Ah Kalbim 303. Bölüm Özeti 24 Şubat Pragya‘nın Başı Belada

Ah Kalbim’de geldik 303. bölüme. Ah Kalbim dizisi Hindistan’da şuanda 333. bölümde. Yani aramızda 31 bölüm kaldı. Ah Kalbim  dizsinini Hindistan’da yayınlanmaya devam eden son bölüm özeti 333. bölüm özeti için tıklayınız Ah Kalbim

Ah Kalbim 24 Şubat 2019 özeyinde Pragya‘nın başı Tanu yüzünden büyük bir belaya girecek

Ah Kalbim 303. Bölüm Özeti

Abhi, King’den Pragya’nın elini bırakmasını ister ve herkes şok olur. Tanu Pragya’ya orta sınıf bir kadın der ama Aliya ona Pragya King‘in karısı senden daha zengin der. Disha Pragya’yı yanına alır. Pragya, Disha‘ya Abhi King’e saygısızlık etmemeliydi der. Abhi onu duyar ve Purab’a Pragya ile konuşacağını söyler. Mitali, herkese çiftler arası bir oyunu anlatır. Robin, Dandiya çubuklarını getirir.

Oyun gereği kadın gözleri bağlı halde kocasını bulmalı ve sopayı ona vermelidir. King bir telefon alır ve yakında döneceğini söyler. King Tarun’dan Kiara’yı partiye getirmemesini ister. Aliya, King‘le çarpışır ve ikisi tartışır. King oyun oynamaya gider. Mitali, Disha ve Purab ile başlayacaklarını söylüyor.

Purab, Disha’nın onu anında tanıyacağını söyler. Mitali Disha‘nın gözünü bağlar. Disha, Purab’ı tanımlar ve ona sarılır. Aliya kıskanır. Çiftler oyun oynarken Abhi gelip Pragya‘nın elini tutar. Onunla konuşmak istediğini söyler.

Mitali gözü kapalıyken Raj’ı parfümünün kokusundan tanımaya çalışır. Disha John’u çağırıp üzerine Raj‘ın parfümünü sıkar. Mitali’nin kafası karışır. Abhi Pragya’yı bir odaya götürür. Pragya elini bırakmasını ister. Abhi, neden King ile dans ettiğini sorar. Pragya kocasıyla dans ettiğini söyler. Abhi, King’i kıskanır.

Pragya, King’le evli olduğunu anlamasını ister. Abhi neden onunla evlendiğini sorar. Beni bu kadar kolay unutup yeniden evlenmenin kolay mı oldu diye sorar. Abhi öfkeyle Pragya‘yı şöhret için King’le evlenmekle suçlar. Pragya, sen de Tanu’ya partide mangalsutra taktın der. Abhi, Tanu’nun onu zorladığını söyler.Ah Kalbim 303. Bölüm resimleri

Ah Kalbim  24 Şubat Özeti

Pragya neden Tanu ile evlendiğini sorar. Tanu ile evlenmek için mi beni hayatından attın der. Abhi, bana bu evliliği yaptıran şartları bilmiyorsun der. Pragya, o zaman ben de istediğimi yaparım der. Aliya ve Tanu Pragya’nın kafasına avizeyi düşürmeyi planlarlar. Pragya, Abhi’nin intikam almak için Tanu ile evlendiğini söyler.

Ah Kalbim 303. Bölüm özetinde Senin yaşayıp yaşamadığın bile umurumda değil der. Abhi, King’le olan düğünü ve yeni hayatı için onu tebrik eder. Bu söylediklerini asla unutamayacağını söyler. Evliliğimiz bir hataydı der. Abhi’nin fotoğraf çerçevesi düşer ve Pragya üzülür.

King, Pragya’nın mutsuz olduğunu görür ve bir şey saklayıp saklamadığını sorar. Pragya hayır diyor. Abhi ve Dasi gider. Tanu, avizenin ipini kesip Pragya’ya düşürmek için bir bıçak alır. Abhi Pragya’ya bakarak duygusallaşır. Pragya ve Abhi birbirlerinin sözlerini hatırlarlar.

Purab Disha‘ya gözü kapalı olmasına rağmen onu nasıl bulduğunu sorar. Disha, karısı olarak kocasını iyi tanıdığını söyler. Purab romantikleşir. Aliya gelip onları rahatsız eder. Tanu mutfaktan çıkarken Pragya ile çarpışır ve bıçak elinden düşer.

Aliya gelir ve Tanu ile beraber Pragya‘yı kandırır. Daha sonra Aliya, Tanu’yu azarlar. Mitali, Tanu’nun oyunda Disha‘yı geçmesini istediğini söyler. Aliya Tanu’ya, Pragya ondan şüphelendiği için oyunu oynamasını ve işi bitirene kadar Pragya’yı idare etmesini söyler. Tanu oynamayı kabul eder.Ah Kalbim 24 şubat t resimleri

Dasi de Abhi’yi oyunu oynamaya ikna eder. Abhi mecburen oynar. Tanu gözü kapalıyken ayaklarını görebiliyordur fakat Mitali onu yakalar ve gözlerini tekrar bağlar. Tanu, Robin’i Abhi olarak tanımlar ve herkes ona güler. Aliya avize ipini kesmeye gelir, ama bir hizmetçi ona soyunma odasının anahtarını sorunca ip yarıya kadar kesilir.

Ah Kalbim  24 Şubat Özetinde Aliya onu azarlar. Abhi Pragya’yı King’le gördükçe üzülür. Tanu, Pragya’yı oyunu oynayıp King’i tanımlamaya zorlar. Pragya tereddüt ederken King oynamayı kabul eder.

Ah Kalbim 303. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 303. Bölüm Özeti 24 Şubat Pragya‘nın Başı Belada (1 Yorum)

  1. Pırakyanın.sözünü.hatırlıyorsun. Abi. Neden.kendiyin. yaptıgını Görmüyorsun.daslar. mangalsutaraflar. Abi.buneyinkafası.