Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 8 Haziran günü altınları kazanana isim Başak oldu. Başak 3. kez 5 altın kazandı ve küçük bir servetin de sahibi oldu. Hatice ise eşi gelmesine rağmen kaybetti.  Başak bu haftayı 58 puanla kapattı.

Gelinim mutfakta 8 haziran altınları başak kazandı 1

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta da  8 Haziran cuma günü elenen isim Yurdanur gelin ve Suna kaynana oldu. Hafta boyunca düşük puanlar alan Yurdanur hanım elenmeyi hiç de hak etmemişti. Sondan ikinci olan ise 55 puanla Özlem hanım oldu. Yurdanur bir kere bilezik aldı boş dönmedi.gelinim mutfakta 8 haziran yurdanur elendi 1

Gelinim Mutfakta yarışmasında yine bir hafta daha bitti ve finale geldik. 4 yarışmacı da 5 gün boyunca yemeklerini hazırladı; kaynanalar ise puanlarını verdi. Peki bu haftanın kazananı ve kaybedeni kim oldu. Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta sonunda hangi yarışmacını kaç puan aldığını sizlerle paylaşıyoruz.

Gelinim Mutfakta 4 Haziran 5 Haziran 6 Haziran ve 7 Haziran günlerinde alının toplam puanlar

Başak Toplam Puanı = 46
Yurdanur Toplam Puanı = 38
Hatice Toplam Puanı = 43
Özlem Toplam Puanı = 47

Görüldüğü üzere bu hafta yarışmacıların puanları bir birine çok yakın. Haftanın son günü olan cuma günü yarışmacıların gösterecekleri performans hem kazananı hemde kaybedeni belirleyecek. Puanları dikkatli bakıldığında en iyi olan Özlem ile en kötü olan Yurdanur arasında sadece 9 puan var. Bu da bu hafta Yurdanur’un bile altınları kazanma şansı olduğu anlamına gelir.

Gerçek şu ki bu hafta Yurdanur hiç beklenen performansı gösteremedi ve elenmeye en yakın aday. Özlem ise kötüler arasında en iyi denebilir. Şuanda Gelinim Mutfakta yarışmasından 8 haziran cuma günü ödülü almaya en yakın isim ise Özlem ve Başak.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Kazanacak?

Bilindiği üzere 18 mayıs da altınları kazanan isim Başak olmuştur.  Gelinim Mutfakta yarışmasında 25 Mayıs cuma akşamı altınları kazanan yine Başak olmuştu. 1 Haziran cuma akşamı ise altınlar Yurdanur’un olmuştu. Bu durumda Başak bir kez daha birinci olur ve altınları kazanırsa son 4 haftada 3 defa altınları kazanmış olacak ve 15 bilezik ile minik bir bilezik koleksiyonunun da sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Elenecek?

Bu hafta elenecek isim Yurdanur olursa çok üzülmemize gerek yok; zira Yurdanur zaten altınları aldı ve bayram hediyesi ile evine dönecek.

Gelinim Mutfakta 9 Haziranda neler olacak?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 9 haziran da Hatice’nin kocası stüdyoya gelecek ve annesi ile karısına verdikleri mücadelede destek olacak. Bakalım Hatice hanım 5 puan geriden gelip altınları kazanabilecek mi?

Gelinim Mutfakta 8 HaziranGelinim Mutfakta 9 Haziran Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 8 Haziran Kim Elendi? (3 Yorum)

  1. ADEM KILIÇÇI YAZ 3969 GONDER turabi çamkiran sema apak merve aydin anil baki nagihan karadere damla can hakan hatipoglu hilmicem intepe murat çeylan SAMPIYON ADEM OLSUN DIYORSANIZ ADEM YAZIP 3969 GONDER

  2. Final koltugunda gorursunuz ADEM & ANIL oturur ama sampiyon kim olur onuda kader bilir tabi hepsi benim fikrim canim ama gonlum adem kiliççi dan yana cunku ben onu bastan beri tutuyorum insallah hakeden sampiyon olur……..!

  3. Survivor 2018 Haydi adem ne kadar iyi olursan sampiyonluk ta sana daha yakin olur bak gecen yil ogeday sampiyon oldu tek basina hadi sira sende