Aşk ve Mavi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Aşk ve Mavi 70. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk ve Mavi 7 eylül cuma günü geçen sezonun önemli bölümlerinden oluşan bir klaj bölümü ile ekranlara gelecek. Aşk ve Mavi’nin yeni sezonu ise 2 hafta kolaj bölümünden sonra 21 eylül cuma akşamı başlayacak. Aşk ve Mavi 2017 2018 sezonuna da iki hafta yayınlanan kolaj bölümü sonrası başlamıştı. Aşk ve Mavi Yeni Sezon 80. bölüm setinde de dizide Cemal karakterine hayat veren Cüneyt Mete’nin doğum günü kutlandı.

Aşk ve Mavi’nin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Aşk ve Mavi’nin 70. bölüm fragmanında Ali yaşam mücadelesi verirken Mavi’nin de durumunun çok kötü olduğu ve ali kadar önemli bir ameliyata girdiği hatta bir ara kalbinin durduğu görülüyor. Diğer taraftan Cemal’in de durumu oldukça kritik. İsmet ve Pembe’de ağır yaralı şekilde hastahaneye kaldırılıyor. Güzel haber ise hastahaneye kaldırılan herkes kurtulacak ve Aşk ve Mavi tam kadro yeni sezonda devam edecek.

Aşk ve Mavi yeni sezon tanıtım fragmanı sayfanın en altındadır.

Aşk ve Mavi yeni sezonda kadrosunu da güçlendirmeye devam ediliyor. Son olarak Aşk ve Mavi kadrosuna Seda Akman dahil oldu. 

Güncelleme 20 ağustos : Aşk ve Mavi dizisi yeni sezon çekimleri 10 ağustos cuma günü başladı. Bayram öncesi Aşk ve Mavi’nin 70. bölüm çekimleri tamamlandı bayramdan sonra 71. bölüm de çekilecek ve yeni sezona Aşk ve Mavi dizisi hazır olacak  14 eylül cuma günü Aşk ve Mavi dizisi yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlarda olacaktır ü. Ntc Medya’nın bir bildiği varda bir hafta ertelerse bilmem.

Aşk ve Mavi dizisinden sezon finali açıklaması geldi. Aşk ve Mavi dizisi 69. bölümü ile 8 haziran cuma akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Aşk ve Mavi yaklaşık 3 aylık sürenin sonunda yeni sezonla tekrar izleyicisi karşısına çıkacak.

Aşk ve Mavi dizisinin çekimleri mayıs ayı sonunda tamamlanacak ve set çalışanları ve oyuncuları Nevşehir’den İstanbul’a doğru yola çıkacak. Aşk ve Mavi’de yeni sezon başlama tarihi kesin olarak belli olmasa da dizi 3. sezonu ile ekranlara geleceği için daha önce ki başlama tarihlerinden tahmini bir tarih çıkarabiliriz.

Aşk ve Mavi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Daha önce dizisi 2. sezon 22 eylül 2017 cuma günü başlamıştı. Ntc Medya demek ki dizisinin sezona erken başlaması taraftarı değil. Geçen sezon Aşk ve Mavi  dizisi eylül’ün 3. haftası başlamış. Aşk ve Mavi’nin 2018 2019 yeni sezonu da eylülün 3. haftası başlayacaktır. Bu durumda 21 eylül 2018 cuma akşamı 70. bölümü ile yeni sezona merhaba diyecektir.

Aşk ve Mavi 70. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk ve Mavi’nin 70. bölüm yayın tarihi kesin olarak belli olmadı. Bunun için en az ağustos ayını beklemek lazım. Ağustos 2018’de Aşk ve Mavi 3. sezon başlama tarihi belli olacaktır. Aşk ve Mavi dizisi yeni sezon başlama tarihi belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Aşk ve Mavi 3. Sezona Başlayacak?

Aşk ve Mavi 70. Bölümü ile 3. sezon olarak ekranlara gelecek. Aşk ve Mavi ilk iki sezonunda çok kötü senaryo ile iyi reytingler almayı başardı. Aşk ve Mavi’nin sezon finalinde sonunda Ali’nin katil olmadığını her kes öğrendi biz de rahat bir nefes aldık. Aşk ve Mavi dizisi genel olarak bu sır üzerine kurulmuştu. Bakalım Aşk ve Mavi senaristleri 3. sezon nasıl bir konu üzerinde devam edecek. Tahminlerime göre Aşk ve Mavi’nin 3. sezonu ilk iki sezonundan çok daha farklı olacaktır. Zira senaryo tamamen değişerek farklı bir eksen üzerine oturacak. Tabi bir de Ali ve Mavi’nin kızı büyüyecek yeni sezonda.

Aşk ve Mavi’nin yeni sezonunda Cemal’in hapiste olmasını bekleyenler biraz yanılacak galiba zira Cemal ne yapar eder bu işten de sıyrılır. Bakalım Cemal yeni sezonda nasıl kurtulacak bu işten.

Aşk ve Mavi 70. Bölüm 4. Tanıtımı

Aşk ve Mavi 70. Bölüm 3. Sezon Tanıtımı

Aşk ve Mavi Yeni Sezon Tanıtımı

 

Aşk ve Mavi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Aşk ve Mavi 70. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (7 Yorum)

  1. ❤️❤️AŞK VE MAVİ❤️❤️DİZİSİ DİZİ GÖZEL OYUNCULAR ÇOK GÖZEL SEÇİLİP BAŞ KEHRAMANLAR DİZİYE IŞIK SACIR MAVİ VE ELİ AŞKI GÖZEL ELİNİN ANESİN ÖLÜMÜ İYİ OLMADI ANE OBRAZI ÇOK SEVİMLİ OYUNCU İDİ BU OBRAZI TEZ ÇIKARMALARI DOĞRU OLMADI DİZİ HAYATI OLSADA SANKİ KONAKDA BİR CİNAR KURUDU ALLAH BÜTÜN ANE BABALARIMIZI KORUSUN KONAKDA SANKİ BOŞLUKDU AMA DİZİ GÖZELİKİN KAYIP ETMEDİ MAVİ ELİ AŞKI GÖZEL DAVAM ETSİN OYUNCULAR DİZİNİ TERK ETMESİN BAŞ KEHRAMANLAR DİZİNİN GÖZÜ BU GÖZ ZEYİFLEMESİN YENİ OYUNCULAR ONLARI EVEZ ETMESİN❤️❤️AŞK VE MAVİ❤️❤️DİZİSİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ YÖNETMENİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ