İkimizin Yerine 222. Bölüm Özeti 17 Nisan Cadı Anandi‘yi Yaraladı

İkimizin yerine 222 bölüm özeti 17 Nisan  Cadı Anandi‘yi yaraladı.

İkimizin Yerine 222. Bölüm Özeti

Bir adam Anandi‘ye gelir ve bir çocuğun kaybolduğunu söyler ve yardım ister. Anandi, evdekilere bilgi veripaceleyle gider. Çocuğun evinde, ailesi ağlar ve büyücü kadını lanetler. Diğer insanlar bunun için Cadıyı suçlarlar. Anandi onlara nasıl bu kadar emin olduklarını sorar. Birisi, cadıyı çocuklara bakarken gördüm der. Anandi, çocuğunu kaçırdığını görmediğini söyler.  Yani bu sadece bir varsayımdır. Fakat insanlar aynı fikirde değiller.

Anandi gerçeği öğrenmek için cadının yerine gider. Birkaç insan da onunla gider. Daha sonra cadıdan korkar ve Anandi ile birlikte gitmeyi reddederler. Sadece 2 kişi Anandi ile birliktedir. Anandi ve iki kişi terk edilen bir eve varır. Onlardan biri ona gece içeri girmemesini söyler ama Anandi içeriye yalnız girer. Evin içinde, Anandi elinde meşale ile kadını arar. Aniden Anandi‘nin elbisesi bir yere sıkışır. Anandi bunu kaldırır ve tekrar aramaya başlar.

Birden bir oyuncak bebek ve çok korkan bir kadını ağlarken görür. Anandi de korkarak orada kim var diye sorar ama hiç ses yok. Anandi’nin meşalesi söner. Bir süre sonra yanmaya başladığında bayan ortadan kaybolur. Evde, bazı insanlar Bairon’u Anandi hakkında bilgilendirir ve Bairon da gerginlikle yanlarına gider.

Cadı Anandi‘ye çaktırmadan kaçmaya çalışır, ama Anandi onu görür ve dur diye bağırır. Ona yardım etmek için burada olduğunu söyler. Fakat cadı, yaklaşma diye uyarır ve ona taş atar. Taş Anandi’nin başına isabet eder ama fazla canını yakmaz. Cadı, kendini odaya kilitler. Anandi bir kapıyı çalar. Kapı açılınca Anandi, elinde balta ile yüzünde büyük bir yara izi olan bayanı (adı Bhori) görünce şok olur. Anandi ona zarar vermeyeceğini, köyün Sarpançı olduğunu ve ona yardım etmek istediğini söyler.kimizin Yerine resimleri

Bhori ağlar. Dışarıda, insanlar Anandi için endişelenir ve bazıları ona yardım etmek için içeri girmeye karar verir, ama farklı bir yoldan girecekler. Evin içinde, Bhori oturur ve Anandi, ona çocuğun nerede olduğunu sorar. Bhori cevap vermez. Anandi, çocuk bulunmazsa insanlar seni öldürür, güvende değilsin der. İnsanlar onu öldürmek için ararken, Bhori çok korkar. Anandi, çocuk bulunduğunda herkesin önünde onun bir cadı olmadığı gerçeğini söyleyeceğini garanti eder.

İkimizin Yerine 17 Nisan Özetinde

Anandi oradan gider. Dışarıda köylülere onunla gelmelerini söyler. Herkes çocuğu arar.  Anandi, çocuğun bayanda olmadığını söyler, ama çocuğun annesi ona inanmaz.  Anandi, herkese bayanın masum olduğunu anlatmaya çalışır, ama yine de köy halkı ona inanmaz. Köy halkı, Anandi‘nin taktiklerini ve Sarpanç rolünü sorgular. Anandi, aileyi ve insanları rahatlatır ve Bairon’a onunla gelmesini söyler. Basant’tan güvenliği için Bhori‘yle beklemesini ister. Herkes cadıyı kötüler ve onu öldürmek üzereler.

Anandi kayıp çocuğun arkadaşıyla konuşur. Arkadaşı, saklambaç oynadıklarını ve onu bulamadıklarını söyler. Anandi saklambaç oynayan bütün çocukları çağırır. Köy halkı cadının evine gelip onu döverler. Anandi çocukları araştırır ve onu bulmak için yardım ister. Köy halkı bayanı dövmeye devam eder.

kimizin Yerine 222. Bölüm cadıBayan, cadı olmadığını söylerken, insanlar onu bağlayıp taşlamak, diri diri yakmak veya çırıl çıplak köyde dolaştırmak isterler. Basant eylemlerini protesto eder ve Anandi’yi bekleyin der. Ama insanlar bildiklerini okuyor. Basant, ne kadar çabalasa da köy halkı kadını götürür. Anandi hala çocuklarla arar, ama Raju‘yu bulamazlar. Anandi sonra bir eve rastlar ve Raju’nun evini bulur, fakat çocuklar kendi evinde saklanmayacağını söyler

İkimizin Yerine 222. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 222. Bölüm Özeti 17 Nisan Cadı Anandi‘yi Yaraladı (1 Yorum)

 1. Ayy ben anandini cokk seviyorum
  Lutfen o hep gulsun.Hic aci cekmesin
  Ve Jaqatin basina akil gelsin ve oz anandisine geri donsun
  Herkes yorumumu okusun lutfen yorumuma karsi yorumda yapa billersiz yazin adim Aysun
  Qauriye nefret ediyorum..
  Ben ondan guzelim ayyy cok guzelim ben ….