Savaşçı Çiğdem Öldü mü? Gaye Turgut Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı’da Turan Timi Doğu Türkisan’da Şehit Veriyor

Savaşçı dizisinin 15 aralık pazar akşamı ekranlara gelecek 86. bölümünde ana vatanında Turan timi zorlu göreve çıkmış ve canları pahasına da olsa önemli belgeleri Türkiye’ye getiren Doğu Türkistan’lı kafileyi almak ve sağ salim Türkiye’ye getirmek ile görevlendirilmişti; ancak işler beklendiği gibi gitmedi ve Turan timi paralı köpeklerin pusuna düştü. Setten bize gelen bilgiye göre Savaşçı dizisinde Turan timi şehit verecek. Peki Çiğdem Teğmen bu görevde şehit olacak mı?

Savaşçı Çiğdem Teğmen Şehit Olacak mı?

Şuanda Savaşçı dizisinde yer alan Gaye Turgut Evin ile ilgili bir diziden ayrılma haberi gelmedi. Aksine Gaye Turgut Evin’in Savaşçı setinden görüntüleri geliyor. İşte o görüntülerden biri. Eğer Savaşçı dizisinde Çiğdem teğmen şehit olsaydı Gaye Turgut Evin bir çok yapımcıya yeni diziler için müsait olduğu bilgisini ulaştırırdı en azından Gaye Turgut Evin bu sezonun sonuna kadar Savaşçı ile olan sözleşmesine devam edecektir.

 

Savaşçı Çiğdem Kurtulacak mı? Kılıç Timi Kız Kardeşini Kurtarabilecek mi?

Savaşçı dizisinin 14 mart pazar akşamı ekranlara gelecek 68. bölümünde Yüzbaşı Kaan Bozok emri yerine getirmiş ve yaralı Çiğdem teğmeni teröristlerin insafına bırakmak zorunda kalmıştı.

Çiğdem Teğmen Kürşat isimli bir Türk çocuğunu kurtarmak isterken; çocuğun isminin Şehit Teğmen Kürşat Kınık ile aynı olması sebebi ile aşırı duygusal davranmış ve kendini korumak yerine yaralı şekilde teröristlerin peşine düşmüştü.

Teröristler ise Çiğdem teğmenin kendilerinden biri olmadığını anlayınca yaralı bir özel kuvvetler askerini rehin almanın sevincini yaşamışlardır; ancak yaralı bile olsa Çiğdem teröristlerin elinden bir kez daha kaçmayı başarmış ancak yarasının ağırlaşması sebebi ile dağda tek başına kalıp bayılmıştı.

Bölücü terör örgütü ve marjinal terör örgütü elemanları ise birleşip yaralı bir kız askerin peşine düşmüşlerdi. Peki Savaşçı dizisinin 24 mart pazar akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Çiğdem’i teröristler mi bulacak yoksa geride adam bırakmayan Kılıç timi mi?

Savaşçı dizisinin 68. bölümünde Çiğdem’i baygın halde terör unsurları bulacak ancak Kılıç timi son anda gelerek Çiğdem Ülgen’i yaralı halde teröristlerin elinden alacak. Peki ağır yaralı şekilde saatlerce tek başına kalan Çiğdem hayatta kalabilecek mi?

Savaşçı Çiğdem ölecek mi?

Savaşçı dizisinde Çiğdem Ülgen karakterine hayat veren Gaye Turgut’un sezon sonuna kadar Savaşçı dizisi ile anlaşması var. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Savaşçı dizisinde bize gelen haberlere göre Çiğdem Ülgen şehit olmayacak.

Gaye Turgut Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Eğer büyük bir diziden önemli bir başrol oyuncusu diziden ayrılacaksa dizi sektörü çalkalanır ve biz kimin ayrılacağını biliriz. Şuanda Savaşçı dizisinden bir başrol ayrılığı yada Savaşçı dizisinin 69. bölüm çekimlerinde bir cenaze çekimi haberi almadık; bu nedenle çok büyük ihtimal ile Gaye Turgut Savaşçı dizisinden ayrılmayacak.

Savaşçı 68. Bölüm Fragmanı

Savaşçı dizisinde Çiğdem teğmen 9 aralık akşamı ekranlara gelen 57. bölümde sınır dışında yapılan bir kurtarma operasyonda ne yazık ki vurularak ağır şekilde yaralandı.

Bilindiği üzere Pilot Üsteğmen Funda Turaç’ı kurtarma operasyonu gerçeklemişti. Her ne kadar Pilot Üsteğmen Funda Turaç bacağından yaralı şekilde kurtarılsa da helikopter ile tahliye operasyonu açılan ateş nedeniyle gerçekleşememişti.

Kılıç timi büyük bir terör grubunun ortasında kalmış ve çatışma çıkmıştı. Çıkan çatışmada Teğmen Çiğdem Ülgen ağır şekilde yaralanmış daha kötüsü de Çiğdem Teğmen’i teröristlerin içinde bırakılarak Kılıç timi Kaan Bozok’un verdiği kritik bir karar ile arkasında adam bırakarak geri çekilmişti.

Her ne kadar Çiğdem Teğmen yaralı halde bölgede kalsa da teröristlerden saklanmayı başarmıştır. Peki şimdi ne olacak? Kılıç Çiğdem teğmeni geri alabilecek mi?

Aslında Savaşçı dizisinin 9 aralık akşamı ekranlara gelecek 57. bölümünde Çiğdem teğmen Kılıç timini kurtaracak; zira Çiğdem teğmen yaralanmadı ve köyde etrafı sarılmış time yardıma gelecek.

blank

Savaşçı Çiğdem Öldü mü?

Savaşçı dizisinde Çiğdem teğmenin şehit olma gibi bir durumu en azından Savaşçı dizisinin 57. bölümünde olmayacak. Savaşçı dizisinin yapımcısı Limon Film ile oyuncu Gaye Turgut’un sözleşmesi var; Gaye Turgut sezon başında Savaşçı dizisinden ayrılmaz; en azından ayrılacağı zamanda bizim önceden bilgilimiz genelde olur. Yani her ne kadar Çiğdem Teğmen yaralı da olsa teröristlerin elinde de düşse şehir olmayacak; Çiğdem teğmen ölmeyecek?

Gaye Turgut Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Gaye Turgut Savaşçı’dan ayrılmayacak diye biliyoruz zira ünlü bir oyuncu diziden ayrılmadan önce haberleri çıkıyor hatta başka diziler ile anlaşması bile gerçekleşiyor; ancak Savaşçı dizisinde kimsenin bir garantisi yok zira Savaşçı bir asker dizisi. blank

 

Savaşçı Çiğdem Öldü mü? Gaye Turgut Savaşçı’dan Ayrılacak mı? (2 Yorum)

  1. ☀️SAVAŞÇI☀️Dizisi Çiğdem Obrazı Çok Gözel Bu Obrazın Uzaklaşması Doğru Deyil Çiğdem Obrazı Türk Kadın Güçün Ve Korkmaz Olduğun Gösterir Çiğdem Düşmenlerin İcerisinde Sağ Salamat Savaşçı Dostlarına Kovuşur Dizide Kazilere Karşı Haksızlıkda Gösterildi Kaziler Bizlere Şehidlerden Emanet Onlara Bakdıkda Şehidleri Görmüş Kimi His Etmek Lazım Kazilere Hayatda Hörmet Etmek Onları Adların Şehidlerini Adı Kimi Yüksek Tutmak Lazım Savaşcı Dizisi Vuruşlardan İbaret Olduğu Üçün Dizide Obrazlar Tez Tez Deyişeçek Çiğdem Obrazı Her Zaman Dizide Yaşasın☀️VETEN☀️MİLLET☀️Var Olsun Düşmenlerimiz Karanlığa Kerk Olsun Dizinin Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz

  2. Hayırlı Akşamlar DİZİSETİ TV Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman iyi Olun ☀️☀️SAVAŞÇI☀️☀️Dizisi VETEN NAMİNE VARSA ÖLEN KİM HEMİŞE BİZİMLE YAŞAYAÇAK EN UÇA ZİRVEDE☀️ŞEHİDLİK☀️ZİRVESİNE UÇALAÇAKDI BU ADIN KARŞISINDA BAŞ EYİREM DURUP ÜZ TUTDUĞUM KİBLEGAHIM DÜNEN ÖZÜNÜ ŞEHİD EDENLER ÜZÜME AÇILAN HOŞ BAHARIMDI BU☀️VETEN☀️NAMİNE BU HALK NAMİNE ÖLÜMÜN ÜSTÜNE DÜZ GEDEN ŞEHİD AÇILAN GÜLLEYE ATILAN TOPA GERİB SİNESİNİ TUŞ EDEN ŞEHİD SENİN AKITDIĞIN HER QETRE KANIN BU GÜN VETEN BOYU AÇAN ÇİÇEKDİ BU VETEN NAMİNE CEKDİYİN NERE BİL Kİ TARİK BOYU SESLENEÇEKDİ SİNEN SİPER OLDU NECE GÜLLEYE HAKKA ÇIRAK OLDU DÖZMENLİYİNLE EY ŞEHİD KARDAŞIM SEN BU MİLLETE ÖLMEZLİK GETİRDİN ÖLMEZLİĞİNLE SİZ MÖHTEŞEM BİR ZİRVESİNİZ BU VETEN NAMİNE VARSA ÖLEN KİM HEMİŞE BİZİMLE YAŞAYAÇAK☀️SAVAŞÇI☀️DİZİSİN KADIN KEHRAMANI ÇİĞDEM ÇOK GÖZEL BU OBRAZ DİZİYE YARAŞIK TÜRK KADININ KEHRAMANLIĞI YENİ BÖLÜMDE EKS OLDU
    ÇİĞDEM DÜŞMENLERİN İÇERİSİNDE OLARAK KEHRAMANLIK YAPDI ÖLÜMLE PENÇELEŞDİ KORKMAZ KEHRAM☀️☀️TÜRK KADIN☀️☀️KEHRAMANIN ULDUZ KİMİ PARLATDI ÇİĞDEM ÖLMEDİ DÜŞMENİN KELBİNE HANÇER TAKDI ÇİĞDEM OBRAZI❤️BENİ AFFET❤️DİZİSİN AŞK KEHRAMANI BAHAR OBRAZI❤️AŞK VE SAVAŞDA❤️GÖZEL DİZİNİN SAVAŞ KEHRAMANI☀️ŞEHİD☀️OLDUKÇA ŞEHİDLER GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNE GELİR ONLARLA YENİDEN BİR OLURUK ZATEN ŞEHİDLERİNİ HEC VAKT ÖLMEZ BİZİM ÜÇÜN DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR DİZİSETİ TV SEYFESİNDE ANALİZ YAZANLARA TEŞEKÜR EDİRİK