Kadın Bahar ve Arif Evlenecek mi? Bahar Kimi Seçecek?

Kadın dizisinde Sarp’ın da diziye dahil olması ile işler içinden çıkılmaz bir hal aldı. Son yıllarda izlediğimiz en başarılı senaryoyu ve oyunculukların sergilendiği Kadın dizisi reytinglerde rekorlara doymuyor.

Kadın dizisinde ilk sezon insanlarına aklında ki en büyük soru Sarp’ın yaşayıp yaşamadığıydı; zira Bahar iki çocukla çok büyük çileler çekmiş hatta bir de üstüne kanser olmuştu. Daha sonra Bahar’ın bu ağır Lösemi’den kurtulup kurtulamayacağı da en büyük soru olmuştu. Bahar önce kanseri yendi sonra da Sarp  Bahar’ın karşısına çıktı. Gelelim 2. sezona bu sezon senaryoya aktif olarak Sarp’da dahil olunca Bahar’ın önünde iki seçenek olacak. 

Bahar ya Sarp’ı yeniden kazanmak için savaş verecek ki buna gücü yok. Yada Sarp’ın başka bir ailesi olduğunu görecek ve Sarp ölmüş sanki hiç geri gelmemiş gibi davranacak.

Bilindiği üzere Sarp yokken Arif ve Bahar arasında olumlu bir elektriklenme olmuştu. Yıllar sonra Bahar Sarp’ı unutmuş ve Arif’e bir ilişki için evet demişti; ancak Bahar Sarp’ı görür görmez Arif’e verdiği sözü ve Sarp yokken yaşadıklarını unutarak ona sarılmış özlemini gidermeye çalışmıştı.

Sonrasında Sarp’ın uzun süre bir kez daha görünmemesi Bahar’ı çileden çıkarmış ve Sarp’ın hikayesini öğrenmek için araştırmaya başlamıştı. Sarp’ı araştıran Bahar onun aslında başka bir isimle başka bir hayatı olduğunu hatta o hayatından bir eşi ve çocuğu bile olduğunu gördü.

Bahar gördükleri karşısında kendisine bunca acıyı yaşatan ve hiç bir şey olmamış gibi çıkıp gelen Sarp’tan nefret etti ama aşk bu işte ne yazık ki Bahar Sarp’ı unutmaya çalışsa da unutamayacak. Sarp da Bahar’ın peşini asla bırakmayacak çünkü Bahar ve Sarp aşkı ölümsüz bir aşk.

Peki Bahar Arif ile evlenecek mi?

Kadın dizisinin orijinal senaryosu Woman dizisidir; ancak Japon Woman dizisini Hande Altaylı uyarlıyor. Zaten Woman dizisi ne yazık ki Kadın dizisi ile hikayesi benzer olsa da ne yazık ki uyarlaması orijinalini geçti.

Bu nedenle Arif ve Bahar’ın evlenip evlenemeyeceğini orjinal senaryodan bilemiyoruz; ancak bunu tahmin edebiliriz. Öncelikle şu unutulmamalı Bahar hastalanmadan önce Arif’e hiç bir şekilde yüz vermemiş ve kendini çocuklarına adamıştı; ancak hastalandıktan sonra öleceğini düşündüğü için Arif’in sevgisine karşılık vermek istedi.

Aslında bence Bahar Arif’i değil Arif’in insanlığını sevmişti. Bahar şuanda bile Arif’e aşık değil ama onu seviyor. Diğer taraftan Bahar Sarp’ın evlendiğini bir ailesi olduğunu da gördükten sonra Sarp ile geleceği olmayacağını düşünecek. Zaten Şirin, Pırıl ve Fuat ne yazık ki Bahar ve Sarp’ı zaten rahat bırakmayacak.

Özellikle her ne kadar Pırıl Şirin’in planını şimdilik bozmuş gibi görünse de yakında Şirin’in Sarp ile çekilmiş yatak pozları ortaya çıkacak. Bu durum karşısında Bahar da Sarp’ı hayatından sonsuza dek silmek için Arif’e evet diyebilir bir sinirle.

Her ne olursa olsun ben Bahar’ın Arif ile evleneceğini düşünmüyorum; zira bana kalırsa her ne olursa olsun hatta Bahar Sarp’ı bıraksa yoksaysa bile Sarp hiç bir zaman Bahar’ından vazgeçmeyecektir. Görünen şu ki Bahar ve Sarp ile Işıl’ı çok zor günler bekliyor; Kadın izleyicisi daha çok ağlayacak. blank

Kadın Dizisi Bahar Kimi Seçecek? Sarp’ı mı Arif’i mi?

Aslında Bahar’ın seçimleri çok da önemli değil; Bahar yüz kere seçim şansı da olsa Arif’i değil Sarp’ını seçer ama işler öyle noktalara gelecek ki Bahar Arif’i seçmek zorunda kalacak.