Ah Kalbim 317. Bölüm Özeti 20 Nisan 2019 Mart Abhi Pragya‘yı Hala Aşık

Ah Kalbim dizisinde finale çok yaklaştık. İşte Ah Kalbim 20 Nisan 2019 317. bölüm özeti

Tanu, kendi evliliğini kurtarmak için Abhi ve Pragya’nın ilişkilerini King‘e anlatmaya karar verir. Abhi, Neha ve Tarun’un nişanları sırasında, çenesini tutması için onu ikna etmeyi başarır. Abhi ve Pragya eski anlarını yeniden yaşarlar. Dişa, Abhi ve Pragya’nın odada birlikte olduklarına sevinir ve bu olayı Purab’a da anlatır

. Tanu tüm konuşmayı duyar ve Pragya ile yüzleşmeyi planlar. Abhi ve Pragya, aşağı iniyor ve Pragya tam kayarken Abhi onu sıkıca tutar. Tanu buna tanık olur ve onların bir fotoğrafını çeker. Tanu aniden Pragya’nın Abhi ile evlilik dışı bir ilişki yaşamak istediğini duyurur. Pragya geri çekilir. Tanu, Pragya’ya onu herkesin önünde rezil etmeyi planladığını söyler.

Pragya, Tanu’dan özellikle Neha ve Tarun’un nişanında karışıklık yaratmamasını ister. Pragya, Tanu’nun meydan okumasına üzgün ve endişelidir. Tanu King’e giderken Pragya peşinden koşar. Abhi Tanu‘nun karşısına çıkar. Tanu ona Pragya ile olan yakınlığından dolayı kendisini üzdüğünü söyler.Ah Kalbim 14 Nisan 2019 resimleri

Ah Kalbim 317. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Abhi ona, hadi gidip King’e söyle de Pragya’yı geri almamı kolaylaştır der. Tanu, King’e hiçbir şey söylememeye karar verir. Pragya girer ve Abhi onu sakinleştirir. Abhi, sonsuza dek onu sevdiğini söylemeye çalışır ama kendini durdurur.

Abhi Pragya’ya ona sorun yaratacak hiçbir şey yapmayacağını söyler. Artık evli olmasak bile, yine de sana değer veriyorum der. Tanu King‘e gider ve onunla Pragya ve Abhi hakkında konuşmak istediğini söyler. Ama konuyu değiştirir ve Tarun ve Neha’nın aşk hikâyesinden bahseder. Mitali, Neha’nın nişan törenine katılmak zorunda kalır.

Dadi ve Dasi, Mitali ve Tarun’un annesini bir araya getirir. İkiliden barış yapmalarını isterler. Mitali ve dünürü mecburen sarılırlar. Neha da Pragya‘ya sarılır. Abhi ve Pragya, Tarun ve Neha’nın ilişkilerini kurtarabildikleri için birbirlerine teşekkür ederler. Daha sonra, King Pragya’yı dansa davet eder. Abhi onları bir arada görünce incinir ama belli etmez. Tanu Abhi’yi dansa davet eder ama Abhi reddeder.

Tanu yerine Aliya ile dans eder. Dans eşleri değişir ve Abhi ve Pragya birlikte dans ederken King‘le Aliya dans eder. Tanu daha sonra King ‘e Pragya ve Abhi’yi anlatmaya karar verir. Aliya onu durdurmaya çalışır. Tanu tam King‘e anlatacakken Aliya gelir ve konuyu değiştirir. Aliya Tanu‘ya King‘in ona inanmayacağını söyler. Tanu elimde fotoğraf var der ama Aliya onu bir şekilde engeller. Bu arada Abhi Pragya’ya onu sevdiğini söylemeye çalışır ama King gelince durur.

Ah Kalbim 20 Nisan 2019 Özeti

Neha ve Tarun arkadaşlarına Pragya‘nın yardımlarıyla kavuştuklarını anlatırken King onları duyar ve Pragya‘nın aşkı anladığını düşünür. Dasi, nişan yüzüğünü masaya bırakıp dans etmeye gider. Mitali bu fırsatı değerlendirir ve nişanı durdurmak için yüzükleri hızla çalar ve odasında saklar. Dişa, Mitali’yi nişana çağırmak için odasına girer ama Mitali gelmeyi reddeder. King tören başlamasını ilân ederek herkesi sahneye çağırır. Neha ve Tarun, Abhi ve Pragya ile birlikte sahneye çıkar.

Yüzüklerin kaybolduğu ortaya çıkınca Neha ağlar. Dişa, Mitali’nin yüzükleri sakladığını fark eder. Rahip, nişan için sadece 20 dakika kaldığını ve acele etmelerini söyler. Eğer şimdi yapılmazsa, bir daha ki uğurlu tarih 7 ay sonrayadır. Dişa, odasında Mitali ile yüzleşir. Ama Mitali inkâr eder. Purab girer ve Dişa’yı aşağıya çağırır.Ah Kalbim 317. Bölüm resimleri

Ah Kalbim 20 Nisan özetinde Mitali hızla yüzüğü sakladığı yeri değiştirir. Herkes sorumluluğu üstlendiği ve doğru şekilde yapamadığı için Pragya’yı suçlamaya başlar. Aliya ve Tanu da elebaşlarıdır. Mitali daha sonra Pragya’nın parmağındaki yüzüğün, Abhi‘nin ona “Karvaçot“ (oruç) gününde verdiği yüzük olduğunu fark eder. Mitali bunu Tanu ve Aliya‘ya anlatır.

Tanu ve Aliya, Pragya ve Abhi’den, yüzüklerini Neha ve Tarun’a vermelerini ister. Tarun’un annesi, yüzükler olmadan nişanın önemi ne diye bağırır ve ardından Tarun’u Neha’dan uzaklaştırır. Neha hemen Tarun’un elini tutar, ancak Mitali de kızını Tarun’dan uzaklaştırır. Abhi, kendisi ve Pragya’nın nikâhın sorumluluğunu üstlendikleri için yüzüklerini vereceklerini söyler.

Ah Kalbim 317. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 317. Bölüm Özeti 20 Nisan 2019 Mart Abhi Pragya‘yı Hala Aşık (2 Yorum)

  1. Bence dizi çok guzel gidiyor abhi ve pragya evlenyorlar sonunda onalar mutlu mesut yasarlar insllah sizi çooooooook seviyorum❤