İkimizin Yerine 124. Bölüm Özeti 9 Ocak Dadisa İyileşebilecek mi?

İkimizin Yerine dizisi 124. bölüm özeti ile 9 Ocak çarşamba günü izleyicisi karşısında olacak.  İkimizin Yerine dizisinin 124. bölümünde Dadisa  hastaneye getirilecek. Peki Dadisa İyileşebilecek mi?

İkimizin Yerine 124. Bölüm Özeti

Ailesi hemen Dadisa‘yı hastaneye getirir. Dadisa yoğun bakımda tedavi edilirken Bairon ve Anandi onunla ilgili anılarını hatırlar. Anandi hastanedeki mabede gidip Dadisa için dua eder. Doktor Dadisa‘nın durumunun kritik olduğunu ve damar tıkanıklığı olduğunu söyler. Tetkiklerden sonra “Baypas“ ameliyatı yapmamız gerekebilir der. Herkes şok. Basant annemi kurtarın der.

Doktor net kararı tetkiklerden sonra vereceğini söyler. Belki de ilaç ve bakım ile iyileşir deyince Sumitra rahatlar. Basant üzülerek giderken Bairon onu takip eder. Basant bir köşede ağlarken Bairon gelip elini omzuna koyar. Basant hemen gözyaşını siler ve bu durum için kendini suçlar. Bairon kendini suçlamamasını söyleyerek onu teselli eder.

İkimizin Yerine 124. Bölüm Özetinde Dadisa iyileşecek umudunu kaybetme der. Daha sonra arka fonda bir ilahi okunurken herkes gergin halde bekler. Tetkiklerden sonra doktor ameliyata gerek olmadığını söyler. Herkes sevinir. Doktor ayrıca zihinsel ve fiziksel olarak ilgilenilmesi gerektiğini söyler. Bairon Dadisa‘nın ne zaman taburcu olacağını sorar. Doktor akşama taburcu edeceğini söyler.

Basant, Sumitra, Gehna ve Anandi Dadisa‘yı görmeye girer. Hepsi onunla ilgilenir. Akşam Dadisa taburcu olduktan sonra her kes salonda oturur. Madan ve Radha geçmiş olsuna gelirler. Radha Dadisa‘yı sorar. Bairon daha iyi olduğunu söyler. Madan da onlara destek olur. Radha Sugna‘yı dinlenmesi için evde Varun ile bıraktığını söyler. Radha Anandi ile Dadisa‘yı görmeye gider.kimizin Yerine 124. Bölüm resimleri

Madan Bairon‘la konuşur ve her şeyin yoluna girmesine sevindiğini söyler. Ayrıca artık eve döndüğüne göre bavulunu getirdiğini söyler. Bairon, biliyorum sana çok sorun çıkardım ama bavulu getirmekle iyi yaptın der. Ben de gitmek üzereydim deyince Şiyam ile Madan şok olur. Bairon Jagdiş‘ten Anandi ve Sumitra‘yı çağırmasını ister. Madan her şey yoluna girmişken ne gerek var der ama Bairon çok kararlıdır.

Jagdiş Dadisa‘nın odasına gelir ve Anandi ile Sumitra‘yı çağırır. Basant Bairon‘la konuşacağını söyler ve Gehna‘dan Dadisa ile kalmasını ister. Hepsi gidince Gehna Dadisa‘nın uyuduğunu görüp o da gider. Dadisa uyanır. Basant Bairon‘u durdurmaya çalışır ama Bairon dinlemez. Dadisa‘ya iyi bak der. Anandi evden gitmek istemediğini söyler. Gidersek Dadisa‘ya kim bakacak der. Sumitra ağlar.

Bairon geri kalanlar onunla ilgilenecek endişelenme der. Bairon arkasını dönüp giderken Basant ona seslenir. Bairon durur ama yüzünü dönmez. Basant, sana ve Anandi‘ye nasıl terbiyesizlik yaptığımın farkındayım, gitmene sebep olduğumu biliyorum der. Bairon‘un gözleri dolar. Basant ellerini birleştirip Bairon‘da af diler ve evden gitmemesi için yalvarır.

Bairon ona beni utandırma abi der. Her şeyi Dadisa yüzünden yaptığını söyler. Basant, sana hak veriyorum ama Dadisa her şeyi Jagdiş için yaptı onun adına da özür dilerim der. Basant Dadisa‘nın onları büyütürken çektiği acıları anlatır. O bizi defalarca affetti bu sefer de sen onu affet der. Bairon ben ailemle gidersem Dadisa da huzur bulacak der.kimizin Yerine 9 Ocak fotoğrafları

İkimizin Yerine 9 Ocak Özeti

Basant asla bunun olmayacağını söyler. Bairon yine de vazgeçmez ve gidelim der. O sırada Dadisa titrek bir sesle Bairon‘a seslenir. Herkes onu merdivende görüp şok olur. Basant hemen ona koşar ve merdivende oturtur. Dadisa son kez Bairon‘u görmek istedim der. O yavaşça Bairon‘a yaklaşır, yanağını okşar ve onu kutsar. Cenazem kaldırılırken yanımda olmayacağını bilmiyordum der.

Herkes ağlar. Seni durdurmayacağım, bu evde bulamadığınız huzuru gittiğiniz yerde bulmanız için dua edeceğim der. Ama annenizin cenaze törenine gelin yoksa ruhum asla huzur bulmaz deyince Bairon şok olur. Dadisa giderken Bairon ona sarılır. Sensiz yaşayamam anne der ve gitmekten vazgeçer. Herkes çok sevinir. Jagdiş arkadaşlarıyla kriket oynarken Anandi gelip onu eve çağırır. Yoksa babam çok kızar der.

İkimizin Yerine 9 Ocak Özetinde Jagdiş giderken arkadaşları hanım köylü diye onunla alay edip gülerler. Jagdiş sinirlenir. Anandi onun arkadaşlarına siz anca boş konuşun deyince Jagdiş ona yaklaşır ve onu fırçalar. Bi daha beni çağırmaya sen gelme der. Anandi‘ye gitmesini söyler. Anandi, evde azarlanırsan beni suçlama der.

Jagdiş kabul eder ve çantasını verip onu yollar. Gece, Jagdiş Anandi‘ye matematik ödevimi yaptın mı der. Anandi, dersi anlayamadığını, yeni kavramlar olduğunu ve bu yüzden yapamadığını söyler. Jagdiş, Müdür‘ün bu sene çok sıkı ders çalışın yoksa sınavlardan geçmek zor olacak dediğini anlatır.

İkimizin Yerine dizisinin 9 ocak özeti uzun olduğu için ili parçaya ayırdık; özetin ikinci kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 124. Bölüm Fragmanı