Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldü mü? Uğur Güneş Diziden Ayrılacak mı?

Ercüment Yılmaz’ı Vurdu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 16 mayıs perşembe akşamı ekranlara gelecek 33. bölümünde Ercüment sapıtmış ve Gülten’e göl kenarında tecavüz etmiştir. Gülten’e Müjgan’ın babasına mektup yazdığı için hesap sormaya gelen Yılmaz ise Ercüment’i durdurmak ister; ancak Yılmaz Ercüment’in belinde ki ilahı görmez ve Gülten’e yardım etmeye döner ancak bu durumu kendine yediremeyen Ercüment ise Yılmaz’ı vurur.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Uğur Güneş erkek başrol oyuncusu ve 2019 2020 yeni sezonu için de Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile yeni sözleşme imzaladı; yani her ne kadar Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 33. bölüm fragmanında Yılmaz için öldü denilse de Yılmaz kurtulmuştur. Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin 1. sezon finalinde ise ortalık çok karışacak ve izleyici Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonunu çok merak edecek ancak merak etmeyin Bir Zamanlar Çukurova’da yeni sezonda tüm başrol oyuncuları devam edecek diziye; şimdiden biz söyleyelim.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz’ın yerine tahminlerimize göre ölen Ercüment olacak. Aldığımız bilgilere göre zaten Ercüment karakterine hayat veren Rüzgâr Aksoy konuk oyuncu olarak diziye dahil olmuştu.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldü mü resimleri

Uğur Güneş  Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Ayrılacak mı?

Uğur Güneş’in kesinlikle Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılması gibi bir durum söz konusu değildir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz daha oğlu için Demir ile savaş verecek.

Bir Zamanlar Çukurova 33. Bölüm 16 Mayıs Fragmanı

 

Güncelleme 20 Aralık 2018 Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz’ı Fekeli kurtardı. Yılmaz’ın ormanda kaza yapması sonrası Yılmaz’ı askerler ormanda yaralı halde buldu ve sonunda Fekeli Yılmaz’ı hastahaneye yetiştirdi ve Yılmaz kurtuldu. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 20 aralık perşembe akşamı ekranlara gelecek 15. bölümünde işler karışacak. Bilindiği üzere Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha yüzünden Yılmaz ve Demir arasında büyük bir savaş son 5 bölümdür olanca hızıyla devam ediyor.

Bilindiği üzere Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir her hafta bir kere Yılmaz’dan kurtulmak için hain planlar yapıyor. Bir hafta silah ile vurmak bir hafta bir depoda patlatmak için arkadaşı Cevahir ile hain planlar kuruyordu ve Yılmaz her hafta Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ölmeden kendini kurtarmayı zekası ve şansı sayesinde başarıyordu. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 15. bölümünde Demir’in Yılmaz’ı öldürme planı yine boşa mı çıkacak yoksa Demir Züleyha ile arasına girdiğini düşündüğü Yılmaz’ı yok edebilecek mi?

Demir bir yandan Yılmaz’ı öldürmek isterken bir yandan da hapse girmeme derdinde zira tüm Adana Demir’in Yılmaz ile ona husumetinin farkında. Demir bu sefer Yılmaz’ı bir trafik kazasına kurban ederek öldürmek isteyecek ve bu durum Fekeli’nin ne yazık ki kontrolü dışında olacak.Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Ölecek mi resimleri

Yılmaz; Demir’in yaptığı hareketle kaza yapacak ve bir ağaca çarparak ağır şekilde yaralanacak. Olay yerine gelen jandarmalar ise Yılmaz’ın cesedini bulacak. Peki Yılmaz yaşıyor mu? Fekeli Yılmaz’ı kurtaracak mı?

Yılmaz’ın kaza yaptığını ve öldüğünü öğrenen Fekeli hemen olay yerine koşacak ama Yılmaz’ın durumunu gören Fekeli’de onun kurtulmasına imkan vermeyecek. Artık Fekeli için Yaman’lardan alacak yeni bir intikam daha doğacaktır. Züleyha ise Yılmaz’ın kaza haberini alır ve yıkılır; ancak Züleyha Yılmaz’ın kendini bırakmamak için ölüm ile bile savaşacağından emindir.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ölmedi arkadaşlar zira Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 37 ve 38. bölüm çekimlerinde Yılmaz karakteri sapa sağlam yerinde duruyor; bu da Fekeli’nin zor da olsa Yılmaz’ı hastahaneye kaldırarak onu öldü denirken hayat döndereceği anlamına gelir. Her ne kadar Demir bir kez daha sevinse de bu Demir için yine erken bir sevinçtir. Bir Zamanlar Çukurova demir ve cevahir

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden Ayrılacak mı?

Uğur Güneş kesin olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmayacak. Uğur Güneş’in bu sezon sonuna kadar Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcısı Tims & B yapım ile sözleşmesi var. Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisinde en  azından 2019 haziran ayına kadar devam edecektir.

Uğur Güneş Bir Zamanlar 15. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Öldü mü? Uğur Güneş Diziden Ayrılacak mı? (1 Yorum)