Ah Kalbim 28 Temmuz Özeti 345. Bölüm Fragmanı Abhi Pragya ‘nın Sesini Duyar

Ah Kalbim dizisinde Aliya nın yaptığı hain plana Riya da hırsına yenik düşerek dahil olmuş ve Praçi yi hapse attırmışlardır. Akrep hiç bir zaman huyundan vazgeçmezmiş. Aliya akrebi de hiç bir zaman kötülük yapmaktan usanmayacak. Dünya iyiler ve kötülerin mücadelesi ile hızlı bir şekilde sona yaklaşıyor. Kıyamet herkesin üzerine kopacak.

Ah Kalbim 28 Temmuz Özeti

Aliya Mira’nın attığı tokattan rahatsız olmuş burada bir hizmetçi olduğunu hatırlatmıştır. Riya ancak bir anne evladına böyle bir tokat atar der ve Mira nın yıllarca bir anne gibi ona baktığını söyler. Tokat atmaya hakkı olduğunu belirtir. Mira madem benim tokat atmaya hakkım var der o zaman yanlış yapmana müsade edemem der. Riya yı teşvik eden Aliya yı azarladı.

Shana karakola geliyor ve Praçi nin masum olduğunu söylüyor. Müfettiş o evde ne yapıyordunuz diyor. Shana öğrenci olduklarını ve paraya ihtiyaçları olduğu için çalışmak zorunda olduklarını söylüyor. Müfettiş bu iş tek kişiyle olacakiş değil diyor ve Shana nın da içeri atılmasını istiyor. Piyasada böyle kişilerden çok fazla olduğunu söylüyor.

Praçi itiraf dilekçesi yazacağını söyler ve Shana dan uzaklaşmasını ister. Ne de olsa kolye cebimde bulundu der. Shana gitmeyeceğini söyler. Abhi de Praçi yi düşünüyordur. Hiç bir şey yapamadığı için kendisine kızıyordur. Şaşılacak bir şekilde Praçi yi gördüğünde Pragya ve görmediği kızı aklına geliyordur. Hapiste olmasına izin vermeyeceğim diyerek karakola gidiyor.1 80

Pragya da Delhi ye ulaşmıştır. Praçi nin kaldığı karakolu sorar ve çok uzakta olduğunu öğrenir. Aliya, Riya ya Mira dan dolayı kızar. Onun tokat atmasına ve kendisine hakaret edilmesine sesini çıkarmadığı için onu tokatlayacağını söyler. Ria Mira nın Abhi ye bir şey söylemeyeceğini ve onu annesi gibi gördüğünü söyler. Aliya yumuşar ve ona sarılır. Riya da onu sevdiğini söyler.

Abhi ve Pragya karakola gitmek için yola çıkarlar. Ancak sağanak şekilde yağmur yağıyordur. Tesadüfen Pragya nın şemsiyesi uçarak Abhi nin arabasına gider ve silgece sıkışır. Pragya şemsiyesini kurtarmaya çalışırken ikili birbirlerini göremezler. Pragya şemsiyesini çıkarır ve Abhi ye seslenir. Abhi o sırada birşeylerle uğraşıyordur ve Pragya nın sesiyle irkilir ancak Pragya uzaklaşınca onu göremez.2 82

Pragya giderken Abhi arabasından iner ve etrafına bakar. Abhi Pragya nın gelemeyeceğini düşünür yıllar önce verdiği sözü hatırlar. Önce Kiara yı ardından kızlarını kendisinden uzaklaştırdığını söyler. Ama yine de arkasından koşuyorum der. Pragya bir taksiye binip gider.

Ah Kalbim 345. Bölüm Özeti

Müfettiş Praçi ye itiraf dilekçesi için zorluyordur. Shana yı da içeri atmakla tehdit edince Praçi dilekçeyi imzalar ve suçlu olduğunu kabul eder. Shana bundan dolayı seni affetmeyeceğim der. Praçi ondan eve gitmesini istiyor. Shana sen burdan ayrılıncaya kadar gitmeyeceğim diyor. Praçi sen burda kalırsan ağlayacağım diyor. İkili birbirlerine sarılıyor.3 77

Mira odasında zavallı masum bir kız iftira atan Riya nın Aliya tarafından kışkırtıldığını düşünüyor. Onu Aliya dan uzak tutması gerektiğini düşünüyor. Riya içeri giriyor ve kulaklarını tutarak ondan özür diliyor. Mira hatasını anladığı için sevinir. Her insanın hata yapabileceğini önemli olanın hatayı telafi edebilmek olduğunu belirtir. Riya ona sarılırken Mira nın gözünden düşmek istemediğini düşünüyor.

Aliya dediğimi yaptın mı diye Riya nın yanına gider. Riya Mira dan özür dilediğini söyler. Aliya Abhi nin karakola gittiğini ve Praçi yi kurtaracağını söyler. Riya o benim babam diyor ve beni seviyor diyor. Aliya sinirleri bozulan Riya yı sakinleştirmeye çalışıyor. Abhi ise müfettiş ile konuşuyor. Praçi nin yanına gidiyor. Shana Abhi den Praçi yi kurtarmasını istiyor yoksa kariyeri ve öğrenim hayatının sona ereceğini belirtiyor.4 72

Abhi müfettişin yanına gelir ve davadan vazgeçtiğini ve Praçi yi serbest bırakmasını ister. Müfettiş ona itiraf dilekçesini gösterir. Abhi Praçi ye gider ve bu imza senin mi diye sorar. Shana müfettiş beni de içeri tıkmak için Praçi ye şantajla bu dilekçeyi imzalattı der. Abhi dilekçeyi yırtıp atar. Müfettiş bunu sana ödeteceğim der.

Müfettiş sana ne yapacağımı şimdi gör deyince Abhi asıl halk sana ne yapacak gör der ve Purab dan bir sonraki şarkısını karakolda söyleyeceğim diyerek basını çağırmasını ister. Müfettiş belgeyi yırtmanın suç olduğunu söyler ve gelen gazetecilere bunu şikayet edeceğini söyler. Abhi yi tutuklamakla tehdit eder.5 62

Abhi durma kızının kolyesini çalmaya çalışan baba diye tutuklamasını ister. Müfettiş bu kızla olan ilişkisini sorar. Abhi onu kızım gibi hissediyorum der. Praçi gülümsüyor. Müfettiş bu dava size pahalıya mal olacak derken Abhi asıl sana pahalıya mal olacak der. Ah Kalbim 345. Bölüm Özeti sona erdi.

Ah Kalbim 28 Temmuz Fragmanı

Ah Kalbim 28 Temmuz Özeti 345. Bölüm Fragmanı Abhi Pragya ‘nın Sesini Duyar (2 Yorum)

  1. Abhi Pragya’nın sesini duysan ne yazar…Sen Pragya’yı eşya gibi kullanıyorsun! Pragya eşya değil!
    Pragya kendine başkasını bulsun!

  2. Pırakyanın. sesini.duysan Ne.olacak abi.sen.prakya ya. Ve.kızlarını. açıdan. Başka.neverebilirsin. sende.okafa. varken.Aliya. pisliği. Şükür.parayı. ağına. Düşürmüşsünnet. Pislik.nasılbeçeksin. mikrop.senden.nefret.ediyorum.işallah.mikrop.tanu.geri.dönmez.