Ah Kalbim 309. Bölüm 29 Ağustos Fragmanı 3. Kısım Ondan Nefret Ediyorum

Ah Kalbim dizisinde Abhi ile Prgaya’nın ne zaman buluşacaklarını merakla bekliyoruz. Ancak merak edilen soru şu. Birbirlerini gördüklerinde tepkileri ne olacak. Bildiğiniz gibi Abhi Prgaya yı görmüştü. Bu bölümde ise Prgaya nın Abhi yi görmesini bekliyoruz. Detaylar özetimizde….

King ve Abhi aynı anda karakoldan çıkarlarken King Abhi yi işaret ederek bana sıkıntı yaşatan adam şurdaki diye gösteriyor. Bu sırada telefonu ile uğraşan Prgaya onu göremiyor.( Telefon sen nelere kadirsin, kaç bölümden beri telefon yüzünden Prgaya Abhi yi göremedi. Bu telefon olayını çok fazla abartmışlar) Abhi, Purab ve Tanu dışarı çıktıklarında kalabalık bir basın ordusu beklemektedir. Purab onlara takılmadan gitmek istiyor ve arabayı kapının önüne kadar getiriyor.1 20

Abhi ise Prgya nın müfettiş ile konuşmasını hatırlıyor. Prgaya nın 7 yıldan beri evli olduğum King’in bu şekilde içerde tutulamayacağını söylediği sözler kulaklarında yankılanıyor. Ayrıca yıllar önce onun beraberliğimizin kaderimizde yazılı olduğununu söylediği konuşmasını hatırlıyor. Abhi şoktadır. Purab neler olduğunu soruyor ancak Abhi de ses yok. Arabaya bindiler ve eve gidiyorlar. Abhi Purab dan arabayı durdurmasını istiyor. Purab neler olduğunu soruyor. Abhi arabanın el frenini çekiyor ve arabayı durduruyor. Purab ve Tanu şokta. Abhi arabadan iniyor. 2 21

Prgaya ise King’i karşısına alıyor ve onu azarlıyor. Onun göz önünde olan birisi olduğunu ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini hatırlatıyor. Kiara için olmasa bile kariyeri için değişmesini istiyor. King sinirlenip gidiyor. Abhi karakola yeniden geliyor ve Prgaya yı soruyor. Müfettişin odasında olabileceğini söylüyorlar ancak orada yok. Birisi onların arka kapıdan çıktığını söylüyor. Tarun King’in nerde olduğunu Prgaya dan soruyor. Prgaya taksiye binip gittiğini söylüyor. Prgaya arabaya biniyor. Prgaya giderken Abhi geliyor ve arabanın arkasından bağırıyor. Pragya onu görmüyor.3 21

Pragya otele ulaşıyor ve Kİng’in odasına girdiğini görüyor. King’in yalnız kalması gerektiğini düşünür. King odasında içki içmeye başlar ve Abhi nin sözlerini düşünür. Abhi nin hayatına neden bu kadar karıştığını düşünüp sinirleniyor. Abhi odasında Pragya yı düşünüp ağlıyor. Purab ve Disha Abhi nin kapısını çalıyor. Purab Disha ya Abhi’nin yolda ağladığını söylüyor. Abhi kapıyı açar ve uyumaya ihtiyacım var diyor. Disha Polis merkezinde neler olduğunu sorar. Purab bunları yarın konuşalım diyerek Abhi nin yanından ayrılır. 4 15

Abhi Prgaya yı düşünürken Prgaya nın zehir içtiğini, hayatını kurtarmak için defalarca kendini feda ettiğini hatırlıyor. Bu gün onu gördüğünde huzur hissettiğini söylüyor. Pragya evden ayrıldıktan sonra 5 ay boyunca evde beklediğini ancak evin yolunu bilmesine rağmen gelmediğini bu gün ise yeniden beni öldürdüğünü, başkasıyla evlendiğini öğrendiğinde Kum Kumun küllere karıştığını söylüyor. Ondan nefret ettiğini söylüyor.

Ah Kalbim 309. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=BrHXMTL032k&list=PLemso1aYoNUHtiaLISnxqxeBi02wKdFze

 

 

Ah Kalbim 309. Bölüm 29 Ağustos Fragmanı 3. Kısım Ondan Nefret Ediyorum (93 Yorum)

 1. Ah kalbimle ilgili bu sezonun sonunda sezon finalimi yoksa tamamen bitecek dedikodu olsa yazarsımısınız mutlu bitsin istiyorum birileri bakarmı minnettar olurum.

 2. FILZIM DUZELIR INSALLAH BIZ EMINIZ DUALARINIZ SIZINLE BIZDE SENI SEVIYORUZ OPDUM CANIM.

 3. aaa KIZLAR burdamisiniz sizi gidiler buldum sizi demek burda olucaz ok.Tamamdir nasilsiniz guzeller.Opuyorum sizi.Gorusuruz

 4. Kızlar dc admini filiz
  resul beyin veri tabanı dolmasın dc ye giremeyen tarayıcı geçmişini temizlesin
  Nasıl yapılacağını bilmeyenler için google chrome kullanan arkadaşlar sağ üst köşede üç tane nokta var başın oraya ardından geçmiş kısmına girin daha sonra tüm tarama verilerini silin hepsi bu kadar google amca girip bizim sitenin adını yazıp girebilirsiniz yarın yorumları normal moda alacağım bilginiz olsun şimdilik sıkıntı yok ŞİMDİLİK 😉 ALLAH A EMANET OLUN SEVIYORUM SIZLERI

 5. Iyi geceler hazalim bende birazdan namaz kılıp uyuyacam bende yarın geç yazabilirim en erken 2de yazarim bitanem ?????allah rahatlık versin sana????

 6. Evet diloşum şükür kılıyorum..
  Tamam kuzum yarın konuşuruZ..canım yarın ben gec yazsam beni merak etmeyin tamam mı kuzum?????hadi Allah rahatlık versin lardeşim??

 7. Eskilerden biri hoşbuldum ?
  Hazalim ben bir iki defa zilandan buraya girdim kimse yoktu ondan girmedin canim bide int yüzünden ?????

 8. Hazalim canim intim çekmiyordu ondan girmedim bide zilanin bir meselesi oldu onula uğraştık hem güldük hemde kızdık ya ????kusura bakma bitanem seni bugün yalnız bıraktım bende saat 3te namaz kılıp uyuyacam ???????

 9. Diloş kız gelmedin…bende burdan çıkdım uyudum hemen..şimdi uyandım sahuru yapıb uyucam..

  Eskilerden biri..hoş buldum?

 10. Ah ah nerde bizim eskiler hepsi gitmiş ne zaman dan beri girmiyorum artık buraya bu arada yeni kişiler gelmiş hoş gelmiş

 11. Defnem aynen kuzum senle sohbet benim için büyük bi zevk???
  Tamam cantanem??..iyi geceler tatlə rüyalar??…yarın burda buluşuruz dc sorunu hallolana kadar???Allah rahatlık versin birtanem??

 12. Ay HAZALIM sohbet ilâç gibi geldi.
  Hadi ben yatıyorum Allah rahatlık versin bitanem???
  Yarin Dcye giremezsek yine burada toplanalım fakat en üst sayfaya yazalim olur mu ben Allah izin verirse günaydın açılışını yaparim 😉
  HADI KAÇTIM DAHA SAHUR VAR??SENDE UYKUSUZ KALMA SAKIN

 13. Bengü şarkısı unut beni….
  Biyerede haklısın defnemm..evli sonnuçda..
  Kız zrnginler diş sorunu olur mu hiç..onlar problem olduğu an ooo parayı verib hallediyorlar..bizim gobilerde bekler ne zaman para olursa halletsin işde…
  Kız emir yaptırır posteri?????..

 14. Ay Hazalım cakma diş yaptirmak istiyorum aralara sık olmasi için nerden baksan 8 bin lira para biriktiricem mecbur bir diş eksikti zaten başıma keşke fakirlerin diş sorunu olmasaydi zenginin dişi bile sirma gibi kiymetli hayret ??

 15. Unut beni unuttuğum gibi seni
  Unutki beni yanindakini aldatma
  Giden kaybedermis gittin kaybettin
  Derdim herhalde şarkıdaki gibi ??
  Bilmem yüreğim taş kesildi hiçbir şey yapmam herhalde başkasının olmuş evli barkli adami napayım ??
  Ay HAZALIM evlenince de ikiniz birleşik poster yaparsınız artik baş ucunuza asarsiniz Emirle ???
  Ay DCye yeni girebildim ama sorunlu yine..of

 16. Ahh defnem benimde alt dişlerimi beğenmiyorum????çocukken tel taktırmak istedim ama..işte paranın gözü çıksın olmadı??..

 17. Ahh defnem ben tanımıyorum ömeri bilmiyorum göremdim e normal olarak…ama ben öyle hissetdim ki seni hala seviyor..sen unutsan bile o unutmadı seni?…ne bileyim içimden öyle hiss keçti?..

 18. Ayy defnem bende pek sevmem resm çektirmeyi…ama emir bayılır her yerde resmleri var..bazen beni kıskandırmayıda sever beyfendi??
  Kız emirin odasında bir tane büyük psteri var oda yatağının üzerinde??????..bide makinesi var gitdiği her yerin resmlerinii çeker..
  Hmmmm defnem şimdi aniden çıksan ömerin karşına ne yapar diye düşündün mü hiç??
  Kız bende emirin insatsına bakıyorum kimlerle yazışıyor kimler var takipçiıerinde diye?

 19. İyi geceler tatlım????..ahh esnoşuç 2 kezde basıyor gec çıkıyor..inşAllah bir an önce çözülür..çok üzgünüm?

 20. Ee HAZALIM tahmin etmek zor olmadi megaloman yani kendini çok beğenen kişiler bayılır resimler çekinmeye ??
  Ben mesela hiç sevmem resim cekinmeyi dişlerim seyrek olduğu için ??YB izlerken Arkeyin odasını gördüğümde gülmekten ölürdüm heryer poster kibirli superstar???
  Yok HAZALIM o face kullanıyordu sadece kapatmış zaten aktif kullanıcı değildi hiç varsa da aramalara herbirseye kapatmistir kendini bay gizemli
  Benim de beynimi yerdi kapat aramalara faceni diye. Bir de bu facede arkadaşın olmayan kişilerin mesajı diğer kutu diye birşey var oraya geliyormuş ben ne bileyim tekboloji ozurluyum. Bunun telinden faceme girmiştim bi kere kayıtlı kalmış diğer kutuya gelen bütün mesajlari okumuş..??ay ne yemişti benim beynimi ya. Madem terk edip gidecektin ne vardi bu kadar sevecek???
  Evet bi rica üzerine takim elbise modelliği yapti birkaç ay..

 21. Ne eee hazal ben emosu neden kiskaniyim ki aha osenin askin ben neden kiskaniyim tobe tobeya bide tavuku kiskanmadim bunumu kiskanacaktim ya??masalla osana gore biri tutu nazar demesin size sanada iy geceler canim???

 22. Kizlaraz kalsin unutum derken cik geldim Kizlar yuvaniza iy geceler msj birakin tatislarim msj sonradan gorunecek sadice gonderiyi ikikes basin ????iy geceler bende kaciyayim??

 23. Aaa esnoş sen çıkdın dimi..iyi geceler kuzum??Allah rahatlık versin sana???..kendine iyi bak?.
  Defnem yaa sendemi çıkdın?
  Esnoş kız gece kuşu??aşkısı gel gel..seni seviyorum ben napıyım emiri kıskanma??????..

 24. Kızlar nereye kayıboldumz 2 gündür sohbet edemiyorum sislerele..sırf sizle sohbet etmek için şarja takılı halde yazıyorum????..
  Hadi gelin..
  Ahh defnem hakslın valla bugün yazamadı kızlar siteye herkes karınca gibi dağılıdı?????

 25. Kız defnem sen emirin odasına mı gitdin????..kız aynen var var resmini çekib atmışdı bana????.bayılır poz vermeye artist nolucak???..
  Kızlar ben çıkdım şarjım san 1 hadi birazdan geleicem…

 26. Kızlar kafede oturmuş bi resmi vardı sanarım mavi tshort giymişdi..ona baktınız mı..bikaç gün önce???

  Ahh defnem aynen beni kaçırsınlar kabul ediyorum..sevgilm kurtasın beni yeterki?????.yağmur kilpindeki gibi ilyasın????ayy ben ne saçmalıyorum..kız aynen beni öldürür onda emoş dediğimi duysa..bi kere söyledim benimle konuşurken adımla hitab et dedi.

  Kız esnoş gebertirim onu missturkey felan??..otursun diİmin dibinde???

 27. Benim eski sevgilim yurt dışında modellik yapti kisa bir süre dergide görmüştüm tevafuk kafede çay içerken
  HAZALIM emir narsist mi yoksa sürekli fotoğraf çektirmeye bayılıyor ???
  KIZ ARKEY GIBI ODASINDA KOCAMAN POSTERI DE VARDIR ONUN???

 28. Uyuşturucu bağımlısı doğru tespit siteye giremeyince kriz geçiriyoruz biraz morfin lütfen lutfen
  Please ????????????
  Bir gram verin nolur ???

 29. Ahhh esnoşum kız arabası o ?????kız yok ne modelliği?.kafasını ezerim..
  Diloş aynen bide kafede resmi vardı onuda..paylaşırsa söylerim size bakarsınız..kızlar bide o resmi 1 yıl önceki resm üniverstde döneminde..bayılır benimkisi foto çektirmeye..heryerde resim çektiryor????

 30. Kizlar size bol sobetler dilerim bende cikiyim canlarim iy uykular iy geceler kizlar allah ratlik versin hepinize?????

 31. Esnam ben uyuşturu baginlisina geçmişim bile ya??????hazalim esnam dediği gibi yarışmaya katilsa ya tam yarışma havası var ????

 32. HAZALIM ESNA hakli senin sevgilin zengin seni kaçırıp fidye istemesinler????????? Emoş mu diyordun sen ona ay duysa vurur seni??

 33. Defneeem iyikide yaptınız ellerize sağlık???
  Kızlar şarjım az birazdam yazarım byyy..

 34. Hazalim gördüm ama yüzünü seçemiyorum ya bulanık olmuş ve uzaktan bide siyah beyaz ya ondan ??????

 35. Goduk hazalim bi duvara yapisiyor bi arabay bide sandelyede oturuyor bak bak nasilda poz veriyor mis turkey yarismasina katilmasi gerekiyor izin varmi hazalim???defneya ???simdi nehaldediya filizi gercekten iyki var iyki varsiniz kiz bizde uysturucu bagina gececez ya hazalim????

 36. Kız esnoşum sevgilimi napsınlar onlar????..ayy kızlar size öyle alışmışım kii ayrılmaıyorum sizdeen..uyuşturucu kullanalar gibi bağımlıyım size????..
  Esnoş ve diloş benimkinin sayfasına bakın bi???..sonra bana yazın..başka bi poz???

 37. DC yi de ilk Elayla ben kesfettik nerdeyse ikimiz yaziyorduk sadece FİLİZ çok heyecanlıydı bir görseniz ??kalbi ağzında atıyordu adeta. Sonra oraya güvenilir dostlarımızı çağırıp aile yaptik iyiki de yaptik ??
  Anladım Dilekcim ??

 38. Ay hazalim allah seni ne yapsın emi onu niye aldatmış oluyorsun em iyi eski halimize dönelim ????????

 39. Ayyy bitek ben acemiyim bu site konularında..kızlara bak hele kaç senedir yazıyorlar buralara?????..

  Tamam defnem sonra bakarsın??..

 40. Kiz hazalim sapik senin sevgiline bisey yapmaz ya kadinlar kiskaclikdan kosar takibe????sende kal olece??biliyorum tatlim oseni seviyor takipler besini birakmaz ha onun benden soylemesin nede olsa ilyas yalcintasin kopyasi?????

 41. Defne canim ben kaç sene dbyi takip ediyordum bir garip aşktan beri orayı takip ediyom seni hatırlıyorum ama oraya yazmıyordum sadce çok nadir kusi hakında bir şey söylüyordum yada kumut hakında sizinle konuşmuyordum ama sizi takip ediyordum sonra orası değişti bende dcye girdim ve oraya yazdim canim??

 42. Evet HAZAL ben çok oldu site alemine geçeli. Db ilk ailemiz lakin sapiklar ve fan tartışmaları yüzünden savrulduk geçen sene canımıza tak etmişti. DH,DC diye. Dhde survivorda çok kiymetli dostlarım var oraya da yaziyorum.
  Onedio sitesini biliyorum ödül de aldi o site çok güzel şeyler paylaşıyorlar ???

 43. Defnem bende diyorum Allah Allah bu soruyu ben sormadım defneme..bana niye cevab veriyo diye??????..

  Diloşumm evet biz iki sevgiliyiz bizi yakalasınlar???..
  Kız ben benimkini altadmış gibi hissetdim tövbe tövbe????..

 44. Yok kiz ne takibi ben 2016 seni buldum yorumun bayagi karni arisina dusuruyordu ha???ondan sonra ablam hep dirdir yapardi tl vermezdi bana biliyorum oranin resul beyi di eski defteri acmaya ne fayda???siz guzel guzel konusun bak ben size herseyi soledim ha??sonrasi demeyin demedim oceden dedim herseyi siz bilirsiniz sitelere sapik gelirse tabi delide gele biliyir???nese bos verin kefinize bakin zaten yeterince sorun yasadik???

 45. Hazalim ben önce dbyi takip ediyordum orda yorumları da okuyordum hata bir kaç kişinin ismi aklimda ama şimdi hatırlamıyorum defne vardı solok2 vardı bide bir kac kisi orda resul bey bide başka bir adam daha vardı onlar siteyi yönetiyordu bir gün birden dbye girdim ve orası değişmiş bende artık oraya bakmadım dcye geçtim bir süre baktım sonra size yazdım ama burayada giriyorum sadece ozet okuyorum yazmıyorum canim?????

 46. Kızlar siz bu camiyaları biliyorsunuz galiba???…ben ilkdc yazdım bi tek orayı biliyorumm..başka siteleri bilmiyorum…ama kızlar bi site var ama oraya yazmak olmuyor…onedio diye bir site orda testler falan yapılıyor biliyormusunz..ben test felan yaptım ordaa????

 47. Defneya kiz hazal benim instagramimi biliyorsun ya bi ara gelsen ya artik site site dolasmak neya bi iy yer burasi ??hep gul hazalim zaten sitemiz bozulduktan buyana yuzunuz gulmedi hadi bi gulucuk?????

 48. Ay Hazal demişim Esna diycektim gördüm ESNA tabi?
  Dilekcim hoşgeldin evet çok iyi hatirliyorsun eskiden DBnin sahibi farkliydi ve bende o Defne yim beni hatirlamaman mümkün değil çok aktiftim 😉 sen yaziyor muydun takipci miydin

 49. Ah ah defnem napıcaz mazAllah sapık sevgilimin peşine düşer bişeyler yapar..naparım ben????????..kız esnoş kız sen neyin kafasındasın sapık sevgili mi napsın????..ahh defnem bu arada sen söylediğim insat hesabını bulamadın mı??esamla diloşum buldular..

  Diloş sevgilim hoş geldin..ahada sapık bey buraya gelin benim sevgilim diloş onu yakalayın????????

 50. Hee sapik Hazalin sevgilisinin peşine düşer mazallah ne desek ya Rab???
  Kizlar 3 yıldır sesli günlük olarak sirelerde yazışmaya öyle alışmışım ki çölde susuz kalmış deve gibi oldum uyuşturucu bağımlıları gibi ???
  Nasil içim acıdı ya..

 51. Kızlar merhaba ???ay buranın sahibi resul beymi o dbyi yönetiyordu demek orayı devir etti ondan orası öyle eskiden orası çok güzeldi ben hep orayı takip ediyordum ?????

 52. Evet HAZAL Resul Beyin fotoğrafını hatta ailesini gördüm. Kendisi doğum günü sayfasi açmıştı kendinin,eşinin ve çocuklarının resmini koydu. Hem de kaç kere. Yani kendisini şu an görsem tanirim. Filiz gibi tüm sorunlarimizi çözdü şimdi tatmin oldun mu Esna???
  Sapığın geleceği varsa göreceği de var gelsin ruh hastası ??
  Bende ilk gözlüğü taktigimda öyle oldu hayatta takmam dedim ama sonra öyle bir alıştım ki uyurken bile takmak istiyorum rüyalarımı net görmek için ?? Esnacim 3 yildir buralardayim olsun o kadar tanidigim kizz

 53. Tamam esnoşum sağol..kız sen bu konularda iyisin?? kızlara haber ver buraya girsinler artık tek bi sitede buluşalım..ordan oraya savrulmayalım…..sayenizde görmediğim site kalmadı?????..kız yarında başka site söyleyib oraya davet edersin bizi???

 54. Ayyyyyyyyyyyyyyyy esnooooş yaaaa kız karnıma ağrılar girdi gülmekdeeen????????????????..aşık olduğum adama takma isim mi bulayım???????????…kız komiksin vallaa????????..kız adını söylesem nolur ki peşimizemi takılır tamam..takma isim ne olsun kız????????????????

  Ahh defnem gülüm yaa aynen..biz sosyetmiyiz ki bizi takip etsin dimi??????o sapığın tek istediği şey siteyi çökertmek..oda olmayacak?

 55. Ay defneya gercekten tanidigin adam iymi benim inanmam zaman alir canim peki resulun fotarafini gordunmu oretmen oldunu nerden biliyorsun??gercekten burada inistagram hesaplarinizi falan vermeyin diyorum kiz hazal atim msj dilosa simdi geliyor canim??

 56. Defnecim siz bilirsiniz unlu manken olmamiza gerek yok fakir olsakda sapik pesmizi birakmaz canim nese gizunuzu korkutsam sabaha kadar bile uyamasiniz ya???sabik zaten ositeyi bu siteye dolasmamizi istiyor bekleyin ve gorun???????hazalim ask oldun adamin isimin tam soyleme takma isibul canim evet defnem gozum iy gunese cikirken ariyor amada simdi sifarisim geldi be??takirken bile basim donduya ilkez takiyorum diye ole oldu yavas yavas alisacagim gozluye???

 57. Yani öyle tabi Hazalım benim ne malım mulkum ne bankalarda sınırsız param var sapık beni anca kuru kuruya takip eder yorulduguyla kalır valla??Filizi de sonsuza dek rahatsiz edemez bilişim şubesi harekete geçecekmiş..
  Tabi insanin evi gibisi yok valla donucez inşallah bilmem ki diğer kızlar nerede zaten ramazandan dolayı azalmıştık ????

 58. Ahhh defnem Allah seni güldürsün kız???????
  Kız nebileyim esnam öyle konuşdu ki bir an arkama dönüb bakdım?????…ayy tamam defneemm??..güzel güzel konuşalım…ama hiç bi site DC gibi olamaz???orası benim evim oldu??
  Defnem kızlar nerde yaa????

 59. Yahu HAZALIM sapik bizi niye takip etsin zengin değiliz ünlü değiliz
  ?????
  Belliki Filizin başarısını çekemeyen birileri var kız zirveye yerleşti nerdeyse gıcık kaptılar zaar dünyadaki bütün siteleri cokertemezler öyle bi güçleri yok relaks 😉
  Sanal alemde bile rekabet var haa??

 60. Sen öyle söylüyorsan o zaman sorun yok cantanem???..o zaman defnem sorun çözülene kadar burda buluşalım hepimiz…

 61. Ayyy esnoş ne demek sapık bizi takip ediyor???..ayy korktum ben..bizden ne istiyor bu gerizekalı..Ayy Allahım ya site sapıklarıda olduya bu dünyada başka neler görüceğiZ biz??..
  Ayy defnemde rahat olun diyor…
  Ayyy benim kafam iyice karışdıı yaa?

 62. HAZALIM bende seni çok özledim kuzum??herşey ayni.. elbette Resul beyi taniyorum bizim için çok şey yaptı hakki odenmez. Kendisi öğretmendir çok ozenerek kurdu burayi sohbet amaçlı ben sık ziyaret etmeye çalışıyorum evet guvenilir yer..

 63. Düfnem sükür iyim birtanem?????sen nasılsın???
  Kuzum işlerde her zamanki gibi işte aynı…
  Esnoşum canım diloş db yazamıyordu diloşa instada yaz buraya gelmesini…
  Diöer kızlarada haber ver..

 64. HAZALIM nasılsın ne var ne yok canim işler nasil???benim ayni
  Esna senin sağlığın nasil canim herşey yolunda mi Rabia nereye gidiyormuş Esna??

 65. Kızlar burası db den daha rahat..hemde emojilerde çıkıyor??????
  Güzel yani..hem defnem sende buranın adminide iyi insan dediğinde göre sıkıntı yoksa güzel o zaman..sana güvenim sonsuz güzelim?????

 66. Defnem iyim cantanem sen nasılsın?????..kuzum senlede bugün konuşamadık özledim seni valla???…aa sen buraya yazıyormusun..o zaman db değilde buraya yazalım dc soruna çözülene kadar anlaşdık mı?

 67. Esna ben buranin sahibini tanıyorum en az DC kadar güvenlidir herşeyi de konuşurum siz de konuşun ??
  Paronayak olmayin kızım rahat olun biraz ister özel konuşun ister siyaset
  😉 Resul bey bitanedir..
  Ya Filize takmışlar kafayi orucumu açarken bile dua ettim Rabbim ???Allahindan bulsunlar..

 68. Esnam defnem canlarım o zaman buraya yazalım artık…kızlar valla benim beynim yandıı???..esnam o zaman sende diloşum yazarsın buraya girmesini…

 69. Defne hos geldin sen nasilsin burada ozel hayatinizi konusmayin ya??nese aca selam meraba gule gule deye bilirsiniz ya sorununuz cozulene kadar bekleyin duanizi hic estik etmeyin kizlar???

 70. Seyyah olduk seyyah 😉
  Herkese merhabalar nasılsınız bakim??❤❤❣?
  FILIZE duaciyim. Umarım çözülür sorunlar..
  Hazal sen bilmezsin Burasi Dbnin eski sahibi Resul Beyin sitesidir kendisi çok harika biridir. DByi devrettikten sonra burayi kurdu. Burada sorun olmaz rahat olabilirsin..
  DCden sonra en sık ziyaret ettiğim yer??

 71. Burada sorun yok hazalim dh gibi deyil burasi canim??

 72. Geldin demek hos geldin hazalim tsk canim ocelikle burada dc geybetini yapma ask hayatindan ale hayatina kadar hic konusma sizi hala sapik takib ediyor beliki bi sure arkadaslar hic derdini konusmasin sadice siteye ulasib ulasmadini yazin okadar bide dizi hakinda geybetlik yapin dc hakta geybetlik yapmayin sapik pesinizde nereye gederseniz gedin oda takib ediyor topuklu ayakablariyla ???ouzden sende arkadaslarana yardim etburaya gelsin sadice hal hatirinizi sorun burada instagram hesabinizida yazmayin hic ale hakinda hic bi alenin isimini yazmayin selam merhaba gulgule demekden baska dediklerimi yapin bu sizin guvenliyiniz icin hersey cozulene kadar bende anlatacagim ya bu sure duygu somrusu yapicam ha???

 73. Kizlar lutfen ama lutfen dedimi yapin eyer burada girmekle sorun yasiyorsaniz soyleyin burayi buldum ve kim kime yorum yaziyor deye gorunecek luften dedimi yapin sizi cok seviyorum sapik isi hall olana kadar bekleyin kuzularim