Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti 13 Ocak Aşıklar Kavuştu

Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti 13 Ocak Aşıklar Kavuştu

Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti

Abhi Tanu‘yu arar ve partide ona eşlik etmesini ister. Tanu arkadaşıyla buluşup başka bir partiye gideceğini söyler. Sunny Kiara‘yla arkadaş olmak ister. Kiara da kabul eder. Kiara evde Pragya‘ya Sunny’in evinde ders çalışmak istediğini söyler. Pragya ailesini tanımıyoruz diye izin vermez. Kiara Sunny‘i arar ve annesiyle konuşturur.

Pragya Sunny ‘den annesinin adını sorar. Sunny Disha der ve Pragya Disha’yı hatırlar. Pragya Rabin’den adresi alır ve Kiara‘yı Sunny’in evine gönderir. King Pragya‘ya partide bana eşlik et der. Pragya kabul eder. Abhi Tanu’yu arar. Tanu sarhoş olduğu için partiye gelemeyeceğini söyler. Abhi’nin canı sıkılır. Tanu sonra partiye gitmeye karar verir. Pragya, elindeki cam düşüp kırılınca bu gün önemli bir olay olacağını düşünür.Ah Kalbim 291. Bölüm fotoğrafları

Abhi, King’in evine gelir ve dekorasyonu çok beğenir. Bunu King’in karısının yaptığını öğrenir. Suwarni Dadi oyun oynarken düşer ve Kiara ona krem sürüp onunla ilgilenir. Kiara oradan gidince Dadi ve Dasi Pragya’yı hatırlayıp duygulanır. King Abhi’yi görünce bekar olduğunu bilmiyordum eşin nerde diye sorar. Abhi evliyim ama eşim sıkılacağını bildiği için gelmedi der.

Ah Kalbim 291. Bölüm de Abhi de senin eşin nerde diye sorar. King Pragya‘ya seslenince Abhi hemen Pragya mı der. King, yedi yıl önce Londra’da evlendiklerini söyler. Abhi önce heyecanlanır ama sonra Pragya isimli birçok kişi var diye düşünür. Disha Kiara’ya annesiyle tanışmak istediğini söyler. Kiara, annesinin bu gün meşgul olduğunu ama bir gün onu mutlaka tanıştıracağını söyler.

King, Pragya’yı alıp kavga ettiği adamla tanıştırmak istediğini söyleyip Abhi’ye doğru yürürler. King ve Abhi sahneye çağrılır. King şaka ile işteki eşim ve gerçek hayattaki eşimi tanıştırmak isterim der. Abhi ve Pragya‘yı sahnede tanıştırır. İkisi de şokta. Abhi’nin gözleri dolar.

Ah Kalbim dizisinin 13 ocak Özeti Devam EdiyorAh Kalbim 13 ocak özeti

Pragya bir çağrı alınca oradan ayrılır. Abhi birazdan yanına gelip sen der. Pragya’nın gözleri dolar. King gelir evet o benim harika karım der. Abhi dayanamaz ve sahneyi terk eder. King onun gidişini kibirli olmasına bağlar. Abhi ağlıyorken arka fonda şarkı çalar. Pragya ona gelir.

Abhi içtikçe içer. Pragya yanına gelip elini omzuna koyacakken Abhi‘nin onu hayatından nasıl çıkardığını hatırlayıp kendini tutar. Abhi Pragya‘nın neden nefret ettiği rakibiyle evlendiğini merak eder. Pragya‘dan bir cevap almaya karar verir. Ben de evlendim ama onu hiç unutamadım diye düşünür.

Ah Kalbim dizisinin 13 ocak özetinde Pragya da kaderin onları yine buluşturduğunu düşünür ve ona her şeyi anlatmaya karar verir. Ama King gelip onu dansa davet eder. Onlar “ Yeh lamha. tujme khoya rahun me “ şarkısında dans ederken Abhi buna dayanamaz. Abhi, King’e gelip eşinle dans edebilir miyim deyince King izin verir. Abhi ve Pragya dans eder. Dansta çalan şarkı “Sau Dard Hai“ ikili duygusallaşır. King onları izler.

Abhi, Pragya’ya seninle konuşmalıyım der. Pragya şimdi olmaz deyip sahneden gider. King Pragya‘ya ondan uzak dur senden hoşlandığını hissettim der. Pragya şaşkın. Tanu evde Kiara ile çarpışınca onu azarlar. Hatta onu kovmak ister. Sonra Pragya’nın kızı olduğunu fark edince seni kim getirdi diye sorar.

Kiara ona bilgi vermez. Pragya Abhi’nin arkasından gider. Abhi sinirden bardağı kırınca eli kanar. Abhi ağlıyordur. Pragya eline bakmaya çalışır ama Abhi izin vermez. Pragya ağlayarak elin yaralı der. Pragya zorla Abhi’yi odaya götürüp eline mehlem sürer. Abhi ve Pragya bakışır.

Ah Kalbim 291. Bölüm Fragmanı

 

Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti 13 Ocak Aşıklar Kavuştu (1 Yorum)