Sev Yeter 154. Bölüm Özeti 17 Ocak Fragmanı Raman İşita’nın Rol Yaptığını Anladı Mı

Sev Yeter dizisinde Simmi nin Ashok ile görüştüğünü öğrenen İşita ona görüştüğünü itiraf ettirmek için yeni bir oyun daha oynayacaktır. Kuyumcu Suraj’a elmas kolyeyi getiriyor. Suraj Vandu nun bilmemesini istiyor. Sarika bir arkadaşından iş olduğunu ancak buraya sadece bekar kızların alındığını ve bir kişilik boş yer olduğunu öğreniyor. Sarika evli olduğunu söylemeyeceğini belirterek işe gireceğini söylüyor. Arkadaşı kabul ediyor. Suraj Vandu nun evine geliyor ve projesini göstermeye geldiğini söylüyor. Vandu mesaisinin bittiğini söylüyor. Suraj bu projeyi bitirmem lazım diyor. Vandu onun azmini beğeniyor. Sev Yeter 154. Bölüm Özeti başlıyor.

Suraj kuyumcunun verdiği elmas kolyeyi ona hediye olarak vermek istiyor. Vandu önce kabul etmiyor ancak daha sonra hediyeyi alıyor. Acaba Suraj Vandu yu seviyor mu ? Dwali için herkes toplanmış yemek yiyordur. Simmi nin katılmasıyla İşita numarasına başlar. Simmi nin karşısına geçer ve onu koklar. Onun Ashok ile buluştuğunu söyler. Simmi bunun saçmalık olduğunu söyler. İşita etrafı dökmeye başlar ve Simmi ye plastik çiçekleri fırlatmaya başlar. Pratik İşita nın karşısına gelir ve onun uyumasını sağlar. Raman İşita yı odasına götürür. Simmi kendisini sorgulayan Bhalla ailesine tepki gösterir ve kendini kaybeden birisine nasıl inanırsınız diyerek çıkar. İşita Simmi nin itiraf etmesinin zor olacağını düşünüyor.1 32

Mihir Raman’ı teselli etmeye çalışırken İşita nın zarar vermediğine dikkat çeker. Raman İşita nın daha önce de zarar vermediğini hatırlıyor. Mihir İşita nın hareketlerinden şüphelenmiştir. Raman Pratik’e tereddütlerini söyler. İşita nın kimseye zarar vermediğinden bahseder. Appa büyücülerden yardım almaya gideceğini söyleyince Pratik karşı çıkar. Pratik İşita ile konuşur ve Şagun olduğunda bu sefer zarar vermesini ister. Raman Mihir’e İşita nın gerçek Şagun olması halinde benimle Şagun arasındaki bazı sırlarımızı bileceğini söyler. Amma Pratik’e rağmen büyücünün yanına gider. Büyücü bunun pahalıya patlayacağını söyler. Amma İşitam iyi olursa ne istersen veririm der ve ayrılır.

2 32

Öğrenciler notlarının düşük olduğunu görünce Vandu nun evine gidiyorlar. Vandu onlara hakettiği notları verdiğini söylerken öğrencilerden biri biz de sana Suraj gibi elmas kolye hediye edersek notlarımız yükselir mi diye tepki gösteriyor. Vandu buna çok sinirleniyor ve öğrencilerini kovuyor. Öğrenciler onu konseye şikayet edeceklerini söyleyip ayrılıyorlar. Büyücü dünyada ne saf insanlar var diyerek asistanından istediklerini yapmasını ister. Raman İşita nın numara yapıp yapmadığını test etmeye karar verir.

3 32

İşita kendisine Şagun diye hitap eden Raman’ın niyetini anlar ve Şagun gibi hareket etmeye başlar. Raman tavuk pişireceğini söyler. İşita sınandığını kesinlikle anlamıştır. Şagun gibi hareket etmeye devam eder. Ancak Raman İşita nın rol yaptığını anlamıştır. Bunu Mihir ile de paylaşır. Mihir İşita nın neden böyle yaptığını bilmek zorundayız der. Bayan Bhalla eve gelen büyücüleri görünce Amma ya tepki gösterir. Amma kızını kurtarmak için yaptığını söyler. Raman ise İşita ya imalı imalı konuşmaya başlamıştır. Büyücü bütün odaları tek tek dolaşmaktadır. Sev Yeter 17 Ocak Perşembe Özeti sona erdi.

4 32

Sev Yeter 154. Bölüm Fragmanı