Survivor 2018 20 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Aldı? Survivor 2018 76. Bölüm Fragmanı Sema Sakatlandı

Survivor 2018 20 Mayıs akşamı yapılan konseyde iki Gönüllü’nün ismi daha potaya yazıldı. Nagihan ve Damla da Gönüllüler takımından sms potasına girdi. Bilindiği üzere daha önce Yağmur ve Birsen’de eleme potasına girmişti. Şimdi konsey dört Gönüllü kadın yarışmacı ile yapılacak.

Survivor 2018 de 20 mayıs akşamı dokunulmazlığı kazanan takım ünlüler olmuştur. Skor ise 10-7

Survivor 2018 de haftanın ikinci dokunulmazlığı 20 mayıs akşamı yayınlanacak 76. bölüm ile izleyicisi karşısına çıkacak. Survivor 2018 de dokunulmazlık oyunlarının bile tadı kalmadı. Bana sorarsanız Survivor 2018 de izleyiciyi ekran karşısında tutan ve zevk almasını sağlayan şey rekabet. Şuan ne yazık ki Survivor 2018’de rekabet yok. Oyunlar genelde 10-3 10-2 gibi skorlar ile bitiyor. Geri de ki takım bir atak yapıp da rakip takımı yakalayamıyor bu da izleyicinin izleme zevkini bozuyor.

blank

Survivor 2018 19 Mayıs cumartesi akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım 10-3’lük skor ile Ünlüler takımı olmuştur. Gönüllüler takımı kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlıkta ise Hilmi Cem bireysel dokunulmaz oldu. Hilmi Cem’in yanına giden Hakan ise takımın kaptanı olarak eğer konseyse ben çıkmazsam beni sen söyle dedi ve gönüllü olarak başarısızlığın sorumluluğunu üstlendi. Hakan sorumluluğu üstlendi ama konseyde Yağmur çıkınca Hilmi Cem kadın yarışmacıların dengeli olmasını istediği için Birsen dedi.

Böylelikle Survivor 2018’de 19 mayıs akşamı eleme potasına Yağmur ve Birsen girdi.blank

Survivor 2018 Ünlüler 6 Gönüllüler 8 kişi. Özellikle Gönüllüler takımında 4 kız varken Ünlüler takımında ise 2 kız var. Bu nedenle mücadeleler sürekli aynı kişiler arasında olmaya başladı. Bu da ayrı bir can sıkıcı durum. Hilmi Cem ise bu durumun düzelmesi için Birsen’i potaya koydu.

Survivor 2018’de 20 mayıs akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununda benim favorim dün farklı mağlup olsa da Gönüllüler takımı. Ben Gönüllülerin Ünlüler’i çok zorlayacağını bu nedenle de Sema’nın elini sinirlenip yeniden banch de oturağa vurup kıracağını düşünüyorum.

Sema bence elini bilerek kırdığı için Survivor 2018’den diskalifiye olmayı hak etti. Oynadığı oyunda yenilince sinirlenen Sema “Kırılacaksan kırıl sen de be” diyerek adeta kendine ve Survivor 2018 izleyicisine ihanet etti. Zaten Ünlüler’de kız kalmamışken şimdi biz 3 hafa Sema’nın parmağının iyileşmesini mi bekleyeceğiz.blank

Survivor 2018′ de 21 mayıs pazartesi yapılacak eleme konseyde ise bence elenecek isim ise Yağmur  Banda olacaktır; eğer Yağmur elenmezse Gönüllüler takımı Ünlüler takımı ile yarışabilecek gücü bulamaz; zira Survivor’ın genel kuralı azalan takım güçlenir. Ünlüler azaldıkları için şuanda gerçekten Gönülülerden bariz güçlüler.

Survivor 2018 76. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz