başlamalılar.

Adını Sen Koy zehra ömer

Gerçi Ömer ve Zehra uzun zamandır evli olsalar da daha karı koca ilişkileri bile olmadı; her ne kadar özendirici olmaması için bu sahneler gösterilmeyecek olsa bile “Nirvana” meselesi sosyal medyada bolca konuşulur oldu. Olayların bu durum üzerinden ilerlemesi de olumsuz örnek olacağını da söylemek isterim.

Adını Sen Koy Zehra 1

Ömer ve Zehra’nın başına bu kadar şey geldi; Nazmiye hanım senaryoyu yazmaya devam ederse Ömer ve Zehra’nın bebeğinin de başına daha çok şey gelir. Hint dizilerinde olduğu gibi kaçırılır başkası bir aile bakar.

Adını Sen Koy’da Zehra Ne Zaman Hamile Kalacak? (1 Yorum)

  1. yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2. sezonu bekliyemem artık karı koca olsunlar bir bbir tanede küçük bir bebiş hharika olur hem onun ikisi birbirlerinr yakışıyorlar