İkimizin Yerine Dadisa Ölüyor mu? 8 Ocak 2019 Özeti (2. Kısım)

İkimizin Yerine dizisinin 123 bölüm özeti çok uzun olduğu için iki kısımda siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunmak istedik. İkimizin Yerine dizisinin 8 Ocak salı akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Teepri belası gidecek; ama pisliği bitmeyecek bu sefer de Dadisa ağırlaşacak

İkimizin Yerine 8 Ocak Özeti’nin 2. Kısmı

Teepri kapıyı açık görünce şok ile elindeki kaseyi düşürür. Bairon hemen harekete geçer ve Teepri‘yi zapt ederken Anandi‘den Nandu‘yu almasını ister. Anandi hemen Nandu‘yu Teepri‘nin sırtından alır. Teepri Bairon‘u itip Anandi‘nin peşinden koşar. Bairon kalkıp onu takip eder.

Makhan ve Sumitra Dadisa‘yı çözer. Anandi Nandu‘yu Gehna‘ya verir. Teepri koşarken merdivenden aşağı yuvarlanır ve bayılır. Herkes şok ile onu izler. O esnada Basant eve gelir ve Teepri‘ye yardım etmek ister fakat Bairon onu durdurur. Basant sebebini sorgularken Teepri kendine gelir.

Teepri ayağa kalkar ve Basant‘a yaptıklarını söyler. Basant Teepri‘nin yakasına yapışıp hesap sorar. Bairon onları ayırır ve Makhan‘la birlikte Teepri‘yi bir direğe bağlar. Delirdin mi Teepri der. Teepri bağırarak evet delirdim der. Teepri Anandi‘den kurtulmak için o gün onun gazı açık unuttuğunu görüp sustuğunu söyler.

Anandi ağlar. Her kes şok olur. Teepri her şeyi senin için yaptım Bairon der. Çocukluktan beri hep seni sevdim senin karın olmak istedim der. Bairon kızgınca o zaman çocuktun ama şimdi de çocuk değilsin der. Dadisa‘nın önünde Anandi‘yi kötü göstermeye ne gerek vardı der. Bu arada Jagdiş ve Şiyam, Teepri‘nin ebeveynleri, kızı ve kocasını getirirler. Herkes onları görünce şok olur. Dadisa onları tanır.kimizin Yerine Dadisa Ölüyor

Teepri‘nin babası, damadını ve torununu tanıtır. Dadisa Teepri‘nin kızını mabette gördüğünü hatırlar. Dadisa Teepri‘nin, ailem öldü ve kocam beni kısır olduğum için terk etti dediğini hatırlar. Ayrıca mabette ortadan kaybolduğunu hatırlar. Teepri‘nin yalanlarını anlayan Dadisa onu sertçe tokatlar. Bir daha vurmak isterken Teepri‘nin kocası onu durdurur.

Teepri bağırarak Dadisa‘ya, beni Bairon‘la evlendireceğini söyledin ama yapmadın der. Dadisa öfkeyle siz bir adres bile vermeden köyden gittiniz ne yapacaktım der. Teepri Dadisa‘ya hakaret edince annesi ona bağırır. Teepri annesine bile bağırır. Teepri‘nin babası, yeni köye taşındıktan sonra Teepri‘nin Bairon ve Dadisa‘yı hep hatırladığını söyler.

Dadisa‘nın onu Bairon‘a evlendireceğini söylerdi ama biz buna dikkat etmedik ve onu damatla evlendirdik der. Teepri uluyarak kocasını hiç sevmediğini söyler. Beni zorla evlendirdiniz der. Herkes şok olur. Kocası, bir keresinde bana Bairon demişti, ayrıca birisi ona kocasını sorunca da Bairon demişti ama nedenini anlayamadım ve şimdi aklında ne olduğunu anlıyorum der. Bairon ve Dadisa şok olur.

Teepri‘nin kocası, onu her yerde aradığını ve bulamadığını söyler. Kızı, babaannemi bulduğumuza göre onu eve götüre bilir miyiz der. Teepri‘nin kocası evet der. Teepri hala ağlayarak gitmek istemez hatta kızını da azarlar. Kocası onu çözer ve eve gidelim der. Teepri inatla Bairon‘un karısıyım der. Bairon diye tekrarlar. Hatta bi ara Bairon‘a koşar ama Basant onu durdurur.

İkimizin Yerine 8 ocak özetinde Bairon ailesine gitmesi gerektiğini söyler. Her kes Teepri‘nin haline üzülür. O sırada bir ambulans gelir. Teepri Bairon‘un ayağına kapanarak ona yalvarır. Benimle gel der. Doktor ona iğne yapmak ister. Kocası buna ne gerek var der. Kızı ağlarken Teepri de çok korktuğunu söyler. Doktor iğneyi yapar ve Teepri bayılır.

Kızı ona koşar ve ne olduğunu sorar. Doktor Şiyam‘ın ona bilgi verdiğini ve Teepri‘nin psikolojisinin gerçekten kötü durumda olduğunu söyler. Onu akıl hastanesine götürmeliyiz der. Kocası buna karşı çıkar ve onunla ben ilgilenirim der. En sonunda doktor onun kocasını ikna eder ve tedavi olana kadar onu akıl hastanesine götüreceğini söyler.kimizin Yerine 8 Ocak teerpi gider

Teepri kendine gelmiş ve Bairon‘a bakmakta. Herkes onun hastaneye götürülmesini üzülerek izler. Teepri ambulansa bindirilir. Kızı ve kocası da onunla gider. Ortam sessizleşir. Ardından Bairon, ailesine hadi gidelim der. Basant ve Gehna şok. Şiyam Bairon‘u durdurmaya çalışır ama Bairon durmaz. Dadisa‘nın nefesi daralır. Herkes Bairon‘un peşinden giderken Basant Dadisa‘dan onu durdurmasını ister.

İkimizin Yerine Dadisa Öldü mü?

Dadisa ise önce Teepri‘nin söylediklerini, sonra Bairon‘un hayatıma karar verme hakkın yok dediğini, Sumitra‘nın bu yaptığından sonra gözümde hiç bir değerin yok dediğini ve konseyde cezalandırılmasını hatırlar. Basant konuşurken Dadisa tepkisizdir. Basant bunu fark edince Bairon‘a koşar ve ona durumu anlatır.

Dadisa kanepeden kalkmaya çalışır ama başaramaz. Basant dışarıda Bairon‘la konuşurken Dadisa zorlukla ayağa kalkar. Bairon‘u durdurmak için çabalar. Anandi Dadisa‘ya bakmaya gider ve tam o anda Dadisa düşüp bayılır. Anandi bağırınca herkes Dadisa‘ya koşar. Tüm aile gergindir.

İkimizin Yerine 123 bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine Dadisa Ölüyor mu? 8 Ocak 2019 Özeti (2. Kısım) (1 Yorum)