Avlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Avlu 12. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Avlu 27. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Avlu Neden Yayınlanmıyor?

Avlu 27. Bölüm 24 ocak perşembe akşamı 20:00’da yayınlanacak. Avlu dizisi oyuncuları da şuanda yıl başı tatilinde ve 20 günlük bir tatil sonrası bomba gibi yeni bölümleri çekmeye devam edecekler. Bu sezon yılbaşı tatili reklam anlaşmalarında verilen düşük rakamlar yüzünden geç başlayacak. Bir nevi ekonomik kriz Türk dizi sektörünü vurdu diyebiliriz. 

Avlu Yeni Sezon başlama tarihi kesinleşti. Daha önceden setten aldığımız bilgi doğru çıktı. Avlu Yeni Sezon 20 eylül perşembe günü 20:30’da efsana bir bölüm ile izleyicisi karşısında olacak

Avlu dizisinin 2. sezon setinde Nursel Köse’de yer aldı böylece Kudret’in yaşayacağı ve Nursel Köse’nin diziye devam edeceği  de belli olmuş oldu. Avlu’ya Nergis Öztürk’de dahil oldu. 

Avlu Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı; Avlu’nun yeni sezonda bir an insanın hayatını ne kadar değiştirebilir sorusu ile karşımıza çıktı. İkinci soru ise bir kayıp insanın hayatını ne kadar değiştirebilir sorusuydu. Avlu’nun yeni sezonu Ecem’in kaybının Deniz’de ki etkisi ile başlayacak gibi. 

Avlu’nun yeni sezonda diziye 7 yeni karakter dahil olacak bu karakterlerde masum olanlar da var masum görünüp şeytan olanlarda. Mesela Bade’nin ölmekle öldürmekle bir ilgisi yoktur. Hırsı nedeniyle doping kullanmış ve hapis cezası ile cezalandırılmıştır aslında bir milli sporcudur. 

Derya hırsızlıktan hapse düşerken Ayşegül ise yıllarını kitaba deftere adamış bir bilim insanıdır.  Ayşegül bir doktordur başarılı da bir insandır ama vrakta sahtecilikten ceza almıştır. Tecavüzcüsünü öldüren uyuşturucu bağımlısı Heves, anneannesinin ve 1 haftalık bebeğinin katili olan masum yüzlü İpek, kiralık katil Leylave kurye Özge karakterleri dahil olacak.

Avlu Yeni Sezon çekimleri 27 ağustos pazartesi günü başladı. Avlu dizisi setinden ilk fotoğrafta paylaşıldı. Avlu dizisi 2. sezon başlamadan en az 2 bölüm stok olarak çekilecek ve çekilen ilk bölüm 3. hafta yayınlanacak. Bu durumda Avlu dizisi 20 eylül perşembe akşamı ekranlarda olacaktır. Avlu dizisi çekimleri bayram haftası da devam ederse 13 eylülde de sezon başlayabilir. 

Avlu 2.sezonuyla 20 Eylül Perşembe Star TV ekranlarında olacak. Bu bilgi Avlu dizisinin 2. sezonunda hapishanede Figüran olarak izleyicisi karşısına çıkacak bir oyuncudan alınmıştır. Eylül’ün 3. haftası tahmin ettiğimiz gibi Avlu dizisi 2. sezonu ile ekranlarda olacak. 

Yapımcılığını Limon Filmin üstlendiği Avlu dizisinin çekimleri geçen sezon ki hapishanede 15 ağustos çarşamba günü başlayacak.

Avlu dizisinin yeni sezonunu yeni senaristler ile başlayacak. Avlu dizisinin ilk sezonunda görev alan senaristler Caner Yalçın ve Mehmet Güzelbeyoğlu görevlerinden ayrıldı. Avlu dizisinin 2. sezonunu uyarlayacak senaristler ise şuanda açıklanmadı.

Limon Film’in mucizevi senaryoya sahip dizisi Avlu’dan sezon finali haberi geldi. Avlu 11. bölümüyle 7 Haziran perşembe akşamı sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Peki  Avlu’da verilen bu kısa süreli ara ne kadar sürecek? İşte bu Avlu’nun yeni sezon tarihini belirleyecek.

Bize gelen haberlere göre Avlu dizisi yeni sezona oldukça sıkıntılı başlayacak bunun en önemli nedeni ise perşembe akşamlarının klasiği Kurtlar Vadisi serisinin yeni sezonu ile geri dönecek olması. Bir de Atv yeni bir dizi ile 2018 2019 yeni sezonunda ekranlarda olacak; ayrıca Fox Tv’de de  Bizim Hikaye serisi yeni sezonu ile ekranlarda olacak. Bu kadar rakip varken ben Avlu’nun sezonu geç açmaya cesaret edebileceğini düşünmüyorum. 

Avlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Diğer sezon dizilerinde olduğu gibi Avlu dizisi de 20  eylül 2018 perşembe günü izleyicisi karşısında olacaktır. Fox Tv ise Avlu dizisinin gününü değiştirmeyecektir; çünkü Avlu dizisi beklenenin çok daha üstünde başarıyı perşembe akşamları yakaladı.

Avlu dizinin böyle akıcı ve bağlayıcı senaryosu devam ettiği sürece 2018 2019 yeni sezonunda da sıkıntıya düşeceği bir durum yok; Limon film zaten kaliteli ve masraftan kaçınmayan bir yapım. Ben Avlu dizisinin 2018 2019 yeni sezonunun en başarılı yapımları arsında yer alacağını düşünüyorum.

Avlu dizisi başrol oyuncularından Demet Evgar, Ceren Moray  ve Nursel Köse’nin oyunculuk performansları da gerçekten şahane. Özellikle Demet Evgar’ın hayat verdiği Deniz karakterinin psikopatlık yolunda ki hızlı değişimi çok beğeni topladı. Avlu dizisinin başarısı tabi ki dizinin senaristlerine bağlı. Mehmet Güzelbeyoğlu ve Caner Yalçın galiba kariyerlerinde ki en güzel orjinal senaryoyu yazmışlar ve Avlu’nun 2. sezon senaryosunu da yazmaya devam edecektir. 

Avlu 12. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Avlu dizisinin 12. bölümü için şimdiden tam tarih vermek doğru olmaz; zira önümüzde koca bir yaz var. Avlu dizisi oyuncuları tahmini olarak 21 mayıs 25 mayıs arası tatile çıkacak ve yaklaşık 3 aylık bir aranın ardından ağustosun son haftası yeni sezon 12. bölüm çekimleri için sete geleceklerdir. Star Tv veya oyunculardan kaynaklık yeni sezon da gecikme olabilir; ancak genel olarak Star Tv ve Limon Film’in dizilerinin eylülün 3. haftası izleyicisi karşısına çıktığını söyleyebiliriz; eğer özel bir sorun olmazsa muhtemelen 20 eylül 2018 de ekranlarda olacaktır.

Avlu dizinin 2. sezonu ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz. Lütfen takipte kalın.

Avlu 2. Sezon 2. Tanıtımı

Avlu 12. Bölüm Yeni Sezon 3. Tanıtım Fragmanı Kimsin Sen?

Avlu 12. Bölüm Yeni Sezon 2. Tanıtım Fragmanı

Avlu 12. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Avlu 12. Bölüm Yeni Sezon Teaser

a

 

Avlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Avlu 12. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (13 Yorum)

  1. Avlu dizisi cok erken sezon finali yapti keske biraz daha oynasaydi erken sezon finali yapmasi cok kotu oldu ama insalllah yeni sezon bayagi bi guzel olucaktir basarili bi flim bizim hikayeden sonraki gordugum en guzel dizi avlu

  2. Bn avlu filimin. Başlamasini istiyorum artik ya o filim super çok seviyorum o filimi ya başlasin artik ltfn

  3. Avlu filmi çok güzel çok beyeniyorum bunungibi güzel filmler yok bu film sürekli devam ederse sevinirim.Saygılarla.

    • reytinğ 1sırada istimiyorum 4sırada olsun lütfen o yorum yanlış yazdım lütfen avlu dizi nefret ediyorum o şaçma dizi değil zaten perşembe günleri olmasın lütfen çarşamba günu aralım lütfen

  4. perşembe günleri istmiyorum nefret ediyorum lütfen yorum okuyon yeni sezon çarşamba günü olsun satar da çarşamba dizi yok zaten avlu onu doyon o dizi perşembe avlu dizisi nefret ediyorum

  5. Avlu dizi sevmiyorum onu nefret ediyorum günleri perşembe olmazsın çarşamba günleri aran lütfen ben onu nefret ediyorum sevmiyorum yeni sezon altık perşembe günleri isimiyorum o dizkyi nefret ediyorum