Ah Kalbim 307. Bölüm Özeti 10 Mart Kiara Nikhil‘in peşinde

Ah Kalbim 307. bölümü ile 10 Mart pazar akşamı ekran karşısında olacak. Ah Kalbim dizisi 307. bölümde Kiara Nikhil‘in peşine düşecek.

Ah Kalbim 307. Bölüm Özeti

Tanu, müfettişe zengin ve eli kolu uzun biri olduğunu ve onu her yere sürebileceğini söyler. Başka bir polis gelir ve kanıtları bulduklarını, suçlunun yakında parmaklıklar ardında olacağını bildirir. Abhi polise teşekkür eder. Polis gidince, Tanu Abhi’den korkup saklanır. Yakalanırsa yüzleşmek zorunda kalacağı sonuçları düşünür.

Abhi odasına gider. Disha ve Purab hala birbirlerini çok sevdikleri için Abhi ve Pragya’yı kavuşturmayı planlarlar. Abhi, King‘in Pragya‘nın kazası hakkında dediklerini hatırlar. Bir ipucu bulmak için Robin ile konuşmaya karar verir. Ama, Robin’in köyüne gittiğini öğrenir.

Abhi Pragya’nın evine gidecekken Aliya onu durdurur. Abhi ile tartışır ve Pragya’yı bırakıp konsere gitmesini sağlar. Abhi konserde iyi bir performans sergiler ve Pragya ile özel anlarını hatırlar.

Mitali ve Pammi Pragya‘nın kazasını tartışırlar. Pragya’ya karşı plan yapan üç kişilik bir grup olması gerektiğini söylerler. Aliya onları duyar ve tahminlerinin tuttuğunu görünce şok olur. Pammi ve Mitali, Aliya’yı olanları dinlerken yakalar ve sorgularlar. Aliya kıvırır.

Abhi, geçmişte Pragya ile geçirdiği anları hatırlar. Ardından ilişkilerinin nasıl değiştiğini ve King’in Pragya’nın hayatındaki yerini aldığını hatırlar. Buna rağmen, hala Pragya‘yla ilgilendiğini ve yollarını ayıramadığının farkındadır. Onu korumak için evine gitmeye ve iletişimde kalmaya karar verir.Ah Kalbim 10 Mart resimleri

Tanu Nikhil’in evine gidip ona tokat atar. Birinin John’un cinayetini gördüğünü ve onun dikkatsizliği yüzünden polisin şüphelendiğini söyler. Nikhil şok olur ve hayatımı mahvettin diye Tanu’yu suçlar. Tanu’yu sevmesine pişmandır. Tanu, Nikhil’in tepkisini görünce şok olur. Nikhil, öfkeyle onu evden atar.

Pragya, Kiara’nın arkadaşının doğum gününe hazırlanmasına yardım eder ve alışkanlıklarının git-gide Abhi’ye benzediğini görünce duygusallaşır. Kiara gider ve hemen sonra Abhi gelir. Abhi kapı zilini çalınca Pragya, Kiara unuttuğu bir şeyi almak için geri geldi zanneder. Kapıda Kiara‘yı zannederek, onu sevgiyle azarlar.

Ah Kalbim 307. Bölüm özetinde Abhi, onun King‘le ilgili konuştuğunu düşünür. Çok sevgiyle ve özenle konuşurken duyup üzülür. Abhi benim deyince Pragya şok olur. Abhi sonra gelirim deyip giderken Pragya kapıyı açar.

Pragya, Abhi’yi içeri davet eder. Abhi girerken Pragya’nın King‘e (aslında kızına demişti) aşkım dediğini düşünür. Pragya neden geldiğini sorar ama Abhi, King ve Pragya’nın ilişkisini düşünüyor. Nikhil, Tanu’yu kovmasına pişman olup kapıyı açar ve Tanu‘yu orada bulur. Ondan özür diler ve bir şeyler düşünürler. Tanu, tanığın Kiara olduğunu söyler.

itti Özeti Devam Ediyor

Nikhil küçük bir kızı idare edebileceği için rahatlar. Tanu, kendi iyiliği için birkaç gün yeraltına inmesini, sonra da kaçmasını önerir. Abhi nihayet Pragya‘yla yüzleşir ve King‘e nasıl benim gibi aşkım dersin diye sorar. Pragya, onun yanlış anladığını fark eder ve daha da kıskandırır. Abhi de Pragya’yı kıskandırmak için Tanu’yu arar ve ona aşkım der.

Pragya etkilenmez. Abhi, Pragya’ya ben de Tanu‘ya tombişim diyorum deyince Pragya kıskanır. Abhi buna sevinir. Tanu, Abhi’nin ona karşı sevgi dolu olmasına sevinir. Tanu‘nun arabası bozulur ve eve gitmek için Nikhil’i arar. Abhi, Pragya’dan kahve yapmasını ister. Kahve eskisi gibi aynı tatta olduğu için Pragya‘ya iltifat eder. Nostaljik bir anı paylaşırlar. Abhi, evinde saldırıya uğradığı için ondan özür diler. Seni korumak için buralarda olacağım der. Pragya onun yardımını reddeder. Abhi ısrar etse de Pragya onu dinlemez. Abhi‘nin üstüne kahve dökülür.Ah Kalbim 307. Bölüm resimleri

Ah Kalbim 10 Mart Özetinde Abhi ve Pragya göz göze gelir. Pragya, kıyafetini değiştirmesi gerektiğini söyler. Abhi kabul etmese de Pragya onu zorlar. Pragya ona bir oda gösterir ve ona King‘in kıyafetini verir. Abhi mecburen giyer. Abhi ve Pragya King‘in odasında samimi bir anı paylaşırken, Chachi eve gelir ve onları görür. Abhi ve Pragya bahane üretse de Chachi gördüklerine kafayı takar.

Abhi gider. Kiara ve Sunny arkadaşlarının doğum gününden dönerken Sunny‘nin şoförü gecikir. Bu yüzden onu da Kiara‘nın şoförü bırakacaktır. Pragya ise King‘le gerçek evli olmasa da toplum önünde karısı gibi davranması gerektiğini düşünür. Purab Abhi‘yi arar. Abhi çok mtludur ve gelince konuşuruz der. Purab onun Pragya ile görüştüğünü anlar.

Sunny, Kiara’nın şoförüne bir kestirme yol biliyorum der auma şoför bunu reddeder. Kiara Sunny’ye, polise katil ile ilgili bilgi vermem gerekirken annem izin vermiyor der. Nikhil Tanu‘yu eve götürürken Tanu arabayı durdurmasını ister. O sırada Kiara Nikhil‘i görür ve John’un katili olduğunu söyler.

 

Ah Kalbim 307. Bölüm Fragmanı