Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Dönemi Sona Mı Eriyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret Fekeli dönemi sona eriyor. Sezon sonunda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Kerem Alışık’ın hayat verdiği Fekeli karkaterinin sezon sonunda projeden ayrılması bekleniyordu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 1 mart perşembe akşamı ekranlara gelecek 90. bölümünde  Fikret Fekeli’nin ağırlaştığı ve hayat mücadelesini kaybettiği görülüyor.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinden şuana kadar Fekeli’nin öldüğü ile ilgili net bir haber alamadık ancak dizi de Furkan Palalı2nın hayat verdiği Fikret Fekeli ile ilgili gerçeklerinde ortaya çıkması ile Ali Rahmet Fekeli ile ilgili de dizi de bir senaryo kalmadı.

fekeli oluyor

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak mı?

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak mı sorusu çokça geliyor. Bizim tahminlerimize göre Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli 90. bölümde ölmese bile mayıs 2021 de bizce diziye veda edecektir.

Fekeli Kalp Krizi Geçiriyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 30 ocak perşembe akşamı ekranlara gelecek 53. bölümünde Fekeli Kalp krizi geçirecek. Fekeli’nin kalp krizi geçirmesine ise Behice neden olur. Behice’yi evine alan Fekeli bir çok sırrının da ortaya çıkmasına neden olur. Durum karşısında zora düşen Fekeli ise Behice’nin yaptığı ihaneti kaldıramaz ve kalp krizi geçirir.

Behice Hünkar Hanımı Tehdit Eder

Behice herkesin bir sırrı vardır diyerek Hünkar ve Fekeli’nin bir çok sırrını bildiğini söyler. Bunu duyan Hünkar ise Fekeli’den hesap sormaya gelir. Fekeli ise yaşananları kaldıramaz ve kalbi bu yükü taşıyamaz.

fekeli ölecek mi kalp krizi geçirdi

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kalp krizi geçirecek ancak son anda hastaneye kaldırılarak sağlığına kavuşacak; ancak Fekeli Behice’ye bu ihanetin bedelini de ödetecek.

Bir Zamanlar Çukurova 53. Bölüm Fragmanı Fekeli Ölecek mi?

Güncelleme 11/12/2018 Bir Zamanlar Çukurova dizisinde patlamadan Fekeli sağ salim ve yaralanmadan kurtuldu. Fekeli’nin Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 14. bölümünden bir görüntü ile sizlere Fekeli’nin yaşadığını ispat ediyoruz. 

Bir Zamanlar Çukurova’da ileri ki bölümlerde Fekeli ve Hünkar arasında geçmişti büyük bir aşkın yaşadığını öğreneceğiz; muhtemelen Bir Zamanlar Çukurova’da ilerleyen bölümlerde imkansız olan Fekeli ve Hünkar aşkı yeniden yeşillenecek. Bir Zamanlar Çukurova Fekeli yaşıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 14. bölümü ile 13 aralık perşembe akşamı izleyicisi karşısında olacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 6 aralık perşembe akşamı ekranlara gelen 13. bölümünde ise Cengaver ve Demir’in hain planını izledik ve Demir’ın nasıl bu kadar hain ve acımasız olabileceğine inanamadık.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 14. bölümünde ise Cengaver’in Yılmaz ve Fekeli’ye oynadığı büyük ve tehlikeli oyunun sonuçlarını göreceğiz. Dizinin geçen hafta ki bölümünde Demir ve Cengaver kafa kafaya verir ve Yılmaz ile Yılmaz’ın en büyük destekçisi Fekeli’yi ortadan kaldırmaya karar verirler; ancak  bunu yapmak hiç de kolay değildir zira ortalık hem anarşistler yüzünden karışıktır hemde açık açık onları öldürmek ne kadar zengin de olsalar uzun süreli hapis anlamına gelmektedir.

Demir ve Cengaver kusursuz ve uzun soluklu bir plan yapar. Hem Yılmaz  ve Fekeli’den kurtulacakları hemde bu işi anarşist sol grupların üzerine atabilecekleri bir plandır; öncelikle Demir ve Cengaver’in arası bozulmalı bunu da Yılmaz duymalıdır; bunun için ikili önce bir pavyona gider ve sanki alkol almış ve sarhoş olmuş hareketleri yaparlar; sonunda da Demir ve Cengaver ciddi ciddi bir birlerine girerek büyük bir kavga çıkarırlar. Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm resimleri

Tüm Çukurova Demir ve kan kardeşi Cengaver’in bu ayıp kavgasını konuşurken bu durum Yılmaz’ın kulağına gider. Yılmaz ise hemen durumu Fekeli ile konuşarak Cengaver’i yanlarına çekebilecekleri ve Demir’i yalnız bırakacakları bir plana kalkışırlar.

Demir ve Cengaver ise Yılmaz’ın pusuya düşmesini beklerken Yılmaz kendi ayağı ile pusuya düşer ve Cengaver’i bularak ona iş teklif eder; Cengaver bozuntuya vermemek için önce işi kabul etmememiş gibi yapar ama senin ağanla konuşayım diye de açık kapı bırakır. Yılmaz ve Cengaver eski bir depoda Fekeli’nin de olduğu bir ortamda buluşmak için sözleşir.

Demir Yaman ise o depoya saatli bomba koyar ve Fekeli ile Yılmaz’ın içeride olduğunu bir anda patlatır. Demir ve Cengave Yılmaz ve Fekeli’den kurtulduklarına sevinirken peki Yılmaz ve Fekeli patlayan boma ile eski fabrikada ölecekler mi?

öncelikle şunu söyleyelim aldığımız bilgiye göre Yılmaz ölmemiş zira deneyimli oyuncu

Uğur Güneş hala Adana’da ve Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinde; ancak Bir Zamanlar Çukurova dizisine sonradan dahil olan ve dizide Fekeli karakterine hayat veren Kerem Alışık’ın diziye konuk oyuncu olarak dahil olduğu yönünde bilgiler vardır.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 13. bölüm finalinde ise Yılmaz ve Fekeli’nin bombanın patlamasına kısa süre kala bir oyuna geldiklerini fark ettikleri görüldü. Peki bu kalan süre opnların depodan çıkması için yeterli oldu mu? Fekeli ölecek mi? Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacak mı?

Benim tahminime göre  Yılmaz bombayı erken fark edip Fekeli’yi o fabrikadan çıkaracak ve Fekeli Yılmaz’a bir can borcu borçlanacak.

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak mı?

Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ne yazık ki ayrılacak uzun soluklu bir karaktere hayat vermek için girmedi; muhtemelen Fekeli’nin malları mülkü de Demir’e kalacak zira onun bir evladı akrabası kalmamış; ancak Keren Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ne zaman ayrılır şuanda bilemeyiz.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Ölecek mi

Yorum yaz