Ah Kalbim 314. Bölüm Özeti 2 Eylül Fragmanı Abhi&Pragya Dans Ediyorlar

Ah Kalbim dizisinde nihayet Abhi ile Pragya birbirlerini gördüler. İkisi de birbirleriyle konuşmak istiyorlar. Birbirlerine oğru ilerlerken araya King giriyor ve Prgaya yı danas kaldırıyor. Chachi, Abhi’ye, King’in Pragya’yı çok sevdiğini söylüyor. Abhi bu lafa çok sinir oluyor ve onun yanından uzaklaşıyor. Abhi onları dans ederken görmeye dayanamıyor. Misafirler onları alkışlıyor.

Abhi King’in yanına gidiyor ve Prgaya ile dans etmek istediğini söylüyor. King izin veriyor. Abhi ile Prgaya dans ediyorlar. Abhi Pragya nın 7 yıldan beri King’in karısı olduğunu düşünerek dansa devam ediyor. Abhi Pragya ile konuşmak istediğini söylüyor. Prgaya şimdi sırası olmadığını söylüyor. Pragya Abhi nin elini bıraktırıp dansı sonlandırıyor. Yolda King Prgaya dan her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Şimdi ne kadar kibirli olduğunu anladın mı diye sorar. King ondan uzak durmasını ister. 

Abhi şoktadır ve Prgaya nın King ile dans etmesini hatırlıyor. Pragya ona Kiara ‘nın çocukları olduğunu ve King’in müdürü olduğunu söylemek istemiyor. Onu bağışlaması için çok fazla zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Abhi içmeye devam ederken Prgaya ile yeniden karşılaşıyor. Onu King ile hatırlamaya devam ediyor. Öfkesinden elindeki bardağı kırıyor. Prgaya elini tutmaya çalışıyor ancak Abhi izin vermiyor. Prgaya onu odaya götürüyor. Pragya Abhi nin elini bandajlamaya başladığında Abhi daha önce yaşadığı bir olayı hatırlıyor.

Abhi daha önce eli yaralandığında Prgaya nın müdahale ettiğini hatırlıyor ve yarasının iyileşmesi için ağrı kesici yerine Prgaya yı öpmesi aklına geliyor. İkisi de gözlerini birbirinden alamıyor. Kiara Suny ile evde oynuyorlar. Dadi onun Prgaya ya benzediğini söylüyor. Tanu Kiara nın annesinin Prgaya olduğunu düşünüyor ve ondan bunu öğrenmek istiyor. Kiara dan annesinin ismini soruyor. Kiara Tanu ile adeta dalga geçiyor ve annesinin ismini bir türlü söylemiyor. Annesinin Tanu dan güzel olduğunu, isminin de ondan güzel olduğunu söylüyor. Tanu çıldırmak üzere. Bunun bir oyun olduğunu söylüyor ve annesinin ismini yeniden soruyor.

Kiara Prgaya ile olduğunda yaşadığı bir olayı hatırlıyor. Prgaya benim annemin ismi Sarla dediği sahneyi düşünüyor. Tanu ya benim annemin ismi Sarla diyor. Tanu bunun eskimiş bir isim olduğunu söylüyor. Abhi Prgaya nın elini bırakmasını istemiyor. Pallu onların yanına geliyor ve misafirlerin beklediğini söylüyor. Prgaya Abhi den müsade istiyor. 

Ah Kalbim 314. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 314. Bölüm Özeti 2 Eylül Fragmanı Abhi&Pragya Dans Ediyorlar (20 Yorum)

 1. Ah Kelbim Dizisi İyi Dizi Deyil Bir Yuvada İki Kadın İkiside Abhini Sevdi Abhi Son Anda Gerçek Aşkı Buldu Praqya Praqya İyi Ama Dizi Çok Karışıkdı Sanki Gülüş Hakda Dizi Başlayır Tatlı Bela Hind Dizisi Gözel Aşkıda Gözel Oyuncularıda Gözel Ah Kelbim Dizisin Yerine Tatlı Belanı Verseler İyi Olar

 2. Admin sizin bir bilginiz varmi ah kalbimin hafta sonuna alinacagina dair.eger öyleyse cok uzuluruz.ailecek izledigimiz tek dizi.simdiki bolumlerde daha heyecanli gibi. Birazda Abhi cabalasin biseyler icin..dizi basladigindan beri Pragya cabaliyor ve emek veriyor.Abhu ise hep tercih eden oldu..AMA aski gozleriyle cok guzel anlatiyorlar.bizim diziler gibi tensel degil gonulden seviyorlar..Tebrikler

 3. Kac gündür yeni özet vermiyorsunuz.lutfen yeni ozetleri vermekte biraz daha aceleci olun.simdiden hassasiyetiniz icin teşekkür ederim.elinize emeginize saglik..

 4. Lutfeen bitmesin bu dizi bazi duyumlar aldik final yada hafta sonu yayinlanacak diye diye saat onda verin izleyelim lutfen cok guzel

 5. AH KALBİM BİTMİCEK hindistanda yayinlanan bolumlerle esitlengi zaman bolum sayisi sezon finali olacak 🙂

 6. AH KALBİM DİZİSİ NE OLCAK dizi final mi olcak?
  SEZON FİNALİMİ BİLGİ si olan varsa LYTFEN soylesin
  kanal 7 baska dizi reklami yapiyor 18 haziranda
  ne olcaj sayin site biluyirmusunuz aceba!
  ??
  KANAL 7 DİZİYİ KESERSEN ARTİK KANAL 7 HUC İZLEMEM bari sezon finalu yap bitmesin
  zaten o kore dizisi izlenmez bence sev yeter hint duzusi joycaklar
  peki AH KALBİM NE OLCAK

 7. AH JALBİM AH KALBİM Tabikude guuzel hele
  bu aralar cok guluyirum nikhilin ahmak adamlarina eglenceli dizi
  Abhi zaten sahane sempatik jomik tebessum ettiriyor insana:)
  eglencelu bence:)

 8. Sevgili dizi seti ekibi. Ayrıntılarınız için tşk edıyoruz lakın, özetledikleriniz kadarını bende anlıyorum. Konuşma içeriklerinden can alıcı şeyleri es geçiyorsunuz. Lütfen birazdaha detay