İkimizin Yerine 208. Bölüm Özeti 3 Nisan Gauri ve Jagat Büyük Kavga Eder

İkimizin Yerine dizisinin 208. bölümünde Gauri ve Jagat artık işi abartır ve ne zaman bir araya gelseler kavga etmeye başlarlar. Acaba Gauri ve Jagat’ın evlilikleri sarsılıyor mu?

İkimizin Yerine 208. Bölüm Özeti

Jagat ve Gauri Mumbai’ye döner ve evin süslendiğini görünce şaşırırlar. Evde herkes onları sıcak bir şekilde karşılar ve bebek için tebrik ederler. Bebeğin iyiliği için bir tören hazırlamışlar. Jagat ve Gauri, tören için oturur ve Gauri, Dadisa‘ların ona nasıl davrandığını hatırlar.

Gauri, Jagat‘a, ailesini ve Kunda’yı över. Dadisa‘ların ona davranışlarıyla bu karşılamayı kıyaslar. Ancak, Jagat, olanlara rağmen hala iyi muamele gördük diye ailesini savunur. Gauri, evlenmekle yanlış mı yaptık, bu benim suçum mu diye onu sorgular. Jagat cevap veremez.

Gauri, çocuk hakkında zaten kafam karışık ve onlar bana destek olmak yerine beni üzüyorlar der. Jagat, Gauri’ye kötü anıları değil, iyileri hatırlamasını, onu suçladığı düşüncesinden kurtulmasını söyler. İnsanlar evde derslere başlamaya hazırlanır. Bir kadın gelir ve sınıfa gelemeyeceğini söyler, çünkü gelini ve torunuyla ilgilenmelidir.

Anandi, bunun iyi, ailesinin önemli olduğunu ve cipi alıp hastaneye gitmesini söyler. İnsanlar çocuğu yatıştırmaya çalışır ama işe yaramaz. Bebek ağlamaya devam eder. Anandi onu alır ve çocukla konuşmaya başlar. Çocuk hemen susar. Herkes Anandi’yi över ve iyi bir anne olacağını söyler. Sonra herkes sessizleşir. Anandi, Asha’yı elbiseleriyle görür ve sevinir.

Aile, Asha’yı gördüğüne sevinir ve geldiği için onu tebrik eder. Anandi, bu günü uzun süredir beklediğini söyler. Asha, Anandi’ye burada onun sayesinde olduğunu, kendisine yaşama ve karanlıktan çıkma umudunu verdiğini, bunu tek başına yapamayacağını söyler. Anandi, Asha’ya oturmasını söyler. O sırada bir adam eve girer. İnsanlar hastanede Gauri ve Jagat’ı tebrik eder ve nasıl olduklarını sorarlar.

Erkekler Jagat’ı ve kızlar da Gauri’yi alıp sohbet ederler. Jagat’a bu nasıl bir duygu diye sorarlar. Jagat, başta şok olduğunu ama şimdi baba olmak için sabırsızlandığını söyler. Kızlar, Gauri’ye, kariyerinin bu noktasında hamile kalmanın ne demek olduğunu sorarlar. Tüm işlerini yönetecek, kariyerini nasıl takip edecek ve çocuk doğuracak diye sorarlar.

Jagat, idare edeceğiz der. Kızlar sorumlulukla ilgili konuşurlar. Gauri düşüncelere dalmış. Gauri, Jagat’a gelir ve eve gitmek için taksi parası ister. Erkekler Jagat‘a araba alması gerektiğini söylerler. Çünkü yakında bebek ve Gauri için lazım olacaktır.

Jagat arabanın maliyeti konusunda endişelenir ve gençler ona borç alabileceğini söylerler. Gauri‘ye araba sürprizi yapmasını söylerler. Jagat, bunun iyi bir fikir olacağını ve bu güçlükten kurtulmasına yardımcı olacağını düşünür.

İkimizin Yerine 208. bölüm özetinde Anandi, Şravan diye bir genç ile Basant‘ı görmeye işyerine gelir. Şravan, Basant’tan ihtiyacı olduğu için onu işe almasını ister. Basant kabul eder. Anandi ve Şravan mutlu. Mumbai’de, Gauri bir taksi çevirmeye çalışır ama bulamaz. Şivani gelir ve onu bırakmayı teklif eder. Gauri’nin mutsuzluğunu görür ve onu dondurma yemeye götürür.

Gauri’ye sorunun ne olduğunu sorar. Gauri hamile olduğunu söyler. Şivani, iyi bir haber olduğunu söyler. Sonra, Gauri ona Jagat ile ilişkisini anlatır ve çocuğunun yasal statüsü olmayacağını düşünür. Şivani, toplumun kabul etmemesine rağmen çocukların yasal olarak kabul edilebilir olduğunu söyler. Gauri’ye toplum veya kariyeri için bebeği kürtaj etmemesini söyler.

Şivani, kocasını bir bomba patlaması sırasında kaybettiğini ve kocasının daha önce çocuk sahibi olmak istediğini ama kendisinin kariyeri için reddettiğini söyler. Şimdi elimde hiçbir şey yok der. Gauri ikna olur ve ona teşekkür eder. Gauri başka bir taksi durdurmaya gider. Şivani, eski arabasını ona satacağını ve taksitle ödeyebileceğini söyler. Gauri kabul eder.

Jagat eve gelince evin önüne park edilen eski bir araba görür. Gauri’nin ailesi ve Kunda mutlu bir şekilde Puja yapar. Jagat Gauri’ye arabanın nereden geldiğini sorar. Gauri, Şivani’nin gönderdiğini söyler. Jagat kızgın. Jagat, odalarında, başkalarından gelen eski hediyeleri kabul ettiği için Gauri’ye bağırır. Sana yeni bir araba alacaktım der.kimizin Yerine 208. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 3 Nisan Özeti Devam Ediyor

Gauri kızar ve Jagat’a, başkalarının eskilerini kabul etmekten hoşlanmadığını, arabayı Şivani’den aldığını ve taksitle ödeyeceğini söyler. Ayrıca senin aksine, nasıl ödeyeceğimi da biliyorum der. Jagat kızgın.

Gauri, Jagat’a bağırır ve aniden rahatsızlanır. Jagat ona su verir. Jagat, arabayı iade etmenin iyi olmayacağını söyler. Gauri, ona şu anda sahip olduklarıyla mutlu olmasını söyler. Jetsar tapınağında. Anandi tapınağa girerken Şravan gelip ona teşekkür eder ve Basant‘ın ona işi verdiğini söyler. Anandi onun yerine Tanrı’ya teşekkür etmesi gerektiğini söyler. Şravan kabul eder. Her ikisi de tapınağa girip dua eder. Pujari Şravan’ı ilk kez orada görünce Anandi‘ye akraban mı diye sorar. Anandi akrabam değil ama tanıyorum der.

Tapınaktan çıkarken Şravan Anandi’ye tapınaktaki Diwali bayramı hazırlıklarını sorar. Anandi, ona bilgi verir. Şravan, bunlarla hiç ilgilenmediğini, sadece ders çalışmakla ilgilendiğini söyler. Anandi, işi idare etmesini ister. Şravan, yapacağım, asla güvenini kıramam der. Senin sayende, ayak işleri yapmak zorunda değilim der.

Anandi’nin sosyal çalışmaları hakkında çok şey duymuş, bu yüzden iş için ona gelmiştir. Oraya gelen bazı kadınlar Anandi ve Şravan’ı yanlış anla. Anandi bunu fark etmez ve gider. Evde Basant, çok üzgünce biriyle konuşur. Hepsi gerilir. Anandi oraya gelir ve gerginliği sorar. Sumitra ağlar ve ona Dadisa’nın kardeşi Badi’nin evine gittiğini, Badi‘nin iyi olmadığını söyler.

İkimizin Yerine 3 Nisan özetinde Anandi ne olduğunu sorar. Sumitra konuşamaz. Gehna, Badi’nin kanser olduğunu söyler. Anandi üzülür. Kunda’nın evinde, Jagat ve Gauri alışverişten gelirler. Evlendikten sonraki 1ci Diwali bayramları hakkında heyecanlılar. Ailesi, Gauri’nin hamileliği için heyecanlanır ve Diwali için planlar yaparlar. Aniden hastaneden Jagat‘ı ararlar ve ona annesinin hastalığından dolayı memleketine giden birinin görevini yerine getirmesi gerektiğini söylerler. Jagat çok üzgün ve Gauri’ye adamın 2 günlük tatil için yalan söylediğini söyler.kimizin Yerine 3 nisan

Göreve gitmemeye karar verir. Fakat Gauri, bir doktorun görevini yapmak zorunda olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Jagat hala mutsuz. Evde, Gehna ve Anandi, evi aydınlatması için Sumitra’ya gider ama Sumitra üzgün ve reddeder. Fakat Anandi ve Gehna onu ikna eder. Şravan gelir ve mutlulukla Diwali için amcasından aldığı harçlığı verir ve gider.

Anandi ondan etkilenir. Sumitra ile Gehna’ya çok sade ve içten çalıştığını söyler. Düzgün bir yerde olsaydı, çok ödül alabilirdi der. Sumitra ve Gehna şaşırırlar. Kunda’nın evinin dışında, Gauri Jagat’la bir yere gitmek ister, ama Jagat üzgünce, ben normal bir koca olamam ben doktorum der. Sonra Gauri, ona araba kullanmayı öğretmesini ister.

Jagat, hamilelikte araba kullanması sağlığını etkiler diye şimdilik bunu düşünmemesini ister. Seni istediğin yere götüreceğim der. Fakat Gauri, araba kullanmayı öğrenebilirim, sen bana güvenmiyorsun der. Tipik bir adam gibi davranmamasını söyler. Jagat şok olur ve arabaya binmesini ister. İkisi de biner ve Jagat ona yine araba kullanmayı düşünmemesini söyler.

İkimizin Yerine 208. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 208. Bölüm Özeti 3 Nisan Gauri ve Jagat Büyük Kavga Eder (1 Yorum)