Ah Kalbim Abhi ve Pragya’nın Kızı Praçi Kimdir? Mugdha Chaphekar Kaç Yaşında

Ah Kalbim dizisinde yeni bir yol ayrımına daha giriliyor. Dadi nin ölümünden sonra evden kovulan Pragya yıllar sonra yeniden Mehra evine gelmiştir. Abhi onu eve getirebilmek için çok uğraşmıştır. Kiara sayesinde ikili bir araya gelmiştir. Ancak onların bir araya gelmesi Tanu yu rahatsız etmiştir.

Tanu Nikhil’i devreye sokarak Kiara nın kaçırılmasını sağlar. Nikhil Kiara ile birlikte kaçarken Abhi, Pragya ve King onun peşinden gidiyordur. Nikhil yolun sonuna gelmiş bir uçurumun kenarında Kiara nın boğazına bıçak dayayarak Abhi ve Pragya yı tehdit ediyordur. Abhi polisin elindeki silahı alır ve Nikhil’den kızını bırakmasını ister.

Pragya şimdi silahın sırası değil diyerek Abhi nin elindeki silahı bırakmasını isterken Nikhil dengesini kaybeder ve Kiara ile birlikte uçurumdan göle düşer. Herkes şoktadır. Aşağıya baktıklarında ne Kiara ne de Nikhil’i görürler. Dalgıçlar ve polis tüm aramalarına rağmen onların cesetlerini bulamazlar.

Abhi ve Pragya eve gelirler ve yaşanan olaylardan dolayı birbirlerini suçlarlar. Sonunda en zor kararı verirler. İkizleri birbirinden ayıracaklardır. Abhi Ria’yı alırken Pragya da Praçi yi alır. Pragya ve Abhi son bir defa kızlarını öperlerlerken Pragya bir daha benim gölgemi bile hissetmeyeceksin diyerek evden ayrılır.

Ah Kalbim Praçi Kimdir?1 49

Ah Kalbim dizisinde bunlar yaşanırken aradan 20 yıl geçmiştir. İki kız kardeş farklı ülkelerde kocaman birer yetişkin haline gelmişlerdir. Praçi tıpki annesi gibi yardımsever, başkalarının iyiliği için elinden geleni yapan bir kız olmuştur. Annesinin tüm öğretileri onda toplanmıştır.

Praçi nin başarılı bir okul hayatı vardır. Delhi de dünyanın en iyi üniversitelerinin birinde burslu olarak bir bölüm kazanmıştır. Pragya daha önce gölgemi bile hissetmeyeceksiniz dediği topraklara kızını göndermekte zorlanacaktır. Bakalım kader iki kız kardeşi yeniden bir araya getirecek mi?

Ah Kalbim Mugdha Chaphekar Kimdir?2 51

Ah Kalbim dizisinde Abhi ve Pragya nın ikiz kızlarından Praçi karakterini oynayacak olan Mugdha Chaphekar 24 Mart 1987 yılında Hindistan’ın Mumbai kentinde dünyaya gelmiştir. Bilim ve Sanat Fakültesini bitiren Mugdha Chaphekar 31 yalında, 1.63m boyunda 50 kg ağırlığındadır. 3 47 1

İlk film deneyimi daha 8 yaşındayken olmuş. 1995 yılında çocuk sanatçı olarak Azmayish dizisinde oynayan yıldız dans etmeyi, alış veriş yapmayı ve seyahate çıkmayı seviyor. Kendisine ait çok sayıda ödülü de bulunmaktadır.

Mugdha Chaphekar Evli Mi?evli

Yetenekli yıldız Mugdha Chaphekar 16 Aralık 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ravish Desai ile evlenmiştir. Ancak henüz çocukları yoktur.