Ah Kalbim 285. Bölüm Özeti 23 Aralık Abhi Kızını Görür

Ah Kalbim dizisi 285. bölümü ile 23 aralık pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Ah Kalbim 285. Bölümde  Abhi kızıyla karşılaşacak ve Abhi için çok şey değişecek.

Ah Kalbim 285. Bölüm Özeti

Pragya King’e güzel bir haber vereceğini söyler. Uluslararası albüm için seçilen altı şarkıcıdan biri olduğunu söyler. Kral sevinerek bu günü beklediğini söyler. Pragya tanıtım için bir aylığına Hindistan‘a gitmen gerek der. Aliya Dasi‘yle Abhi hakkında konuşur. King Pragya olmadan gitmeyeceğini söyler. Üstelik Kiara için orda uygun bir okul bulacağım der.

Pragya, sizinle her yere gelirim ama Mumbai olmaz der. King, seni terekeden kişi deli olmalı der ve sonunda Pragya‘yı ikna eder. Dasi Aliya‘ya, Abhi‘nin sadece Pragya‘yı sevdiğini söyler. Aliya Abhi Tanu‘yla evlendi ve mutlu, bunu düşünme der. Dasi, Tanu ile evlense bile onunla aynı odada kalmıyor, araya mesafe koyuyor der. Pragya‘nın geri döneceğini söyler.Ah Kalbim 285. Bölüm resimleri

Dasi, Tai ji, Mitali ve diğerleri Dadi ve Dasi’nin ablası Maasi ile telefonda konuşurlar. Maasi onları ziyarete geleceğini söyler. Önce Pragya‘yı sonra Tanu‘yu sorunca Tanu kızar. Tanu, Tai ji ve Dasi‘yi azarlar, ben Pragya değilim der. Dasi Tanrıdan Pragya‘yı geri yollamasını ister. Aliya Tanu‘ya gelir ve tavırlarını düzeltmesini ister.

Tanu, ben Abhishek Mehra‘nın karısıyım karışma bana diye onu fırçalar. Aliya, Pragya hala Abhi için bir seçenek, başın derde girince bana geleceksin der. Tanu, Pragya‘dan sonra ortak değiliz der. Pragya, King ve Kiara havaalanına gider. Kiara oyuncaklarını unuttuğunu söyler. Eve dönerler ve Pragya oyuncaklar ile birlikte Fugy ve rockstar bebeğini de çantaya koyar. Pragya duygulanır. Sonra yola çıkarlar.

Ah Kalbim 285. Bölüm özetinde Abhi odasında gitar çalarken Aliya gelir. Aliya, uluslararası şarkıcılarla albüm yapacağı bir sözleşme imzaladığını söyleyerek Abhi‘ye sürpriz yapar. Biletinizi kontrol edin, gidiyoruz der. Purab ve Abhi Aliya‘yı takdir eder. Purab Avustralya Mojo bile orada olacak, King‘in yüzünü görmeni isterim der. Ama Abhi hiç meraklısı değildir.

Prgaya, Kiara ve King uçakla Delhi‘ye giderlerken King Kiara‘dan çantasını koymasını ister. Kiara çantadan oyuncaklar çıkarır. Kiara kız bebeği göstererek annesine benzetir. King, erkek bebekte bana benziyor der. Kiara hayır benzemiyor der ve kime benziyor diye Pragya‘ya sorar. Pragya Abhi‘yi düşünür ve bilmiyorum der.

Abhi de aynı havaalanındadır. Dasi onu arar ve U dönüşü yapıp eve dönmesini ister. Suwarni teyzen gelecek onu karşımaya git der. Abhi sevinerek kabul eder. Kiara havaalanına inerken yere dokunarak saygısını gösterir. King buna şaşırır ve Pragya‘ya onu yaşlılar gibi yaptın artık Hint filmleri izlemeyin der.

Pragya, kızının aynı kendisine benzediğini düşünür. Kiara ve King‘in sevimli ilişkisini gören Pragya, King‘in Kiara‘nın idolü olduğunu düşünür. Pragya ve Abhi birbiriyle aynı toprakta olduklarını hisseder ama araya hep bir şeyler girince karşılaşmazlar.

Ah Kalbim 23 Aralık Özeti Devam Ediyor

Kiara‘nın balonları uçar. Abhi onları yakalamaya çalışırken birisi elinde patlar. Kiara kızarak Abhi‘yi güvenliğe şikayet eder. Purab ve Disha çok romantik tatlı anlar yaşarlar. Güvenlik Abhi‘yi görünce efendim kız sizi tanımadan böyle yaptı der. Bir de selfi çektirirler. Kiara güvenliğe sinirlenir ve Abhi‘ye, balonların parasını vermeden seni bırakmam baba der.

Baba lafı Abhi‘nin hoşuna gider ve duygusal olur. Kiara benim yaşta bir kızınız vardır diye düşündüm der. Abhi şantaj yaptığını söyler. Kiara şantajın en iyi yaptığı şey olduğunu söyler. Kiara, ben babamı çok inatçı sanıyordum ama sen daha inatçısın der. Abhi onun çok tatlı olduğunu düşünür. Abhi balonları almakta ayak diretince Kiara ağlarım der.

Bir kadın ona niye ağladığını sorar. Kiara Abhi‘yi gösterir ve babam balon almıyor der. Abhi çok şaşırır. Kadın kızını üzmeye utanmıyor musun diye Abhi‘ye kızar. Abhi sonunda Kiara‘yı baloncuya götürür ve tümünü almak ister. Kiara adil biriyim diyerek sadece 2 tane almasını söyler. Pragya Kiara‘yı aramaya başlar. Baloncu Abhi‘ye balonların ücretsiz olduğunu söyler. Kızınız bunu biliyordu der. Abhi Kiara‘nın annesinin kim olduğunu merak eder.Ah Kalbim 23 Aralık resimleri

Ah Kalbim 23 Aralık özetinde Kiara Abhi‘den oturmasını ister. Annesiyle oynadığı oyunu Abhi ile oynayacağını söyler. Abhi ne oyunu olduğunu sorar. Kiara balonlarını patlattığı için onu 3 kez öpmesini ister. Abhi onu alnından ve yanaklarından öper. Kiara da Abhi‘yi öpünce Abhi şaşırır. Abhi onu sevmiştir.

Kiara gidince Abhi üzülür. Abhi Pragya‘yı düşünür. Pragya yardım merkezine giderek Kiara için duyuru yapar. Abhi sesinden onun Pragya olduğunu anlar ve Kiara‘nın ona benzediğini düşünür. Hemen anons yapılan yere koşar ama bir adamla çarpışır. Pragya Kiara ile bulur. Abhi oraya gelince az önce kimin anons yaptığını sorar. Görevli, Pragya‘nın olduğu yeri gösterir. Abhi korkuyla oraya bakarken çantalar görüntüyü kapattığı için Pragya‘yı göremez ama başka bir kadını Kiara‘yı överken görür.

Abhi Pragya‘yın orada olmadığını ve hayal gördüğünü düşünür. Prgaya Kiara‘dan arabada beklemesini ister. King de 30 dakikalık bir işim var diyerek gider. Kiara arabadayken balonları uçar. Kiara arabadan inip balonların peşine gider. O sırada görevli kişi şoföre arabayı yanlış park ettiğini söyleyerek onu gönderir.

Şoför gidince Abhi oraya gelip arabasını park eder. Kiara geri dönerken kendi arabası zannederken Abhi‘nin arabasına biner. Kiara onu şoförleri zanneder ve burada olduğunu bilseydim, seni annemle tanıştırırdım der. Abhi, burada ne yapıyorsun kuru üzüm diye sorar. Kiara, bu benim babamın arabası der. Abhi onun kendi arabası olduğunu söyler. Abhi Kiara‘dan annesinin numarasını alıp onu arar ama sinyal olmadığı için konuşamaz. Kiara telefonu alıp konuşur. Pragya onun o arabadan çıkmasını ister.

Kiara Abhi‘ye sürekli baba diyor. Şoför gelip Kiara‘yı Abhi‘den teslim alır. Kiara giderken annem yabancıları öpme dedi ama sen benim benzerim gibisin der. Abhi duygusal olup onu alnından öper. Kiara Pragya‘ya Bay Blaster’in hoş olduğunu söyler. Babamdan başka kimseyi öpmedim der. Kiara birisinin babası olabilir der. Pragya, başkasının babasını öpemeyeceğini söyler.

Ah Kalbim 285. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 285. Bölüm Özeti 23 Aralık Abhi Kızını Görür (2 Yorum)