Ah Kalbim 296. Bölüm Özeti 2 Şubat Abhi ve Pragya kurtuldu.

Ah Kalbim dizisi 296 bölüm özeti ile 2 Şubat cumartesi akşamı izleyicisi karşısında olacak. Ah Kalbim 296. Bölüm özetinde Abhi ve Pragya sonunda kurtulacaklar. İşte özet

Ah Kalbim 296. Bölüm Özeti

Abhi Pragya‘ya ilişkimizin olmadığını adamlara söyleme der. Soyguncu da Pragya‘ya bir yabancı neden senin için hayatını riske atsın ki der. Soyguncu polislere Abhi ve karısının resmini yollayacağım der. Aliya da Tanu buradaysa oradaki kim diye merak eder. Soyguncu Abhi ve Pragya‘nın resmini çekip yollar ve Tanu onun karısı benim der.

Pragya ise Abhi adamlara yalan söylediği için ona tavırlıdır. Abhi onunla konuşmaya çalışır. Yaşlı kadın onlar birbirini çok seviyor derken soyguncu onu azarlar. Pragya adama kafa tutunca adam onların el-ayaklarının bağlanıp ve odaya kilitlenmesini söyler. Bu arada King de olay yerine ulaşır. Abhi ile Pragya‘yı bir direğe bağlarlar. Polis kimseyi içeri sokmaz ve Dadi ağlar.Ah Kalbim 296. Bölüm resimleri

Abhi Pragya‘ya neden ben hayır desem bile dışarı çıktın diye sorar. Pragya tehlikede olduğunu düşündüm der. Abhi hâlâ beni önemsiyorsun deyince Pragya bazı şeyler değişmiyor der. Geçmiş anıları hatırlarlar. Sonra biraz çabalayıp ellerindeki ipleri çözerler. Aliya Tanu‘ya neden ona Pragya‘dan bahsetmediğini sorar. Tanu onun evlendiğini anlatır.

Ah Kalbim 296. Bölüm Özetinde Aliya, Abhi seni, Pragya da kocasını terk ederse beraber olurlar der. Yine Abhi ile Pragya‘nın bir araya gelmemesi için iş birliği yapmaya karar verirler. King müfettişle konuşur ve karımı kurtarmak için gerekirse Elçiliği bile ararım der. Müfettiş her şeyin yolunda olduğunu söyler. Kiara annesi için ağlar ve onu aramak için bakıcıyı (Chachi) atlatıp arabadan iner.

Ah Kalbim 2 Şubat Cumartesi Özeti Devam Ediyor

Abhi‘nin eli yaralandığı için Pragya antiseptik bir şeylere bulmaya gider. Kiara müfettişle konuşurken King duyar ve ona gelir. Aliya bir yolunu bulup Tanu ile kamera odasına girer ve Abhi‘nin kaldığı odayı izlerler. Pragya‘yı Abhi‘ye pansuman yaparken gören Tanu kudurur. Kiara Tanu‘yu görür. Adamlar polisten kamera odasının anahtarını isterler.

Görüntüleri silmek için. Eğer bunu yapmazlarsa bir çocuğu öldürmekle tehdit ederler. Kiara Tanu‘nun girdiği yerden kamera odasına girer ve annesini görüntülerden izler. Abhi o rehin olan çocuğu kurtarmak ister. Adam Abhi‘ye sinirlenip onu öldürmeye çalışır. Pragya Abhi‘nin önüne geçer.

Adam silahını Pragya‘ya doğrultur ve Abhi‘den gidip polisten anahtarı getirmesini ister. Abhi anahtar için gider ve polis ona silah vermek ister. Abhi başta insanlara zarar gelir dese de polis onu ikna eder. Polis silahı ilaç ve yiyecek ile kamufle ederek Abhi‘yle içeri yollar.Ah Kalbim 2 Şubat resimleri

Cumartesi özetinde Abhi bir şekilde silahı içeri sokar. Adamlar görüntüleri siler ve helikopteri çağırırlar. Adam herkesin ölüm emrini verir ve içerden silah sesi duyulur. Abhi Pragya‘dan insanları dışarı çıkarmasını ister. Pragya ve diğerleri giderken adamların geldiğini görürler.

Abhi adamları döverken Pragya diğerlerini çıkarıp ona yardıma gelir. Soyguncu Abhi‘yi bıçaklamaya çalışırken patronu gelip beceriksiz adamlarla çalışamam diyerek kendi adamını vurur. Polis timi gelince çatışma çıkar ve o sırada Abhi hafif yara alır. Pragya Abhi‘yi ailesine teslim eder ve gider.

Abhi Pragya‘ya gitmek üzereyken King‘in ona geldiğini görür. King Pragya‘ya sarılır ve iyi misin diye sorar. Tanu da Abhi‘ye sarılır ama Abhi onu iter. Kiara müfettişi azarlar ve annemi Rokstar’ım kurtardı der. Pragya o kim diye sorar. Kiara Abhi‘yi gösterir ama Pragya yine onu görmez. En sonunda herkes evine döner. Pragya ve Abhi birbirlerini düşünüp merak ederler.

Ah Kalbim 2 Şubat Fragmanı

Etiketler

Ah Kalbim 296. Bölüm Özeti 2 Şubat Abhi ve Pragya kurtuldu. (3 Yorum)

  1. 2 side guzel dizi ikimizin yerine tabiki bitmesim bak simdi izliyorum ahmak