İkimizin Yerine 144. Bölüm Özeti 29 Ocak Jagdiş Mumbai‘ye Gitti

Jagdiş doktor olmak için Mumbai‘ye gidiyor.İşte İkimizin Yerine dizisinin 29 Ocak salı akşamı ekranlara gelecek 144. bölüm özeti

İkimizin Yerine 144. Bölüm Özeti

Varun, Şiyam veya Sugna’nın onu göndermesinden korkup ağlar. O kadının kim olduğunu sorar. Sugna ve Şiyam onu teselli eder. Anandi ve Jagdiş eve geri dönerler. Jagdiş, hileli şaka kutusuyla Anandi‘yi korkutur ve Anandi onu kovalar. Jagdiş, Anandi’nin uyarılarını görmezden gelerek Dadisa’yı da hileli kutuyla korkutur.

Hukam Singh (Pratap‘ın babası) karısından olanları duyunca adamlarıyla Madan‘ın evini basar. Sugna Jagdiş‘i arar ve olayları anlatır. Tauji ve Hukam birbirine silah çekerler. Şiyam, polisi arar ve kavgaya karışır.kimizin Yerine 144. Bölüm resimleri

Bairon ve Jagdiş gelip her kesi sakinleştirmeye çalışırlar. Bairon, Hukam ile konuşmaya çalışır ama Hukam torunuma bakamıyor diyerek Sugna’ya hakaret eder. Bairon dayanamaz ve ona sıkı bir tokat atar. Jagdiş, ‘Varun torunun değil, sen doğmadan önce onu terk ettin der. Hukam silahını çekip Şiyam‘ı vurmak ister ama Jagdiş son anda Şiyam’ı vurmasını engeller.

Polisler gelir ve aile meselelerini içlerinde çözmelerini önerir. Hukam Bairon‘a attığın tokadı unutmayacağım der ve karısı ile gider. Mahavir Nandu için pahalı bir saat alır. Gehna Nandu daha çocuk demek isterken Dadisa onu mutfağa yollar. Jagdiş çok öfkelidir. Anandi onu sakinleştirir.

İkimizin Yerine 144. Bölüm özetinde Madan’ın evindeki kadınlar hazırlanıp Vaishno Devi‘ye giderken Madan da onlara eşlik eder. Tauji, Hukam bir daha eve giremesin diye tüm önlemleri aldırdığını söyler. Tauji Madan ve Şiyam‘a, Sugna ile evlenmen kabul edilebilir, ama Varun’u getirmeniz hataydı der. Onu Dadisa veya Pratap’ın ailesine bırakılmalıyız der. Sonuçta o onların torunu ve varisidir der.kimizin Yerine 29 Ocak fotoğrafları

Şiyam, Tauji’ye sinirlenir ve sana bin kez söyledim Varun benim oğlum der. Tauji kıvırmaya çalışır, beni yanlış anladın der. Anandi, Phuli‘ye yeniden evlenmesini önerir fakat Phuli şimdilik dul olmaya alıştığını ve doğru adam geldiğinde evlenmeyi düşüneceğini söyler. Nandu önemli bir belgeyi kâğıt uçak yapıp Mahavir‘le oynar.

Basant bunu farkedince Nandu‘ya kızar ve kulağını çeker. Nandu ağlarken Gehna onu Basant’tan kurtarmaya gelir. Basant Gehna‘yı Nandu’ya iyi bakmamakla suçlar. Gehna kendini savununca ikisi yine tartışırlar. Mahavir Nandu’yu ağlarken görür ve Nandu bulur babasının ona vurduğunu söyler. Mahavir Basant’a çocuğu sevgiyle azarlamasını söylemeye çalışır.

İkimizin Yerine 29 Ocak Özeti

Basant sen çocuk yetiştirme hakkında ne biliyorsun, oğlumla arama girme hakkın yok der. Mahavir’in gözleri dolar. Dadisa Mahavir’e Basant’ın sözlerine aldırma ve ona biraz zaman ver der. Jagdiş terasta asılı elbiselerin arkasında saklanıyordur. Anandi gelince onu fark eder ve onu korkutur. Gülerek birbirlerini kovalarlar. Anandi Jagdiş‘in gideceğini düşünüp üzülür. Jagdiş onun her zaman gülümsemesini ister.

Jagdiş gitmek için hazırlanır ve aileye veda eder. Phuli onu çağırır ve almayı unuttuğu bir belgeyi verir. Dadisa öfkeyle Jagdiş‘in yoluna çıktığı için Phuli‘ye bağırır. Sen dul ve uğursuzsun der. Herkes çok üzülür. Sonunda Jagdiş yeter diye bağırır. Dul olması onun suçu mu diye sorar.

Gitmeden önce onu gördüğüm için şanslıyım der. Jagdiş eğer dul olmam uğursuzluksa o zaman sen neden buradasın der. Bairon, Jagdiş’e haddini aşma Dadisa‘nın varlığından onur duyuyorum o bizim iyiliğimizi düşünüyor der. Phuli de öyle der. Jagdiş, bu batıl inançlardan bıktığını söyleyip öfkeyle gider.

İkimizin Yerine 29 ocak özetinde Dadisa yine Phuli’ye bağırır. Sumitra Phuli’yi teselli etmeye çalışır ama o gider. Anandi, Jagdiş’in iyiliği için dua eder. Mahavir, Basant’ın iş yerine gider ve gitmeden önce Basant ile konuşur ve baba olarak görevini yerine getirmediği için son derece üzgün olduğunu söyler.

Eski konakta yalnız yaşayarak kendini cezalandıracağını söyler. Beni hiç sevemeyeceksin ama en azından nefret de etme der. Mahavir giderken Basant bir çalışanına Mahavir‘in eşyalarını taşımasını söyler. Jagdiş Makhan ile otobüs durağına gelir.

İkimizin Yerine 144. Bölüm Fragmanı