İkimizin Yerine 209. Bölüm Özeti 4 Nisan Anandi Kayıp

İkimizin Yerine dizisinde 209. bölüm 4 Nisan perşembe günü izleyicisi karşısına çıkacak. İkimizin Yerine  dizisinin 4 nisan da yayınlanacak yeni bölümünde Anandi kayıptır ve herkes onu arar.

İkimizin Yerine 209. Bölüm Özeti

Anandi, evde Tanrı idolünün yerini boş görür ve herkese idolünün çalındığını bağırır.  Hepsi ona koşar ve şok olur. Basant, Makan’a oraya birisi geldi mi diye sorar. Makan, kimseyi görmediğini söyler. Kapının kilidinin kırıldığını görürler. Sumitra bunun çok uğursuz olduğunu düşünerek gerilir. Basant, neden sadece idol çalındı diye merak eder. Anandi, yabancı ülkelerde bu tür idollerin çok pahalı olduğunu duyduğunu söyler.  Yani bunun için çalınmış olabilir. Bairon dışarıdan gelir ve o da birisinin eve girmeye cesaret edebileceğine şok olur. Polise şikâyete etmeye karar verirler.

Bairon ve Basant gider. Sumitra Anandi’yi okula gitmeye ikna eder. Jagat görevden sonra uyurken Gauri, onu uyandırıp terzinin numarasını ister. Jagat sinirle numarayı verir. Gauri mutlu. Anandi okulda öğrencilere tatlılar dağıtır. Öğrencilerden biri ona oyuncak bebeğini gösterir. Anandi, bebeğin kıyafetinin, idolün kıyafeti olduğunu fark eder ve ona bunu sorar. Öğrenci annesinin verdiğini söyler. Anandi evine gider ve annesine sorar. Annesi, onu gölün yanında bulduğunu söyler. Anandi, onu o yere götürmesini söyler. Üçü de gölün yanına gider ve aramaya başladı.

O sırada Şravan gölde yıkanıyordur. Anandi’yi görünce, gölden çıkar ve havluyla sarınır. Anandi’ye gerginliğini sorar. Anandi ona her şeyi anlatır. Kıyafeti burada bulunduysa, idol de yanında olabilir der. Hepsi arar ama bulamaz. Ardından Şravan, idolü aramak için göle girer. Bir süre sonra, Anandi onu çıkması için çağırır, çünkü idolün gölde olup olmadığını bilmiyorlar. Fakat Şravan derine gider. Anandi endişeli ama aniden Şravan’ın idol ile sudan çıkar. Hepsi mutlu.

Şravan, idolü Anandi’ye verir.  Anandi, ona teşekkür eder. Evde, Sumitra endişeli. O sırada Anandi ve Şravan idolü getirir. Hepsi şaşırır. Anandi onlara her şeyi anlatır ve Şravan’ı över. Ona teşekkür edip dürüstlüğünü takdir ederler. Basant ona para vermek ister ama Şravan reddeder. Bunu yapmasının şansı olduğunu ve paradan çok, yaşlıların duasının önemli olduğunu söyler. Hepsi etkilenir. Şravan gider. Sumitra hala, idolün yerinden çalınmasını düşünüyor. Bairon, düşüncelerinin tamamen zıt olduğunu söyler. Ayrıca, polisin yakında hırsızı bulacağını söyler.kimizin Yerine 209. Bölüm resimleri

Mumbai’de Gauri’nin ailesi ve Kunda, Diwali bayramı için Puja yapmaya hazırlanırlar. Kunda Gauri’nin üzgün oturduğunu görür ve Gauri’ye, Jagat’tan Pujaya katılmak için bir ara eve gelmesini istemesini söyler. Gauri, Jagat’ı arar ve Puja’ya katılmak için bir ara gelmesini ister. Jagat sinirlenir ve hastanede çok yoğun olduğunu söyler. Anandi ve Sumitra da Pujaya hazırlanırken Sugna ve ailesi gelir.

İkimizin Yerine 209. bölüm özetinde Jagat, hemşireden Diwali Puja’ya hazırlanmasını ister ve ona gerekli şeyler için para verir. Paralel olarak Gauri ve ailesi, Anandi ve ailesi, Jagat ve hastane ekibi Diwali‘yi kutlar. Gauri, pencereden, diğer insanları kutlamalarını izler. Anandi, de çocukken Jagat ile Diwali kutlama anılarını hatırlar. Jagat hastanede, ekibiyle Diwali kutlarken Gauri gelir. Jagat sevinçle ona yaklaşır. Gauri hayal kırıklığına uğrar.

Bu, evlilikten sonraki ilk Diwali’miz olduğu için, sensiz kutlarken yalnız hissettim der. Jagat’ın da onun gibi üzgün olacağını düşünüyordu, ama eğlendiğini görünce şaşırdı. Jagat, ben de en kötü Diwali’m olacağını düşündüm, ama yanıldım der. Aslında hastalarıyla kutlamaktan ve yüzlerini gülümsetmekten çok mutludur. Sonra Gauri’yi kutlamalara katılmaya davet eder. Gauri mutlu değil. Jagat, Diwali’yi Anandi ile kutladığı zamanları hatırlar.

İkimizin Yerine 4 Nisan Özeti Devam Ediyor

Dadisa, ailesine bayram hediyeleri ve mektup gönderir. Dadisa, mektupta hediyeleri karı kocaların birbirine vermesini şart koymuştur. Tüm çiftler bunu yapar. En son, Anandi için bir kalp kolyesi çıkar ve kalbin içinde Jagat’ın bir resmi vardır. Aile bunu görünce üzülür. Anandi, mektubu okur. Dadisa, Jagat‘ın resmi olan kolyeyi takmasını belirtmiş. Anandi, kolyenin çok güzel olduğunu söyler. Anandi, düşünceli halde sallanan sandalyede tek başına oturuyor. Sugna gelir ve ona herkesin onu nasıl sevdiğini anlatır.

Anandi, aile sayesinde henüz kırılmadığını ve onların gücü olduğunu söyler. Fakat hayatında hala hüzün ve boşluk olduğunu belirtir. Yalnızlığını düşünmemek için kendimi meşgul etmek için çok çalıştım, ama hiçbir şey işe yaramadı der. Madan biriyle iş hakkında konuşurken Anandi Nandu ile gelir. Madan onları görünce, onlarla konuşmadan oradan ayrılır. Diwali sonrası töreni kutlarlar ve birbirlerine hediyeler verirler. Anandi, Sugna’ya bir hediye verir ve Jagat’tan olduğunu söyler. Sugna, almak istemediğini söyler. Anandi, Sugna’nın hala Jagat’a kızdığını anlar ama ona almasını söyler. Şiyam, Jagat‘ın hediyesinin Varun için olduğunu ve tedavisi için muhtemelen yurtdışından sipariş verdiğini söyler. Anandi, Sugna’ya Varun’un Jagat‘la ilişkisini kırmamasını söyler.

İkimizin Yerine 4 Nisan özetinde Varun, ısrarla Jagat ile konuşmak ister. Anandi, Jagat’ı arar ve Varun’la konuşturur. Herkes duygusaldır. Gece, Anandi okul işini bitirir ve çocukken Jagat’la yatağın altına saklanıp ders çalışmasını hatırlar. Başta gülümser ama sonra Jagat’ın değişimini hatırlayıp kötü hisseder. Sabah, Anandi bir çantayla aşağı iner ve Sumitra ona sorar. Anandi, elbiselerinin bir kısmını köydeki işçilere bağışladığını söyleyip gider. Bairon, depodayken Phuli onu arar ve Anandi’nin telefonu açmadığını söyler. Bairon, Phuli‘ye Anandi’nin onu geri aramasına söz verir.kimizin Yerine 4 Nisan resimleri

Gece, Bairon ve Basant eve dönerler. Bairon Anandi’yi sorar. Gehna gelir ve Anandi’nin henüz geri dönmediğini söyler. Sumitra endişeli. Onu ararlar ama ulaşılamıyor. Gehna, Anandi geç kalsaydı arardı der. Bairon, Basant ve Sumitra okula gider ve kilitli olduğunu görünce şok olurlar. Gulli’nin evine giderler ve Gulli Anandi’nin hiç okula gelmediğini söyler. (Gulli şüpheli davranıyor).

Evde, herkes endişeyle Anandi’nin nerde olabileceğini merak eder. Sugna da gelir ve hepsi çok endişeli. Bazı işçiler depo anahtarlarını iade etmek için eve gelir ve Şravan’ın o gün işe gelmediğini söyler. Herkes şaşırır. Sumitra ağlar ve idolün kaybolmasının uğursuzluğu olduğunu söyler. Basant, Anandi’ye kötü bir şey olmuş olabileceğini düşünüyor. Düşmanı da yok ki der. Bairon Heth’in hakaret intikamını alma sözlerini hatırlar. Bairon Basant’a biriyle konuşmaları gerektiğini söyler. Heth’in bir şey yapacağından şüphelenir. Bairon ve Basant gider.

İkimizin Yerine 4 Nisan Fragmanı

İkimizin Yerine 209. Bölüm Özeti 4 Nisan Anandi Kayıp (6 Yorum)

  1. Anandı. İkinci.evliliğini. kaçıncı.bölümde.yapacak.lütfen.o.bölüm. Hakkında. Bilgi.verilmisiniz.birde.jakdiş.anadinin. evlendiğini. Duyunca.ne.yapacak.gerçi. nankör. Jakdiş. Gauriden. Başkası.ilgilendirmiyor. lütfen.bilgi.verin.çok. merak.ediyorum.

  2. Anandı. İkinci.evliliğini. kaçıncı.bölümde.yapacak.lütfen.o.bölüm. Hakkında. Bilgi.verilmisiniz.birde.jakdiş.anadinin. evlendiğini. Duyunca.ne.yapacak.gerçi. nankör. Jakdiş. Gayrimenkul. Başkası.ilgilendirmiyor. lütfen.bilgi.verin.çok. merak.ediyorum.