Ah Kalbim 284. Bölüm Özeti 22 Aralık 7 Yıl Sonra Dadi Ölür

Ah Kalbim dizisinde 7 yıl ara vereceğiz hikayeye. İşte Ah Kalbim dizisinin 22 Aralık cumartesi gecesi ekranlara gelecek 284 bölüm özeti

Ah Kalbim 284. Bölüm Özeti

Dadi Simonika‘yla buluşur. Pragya da Simonika‘yı polise ihbar eder. Dadi Simonika‘ya yolun sonuna geldin, Pragya polisle birlikte burada der. Simonika şok olup kaçmaya çalışır. Dadi onu engelleyince Simonika silahla Dadi‘yi karnından vurur. Pragya, polis ile gelir ve şok olur.

Polisler Simonika‘yı tutuklar. Pragya ağlar. Aliya ve Abhi de durumu öğrenir ve Pragya‘yı sorgular. Dadi yaralı halde hastaneye götürülür. Mehra ailesi de oraya gelir. Dadi‘ye kan gerekir. Tanu ona kan verir. Abhi doktora Dadi‘yi görmek istediğini söyler. Doktor o artık öldü der.

Herkes ağlar. Abhi bunu kabullenemez. Aliya Dadi‘nin ölümünden Pragya‘yı suçlar. Sen ona söylemeseydin Dadi oraya gitmeyecekti, seni korumak için öldü der. Abhi de Aliya‘ya hak verir. Senin Simonika‘yı yakalama hırsın yüzünden Dadi öldü, güvenimi kırdın der. Aliya haklıydı, ben senin yüzünden ailemi kaybettim der.

Ailesini tehlikeden korumak için Pragya‘dan ayrılır. Yaşadığımız her şeyi unut der. Pragya böyle olacağını bilmiyordum dese de sonuç değişmez. Pragya ağlayarak ve Abhi‘nin sözlerini düşünerek uçurum kenarına gelir. Pragya aşağı düşer. Bundan 7 yıl sonra. Abhi Tanu ile evlenmiştir. Pragya da King diye biriyle evli ve Kiara isminde bir kızı vardır.

Purab‘ın oğlu Sunny ile Pragya‘nın kızı Kiara, çok afacan ve tatlı çocuklardır. Kiara, babamı özledim diye Pragya‘yı sıkıştırır. Mehra evinde de Abhi ve Tanu‘nun evlilik yıldönümü için parti yapılacaktır. Pragya bir süre kızını oyalar ama daha fazla dayanamayıp onu Londra‘ya kocası King‘i ziyarete götürür.Ah Kalbim 22 aralık dadi ölür

Tanu ve Abhi pasta kesip birbirlerini beslerler. Aliya bu durumdan memnundur. Dasi Pragya‘yı hatırlar ve nerede olduğunu merak eder. Pragya ve Kiara Londra’da. Pragya, babanın doğum gününü burada kutlayacağız der. Kiara onu nerede bulacaklarını sorar.

Ah Kalbim 284. Bölüm özetinde Pragya Kiara‘yı King‘i görmeye getirir. Bu arada King, yanında 49cu sevgilisi ve arkadaşı ile içki düellosu yapmış ve kazanmıştır. Kiara onu bulup seslenir.

King gelip ona sarılır, onu öper. Pragya, doğum gününü kutlamak için onu getirdim der. King Pragya‘ya teşekkür eder ve onu dansa davet eder.

Pragya ben dans etmeyi bilmem der ama Kiara isteyince, Pragya kabul eder. Abhi de Tanu ile dans eder. Abhi ve Pragya ikisi de birbirlerini hatırlar. Pragya ve Abhi, nefret ederken neden hala birbirinin akıllarından çıkmadığını düşünürler. Abhi onu sevdiğine pişman. Pragya da onu özlemeyeceğim der.

Ah Kalbim 22 Aralık Özeti Devam Ediyor

King, Anni diye bir kızla flört eder. Anni‘nin sevgilisi gelip sevgilisini sahiplenir. King onu döver. Polis işe karışınca Pragya durumu öğrenir. Müfettiş King‘in uyuşturucu kullandığını söyler. Pragya, müfettişi ikna ederek King‘i tutuklanmaktan kurtarır. Pragya King‘in kızlara sarktığını da öğrenir.

Tanu ve Abhi birbirine hediye verir. Tanu, Pragya olmasaydı daha önce evlenip mutlu olurduk der. Abhi onun adını anmamasını söyler. O benim hayatımın en büyük hatası, Dadi onun yüzünden öldü der. Şimdi en büyük mutluluğum sensin der. Tanu Abhi‘ye sarılır.

King Pragya‘ya teşekkür eder. Pragya, Kiara‘ya olan sorumluluğunu unutmamasını ister. Onun psikolojisine dikkat etmelisin der. Pragya King ile formalite icabı evlenmiştir. Pragya, King ve Kiara evlerine döner. Abhi rüyasında Pragya‘nın onu kuş tüyü ile uyandırdığını görüp aniden uyanır.Ah Kalbim 284. Bölüm resimleri

Ah Kalbim 22 Aralık Özetinde  Üstelik o kuş tüyünün yanına uçtuğunu görünce daha da irkilir. Kiara aynı Abhi gibidir. Abhi gibi konuşup hareket ettikçe Pragya Abhi‘yi hatırlar. Geriye bakmak için bir neden yok, Abhi beni terk etti ama bana değerli bir hatıra bıraktı diye düşünür. Tanu Abhi‘yle kuş tüyü konusunda şakalaşır.

Abhi, Pragya‘yı hatırlatma diye onu tersler. Dasi bunu duyar ve yanına gelir. Abhi‘ye, Pragya‘yı asla unutamadığını söyler. Abhi onu duymak istemez. Ben Tanu‘yla mutluyum der. Dasi, yalan söyleyerek evliliğinden taviz veriyorsun, Pragya‘yı evden attın ama kalbinden atamadın der. Abhi neden duygularını Dasi‘den gizleyemediğini düşünür. Aliya tüm bunları dinler.

Ah Kalbim 284. Bölüm Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 284. Bölüm Özeti 22 Aralık 7 Yıl Sonra Dadi Ölür (3 Yorum)

  1. Aynen ya abi praqya gibi iyi bir kızı hakk etmiyor
    Praqya başka biriyle evlenib mutlu olsun Tanu ve Alyada abi malını ezsinler ancak

  2. Bu ne ya ben bu diziyi daha izlemem bu ne saçmalik abhi hem tanuyla evleniyor hemde pragya evlendi diye onu suçluyor kaç kere pragya onu ölüm den kurtardı abi asla pragya ya layık değil bunu da kendisi ni öldürmek isteyen kişi yle evlenerek kanıtladı zavallı pragya ikinci kocasından da galiba yüzü gulmdi

  3. Ben hep ah kalbim hind dizisini çok seviyodum yalnız abhi pragyayı kovuyor bu filim artlq dehşetli yerleri gidicek