Sen Anlat Karadeniz Berrak Öldü mü? İlayda ÇEVİK Diziden Ayrılacak mı?

İlayda ÇEVİK Sen anlat Karadeniz dizisinde 2 sezondur Berrak karakterine hayat vermekteydi; diziye Gurbet Kuşu olarak giren Berrak sonradan gerçekte kim olduğunu açıklamış ve Berrak’ın Vedat Sayar’ın bir oyuncağı olduğu ortaya çıkmıştı; ancak Vedat’ın elinden kurtarılan Berrak aslında gerçekte ne kadar temiz bir kız olduğunu Sen Anlat Karadeniz  izleyicisine göstermiş ve kendini sevdirmişti.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak’a ikizlerden Fatih aşık olmuş Fatih’in Vedat’ın adamları tarafından öldürülmek istemesi sonrasında Berrak Fatih’i sevgisi ile hayata bağlamış ve bir kez daha izleyiciyi kendine hayran bırakmıştır.

Sen Anlat Karadeniz Berrak Ölecek mi resimleri

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 18 aralık çarşamba akşamı yayınlanan 35. bölümünde Berrak’ın başı ise yine Vedat Sayar ile dertte. Vedat Sayar’ı öldürmek isteyen Sen Anlat Karadeniz kızları Mercan, Asiye, Nazar, Nefes ve Berrak ne yazık ki yaptıkları işi eline yüzüne bulaştıracaklar. Vedat’tan intikamını almak isteyen Mercan Vedat’ı asarak öldürmek ister; ancak Vedat Mercan’a hain bir plan hazırlamıştır.

Araba ile Vedat’ı boğmak isteyen Mercan ipi çekmek için arabaya binince Vedat hemen planına başlar ve kendini yerine ipe Berrak’ı asar. Mercan ise Vedat’ı değil Berrak’ı asacak ve masum bir insanın canını alarak katil olacaktır.

Peki Berrak’ı İpten Kim Alacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 25 aralık çarşamba akşamı ekranlara gelecek 36. bölümünde Tahir son anda yetişecek ancak Mercan ne yazık ki Vedat’ı öldürmek isterken Berrak’ı sürüklemiştir. Berrak ise artık tam öldüğünü düşünürken Tahir Mercan’ı durdurur; ama Berrak için her şey bitmiş değildir. Berrak hala nefes almaktadır. Tahir hemen Berrak’ı hastahaneye kaldırır nefessiz kalan Berrak’ın durumu çok kötüdür; ancak Berrak ölmeyecek ve bu sefer de Berrak Fatih’in aşkı ile hayata tutunacaktır

İlayda ÇEVİK Diziden Ayrılacak mı?

İlayda ÇEVİK ile ilgili şuana kadar Sen Anlat Karadeniz dizisi kadrosundan ayrıldığı yönünde bilgi gelmedi; muhtemelen daha önce Mercan’ın son anda kurtulduğu gibi Berrak da ölümden kurtulacaktır; zaten Sen Anlat Karadeniz 36. bölüm fragmanında Tahir son anda Mercan’ı katil olmaktan kurtaracak gibi görünüyor; zira Berrak’ı son anda ipten kurtarmış gibi. Mercan katil olsa Berrak ölse zaten hep aynı yerde dönüp duran Sen Anlat Karadeniz’de başka hangi konulara girilecek?layda ÇEVİK sen anlat karadenizden Ayrılacak mı

Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz Berrak Öldü mü? İlayda ÇEVİK Diziden Ayrılacak mı? (1 Yorum)

  1. Mence Ulaş ve İrem bir- birlerine çox yakşıyorlar. Azerbaycanada gelmelerin isterdim