Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak var mı? Neden Yok? 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Atv’nin izlenme rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’dan da kötü haber bugün geldi. Adana’da çekimleri devam Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları ve set ekibi de Adana’dan ayrıldı. Bir Zamanlar Çukurova  dizisi seti üç haftalık sezon arası tatile başladı.

Bu sezon ilk defa diziler üç haftalık bir yıl başı tatiline girecek. Türkiye’de her ne kadar kriz yok desek de aslında krizin etkilemediği sektör yok desek daha doğru olur. Her sezon kanallar yılbaşı haftasında hem yeni sezon için reklam anlaşmalarının bitmesini bekler hemde oyunculara ve set ekibine bir haftalık moral tatili vermek için bir yıl başı arası verilirdi. Bu arada asıl mesele ise kanalların yeni yılın başında yeteri kadar reklam veren rekabeti sağlayamadıkları için reklam ihalelerin ilk hafta çok düşük rakamlarla kapanıyor olmasıydı.

Geçen sezon bir çok firma battı, bir çok firmada iflas erteleme istedi. Bir çok firmaya da terör örgütüne destek nedeniyle el konulunca kanallar yarıştıracak reklam veren bulamaz hale geldi. Eskiden reklam fiyatlarını kanallar değil rekabet belirlerdi. Firmalar en özel zamanda kendi reklamlarının yayınlanması için akla hayale sığmayacak paraları kanallara öderdi. Böyle şaşalı dönemler Türkiye için geri de kaldı. Bırakın reklam veren rekabetini şimdilerde reklam veren bile kalmadı.

Eskiden olsa Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yayınlandığı perşembe akşamı kendi reklamının yayınlanmasını isteyen firmalar ihaleye girer ve fiyat bir ise üçe çıkardı zira perşembe akşamının lideri Bir Zamanlar Çukurova  ve Atv. Ne yazık ki kanallar bu kadar çok para kazanınca hep böyle devam edecek sandı ve yapımcılara hak etmedikleri ücretleri ödedi. Yapımcılarda oyunculara. Şimdi ise para suyunu çekti. Firmalar reklam bütçelerini daraltarak krizden çıkmak istedi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi inşaat maliyeti çok yüksek olan bir diziydi; bu noktadan sonra çok fazla maliyetli bir dizi değil; her şartta ve durumda zaten yapımcı imzladığı parayı ATV’den alacaktır 2019 haziran ayına kadar; ancak 2019 2020 sezonunda asla kanallar bu sezon ettikleri zararları unutmaz ve yapımcılardan indirim ister. Dizisinde indirim yapmayan yapımcı ne yazık ki yeni sezonda dizisine kanal bulamaz. 2019 ocak ayı ile 2019 haziran ayı arası kanalların zarar ettikleri aylar olabilir.

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak var mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3 Ocak  perşembe akşamı yayında olayacak.

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak Neden Yok?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibinin elinde aslında 17. bölüm var hemen de yayınlayabilir ama kanal yayınlatmak istemiyor. Zarar edeceğime dursun kar edince yayınlarım diye düşünüyor. Dizilere üç hafta tatil kararı Kanal 7 ve Trt 1 harici diğer özel kanalların ortak çıkarı ve ortak kararı. Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm %90 ihtimal ile 24 ocak perşembe akşamı yayınlanacak. Tarih kesin değil ama dediğimiz gibi çok yüksek ihtimal ile. Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm  yayın tarihi kesinletiğinde sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibinin ocak ayının 10’unda sonra Adana’ya dönüp çekimlere başlaması bekleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadıBir Zamanlar Çukurova 3 Ocak neden yok resimleri