Sen Anlat Karadeniz Saniye Öldü mü? Nurşim Demir Ayrılacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde kızlar, Tahir ve Mustafa Kaleli Vedat’a bir şey yapamadı ama Vedat Kaleli ailesine zarar vermeye kaldığı yerden devam ediyor. Vdat Sayar bu sefer de Kalelilerin baş tacı anneleri Saniye’yi hedefe alıyor. Kalelilerin hapishaneye Nefes ve Asiye’yi ziyarete gitmesini fırsat bilen Vedat Kaleli tilki gibi geliyor ve Kaleli konağını ateşe veriyor. Önce Saniye Kaleli’yi gıcık eden Vedat sonrada onu iple bağlıyor ve sanki talihsiz bir patlama olmuş ve Saniye Kaleli eceli ile ölmüş gibi kendisini koruyacak bir plan yapıyor.

Saniye Kaleli Kaleli ailesinin olmazsa olmazı. Doğru söylemek gerekirse Saniye Kaleli olmadan Sen Anlat Karadeniz’in de Kaleli ailesinin de tadı olmaz. Bence Saniye yaralı da olsa bu Vedat’ın
hain planından kurtulacak ama bir miktar kendisine bu hain planı kuranın Vedat olduğunu söyleyemeyebilir

Nurşim Demir Sen Anlat Karadeniz’den Ayrılacak mı?

Nurşim Demir’in başka bir dizi ile şuanda yatığı bir anlaşma yok; eğer tahminlerimizin aksine Nurşim Demir Sen Anlat Karadeniz’den ayrılırsa bu tamamen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni senaristi Erkan Birgören’in kararı olmuş olur. Yoksa Nurşim Demir’in Sen Anlat Karadeniz’den ayrılmayı istemesi gibi bir durum söz konusu olamaz.Sen Anlat Karadeniz Saniye Ölecek mi resimleri

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Saniye Ölmeyecek Ama Vedat’ın Suyu Isınıyor

SAK dizisinde Vedat Sayar artık bence son demlerini yaşıyor. Tahir artık Vedat’ın ailesine ve sevdiklerine zarar vermesini istemeyecek izleyici de iki sezondur Tahir ve Vedat meselesinden sıkıldı. Vedat’ın ipini bence Tahir değil ama Saniye’ye zarar verdiği için Fikret Vedat’ın ipini çekecek.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bu tarz sahneler her zaman oldu; ancak şuana kadar dizinin kadrosundan ciddi bir rol üstlenen hiç bir oyuncu ayrılmadı. Benim tahminlerime göre Sen Anlat Karadeniz’den Nurşim Demir’de ayrılmayacaktır.

Daha önce de Sen Anlat Karadeniz dizisinde Belfu Benian’da Mercan karakateri ile zor zamanlar yaşamıştı. Son anda Mercan’ı Tahir  ipten almıştı da Mercan aylarca konuşamamış yürüyememişti; ama Mercan da şimdi normale döndü ve Belfu Benian diziye devam ediyor.

Ayrılan Oyuncular