Akıncı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Tüm Oyuncu Listesi)

1 Ocak 2021 de Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Akıncı dizisinin yönetmeni Veli Çelik olurken dizinin senaristi ise Hakan Kandal yazacak.

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Şükrü Özyıldız FatihAkıncıakinci Fatih
Büşra Develi NergisGazeteci, Akıncı’nın Sevgilisiakinci nergis
Ayça Erturan FilizAkınc’nın halasıakinci filiz
Berrin Arısoy MeryemAkıncı’nın annesiakinci meryem
Yıldıray Şahinler CevdetNergis’in babasıakinci cevdet
Deren Talu DidemCevdet’in kızıakinci didem
Didem İnselel AylinCevdet’in eşiakinci aylin
Tolga Tekin OrhanAkıncı’nın ortağıakinci orhan
Sermet Yeşil KöksalCevdet’in yardımcısıakinci koksal
Serhan Onat YağızCevdet’in oğluakinci yagiz
Yılmaz Bayraktar CüneytÖzel harekat polisiakinci cuneyt
Rıfat Ercü TuranLucasAmerikan ajanıakinci lucas
Savaş Alp Başar TanerNergis’in kameramanıakinci taner
Şerafettin Kaan Alakent EfeŞoförerafettin Alakent Akıncı dizisi 1
Atakan Hoşgören MuratAkıncı’nın kardeşiakinci murat
Müge Boz BesteNergis’in en yakın arkadaşıakinci beste
Erkan Bektaş KemalEmniyet müdürüakinci kemal
Berrak Kuş HacerKemal’in eşiakinci hacer
Öykü Su Okur DuyguÖğrenciakinci duygu
Arda Yeşillikçi EmreÖğrenciArda Yesillikci
Jasmine Simin Berkiş ÖzlemÖğrenciakinci ozlem
Selin Çuhadaroğlu BeyzaFatih’in yeğeniakinci beyza
Bilgi Aydoğmuş YelizFatih’e aşık öğretmenakinci yeliz
Efe Sorarlı OzanÖğrenciefe sorarli
Can Kulan YücelPolisakinci yucel
Serena YapaözYağmurÖğrenciakinci yagmur
Burç Kümbetlioğlu Akıncı’nın şehit babasıburc kumbetlioglu
Hira KoyuncuoğluGüneşYeni gelen komiser yardımcısıakinci dizisi gunes
Kubilay Yılmaz
Duygu Kum

Akıncı Oyuncuları

Şükrü Özyıldız – Fatih

Son olarak Nefes Nefese dizisinde Yusuf Alacan karakteri ile yer alan başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız 1988 İzmir doğumludur. 30 yaşında olan Şükrü Özyıldız Ege Üniversitesinde İşletme eğitimi aldıktan sonra kafes dövüşüne merak salmış ve televizyonda kafes dövüşçüsü olarak boy göstermiştir. Şükrü Özyıldız ekrana çok yakışınca oyunculuk teklifleri almış ve oyunculuk derslerinden sonra yer aldığı Benim Hala Umudum Var dizisi ile da büyük başarı yakalamıştır. Daha sonra Tatlı Küçük Yalancılar, Kış Güneşi, Çoban Yıldız ve Şeref Meselesi gibi önemli dizilerinde başrol olarak yer almıştır. Müzikçi Huri Murphy ile sevgilidir.

Akıncı dizisinde Fatih korkusuz ve cesur bir gençtir. 30’lu yaşların başında olan Fatih aşka inanmasa da onu da aşka inandıracak bir kız vardır. 

krü özyıldız akıncı dizisi

Büşra Develi – Nergis

Büşra Develi 25 Ağustos 1993 İzmit doğumludur. Kendisi gibi oyuncu olan Burak Deniz ile sevgilidir. Antalya’da yaşarken oyuncu olabilmek için İstanbul’a taşınan Büşra Develi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmış üniversite okurken Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde başrode yer almaya hak kazanmış ve de hayat verdiği Selin karakteri ile ünlü olmuştur. Daha sonra Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar karakteri ile başarısını devam ettiren Büşra Develi 2018 de Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Büşra Develi’nin ilk internet dizisi ise Fi dizisi olmuştur. Büşra Develi 180 cm boyunda ve 55 kilodur. Büşra Develi 2020 de Akıncı dizisinde Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşacaktır. büşra develi Akıncı Dizisi

Ayça Erturan – Filiz

Kadın  dizisinde hayat verdiği Yeliz karakteri ile çok sevilen Ayça Erturan 1 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur. 37 yaşında olan Ayça Erturan Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. BKM ile önce tiyatroya sonra da oyunculuğa başlayan Ayça Erturan’ın ilk vizyon filmi Çok Film Hareketler Bunlar oldu. Daha sonra da Evli ve Öfkeli dizisi ile ilk televizyon dizisinde dizi oyunculuğu deneyimi yaşayan Ayça Erturan BKM Mutfak ekibinden sıyrılıp yükselen isimlerden biri oldu. Levent Kırca’nın oğlu Oğulcan Kırca ile  yıllık bir evli olan Ayça Erturan 160 cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır.Ayça Erturan Akıncı dizisinde Filiz isimli bir karakteri canlandıracaktır.

Akıncı dizisinde Filiz Akıncı’nın teyzesidir. Filiz 30’lu yaşların sonundadır ve Orhan’a aşıktır. 

ayça erturan akıncı dizisi oyuncusu filiz

Berrin Arısoy – Meryem

Son olarak İkizler Memocan da Sevil karakteri ile yer alan Berin Arısoy Arıza dizisi kadrosuna Fatih’in annesi olarak dahil olmuştur.  22 temmuz 1970 doğumlu olan Berrin Arısoy 50 yaşındadır. Bir dönemin güzelliği ile kadın başrol oyuncularında olan Berrin Arısoy şimdilerde yaşı ilerlediği için başrolün annesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ankara Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur ve Nimet Atasoy ajans ile çalışmaktadır.

Akıncı dizisinde Meryem Fatih’in annesidir. 

berrim arısoy akıncı dizisi

Yıldıray Şahinler – Cevdet

Ufak Tefek Cinayetlerin Mehmet’i Yıldıray Şahinler tiyatro oyuncusu iken ilk olarak İçerde dizisinde hayat verdiği Alyanak karakteri ile ekranlarda sevilmiştir. Son olarak Ferhat İle Şirin’de Hüsrev karakteri ile yer alan Yıldıray Şahiner 2019 da dizide başarısız olsa da yer aldığı Yedinci Koğuştaki Mucize filmi ile de dünyaca üne kavuşmuştur.

Akıncı da Cevdet ünlü bir silah kaçakçısıdır; Amerikalılar ile iş yapan Cevdet görünürde Türkiye’nin en önemli mücevher tasarımcılarından biridir.  

yıldıray şahinler Akıncı dizisi

 Deren Talu – Didem

1996 Kasım doğumlu olan Deren Talu 24 yaşındadır. Sunucu Defne Samyeli’nin iki kızından biri olan Deren Talu Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Amerika’da üniversite eğitimi alan Deren Talu defilelerde mankenlik yapmaktadır. Son dönemde oyunculuk dersleri de alan Deren Talı Akıncı dizisi ile ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayacak.

Didem Cevdet’in küçük kızıdır. Annesi Didem doğmadan ölmüştür 

deren talu akıncı dizisi

Didem İnselel – Aylin

Son olarak Aşk Ağlatır dizisine sonradan dahil olan Didem İnselel 13 temmuz 1976 İstanbul doğumludur. 56 kg ve 1.76 cm boyunda olan deneyimli oyuncu Akıncı dizisinden gelen teklifi kabul etmiştir. Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü mezunu olan Didem İnselel daha sonra  Şahika Tekand Studio da oyunculuk dersleri almıştır. Daha önce O Hayat Benim ve Beni Böyle Sev dizilerinde yer alan Didem İnselel İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Gözde karakteri ile büyük çıkış yapmıştır. İlk çıkışı ise  de O Hayat Benim dizisinde ki Fulya Atahan karakteri ile olmuştur.

Akıncı dizisinde Aylin Cevdet beyin eşidir. Cevdet ile gizli aşk yaşadıktan sonra Cevdet’in ilk eşi ölmüş Aylin ile Cevdet evlenmiştir. Aylin Cevdet’i elde edebilmek için katil olmayı bile göze almıştır. 

didem inselel akıncı dizisi

Tolga Tekin – Orhan

Tolga Tekin 19 Mart 1973 Ankara doğumludur ve 47 yaşının içindedir. 2018 de Bir Litre Gözyaşı dizisinde Muza karakteri ile yer alan deneyimli oyuncu Paramparça dizisinin Özkan’ı olarak tanındı ve sevildi. Aslen tiyatro oyuncusu olan ve tiyatroya aşık olan Tolga Tekin Muhteşem Yüzyıl’da da Barbaros Hayrettin Paşa karakterine başarılı bir şekilde hayat verince yapımcıların gözüne girmişti. Tolga Tekin şimdi de yeni bir karakter için Akıncı dizisi ile sözleşme imzaladı.

Orhan mahallede tamirci olarak çalışır gibi görünse de Akıncı’ya destek veren ekibin başında. Orhan yazılım mühendisidir. 

tolga tekin akıncı dizisi

Sermet Yeşil – Köksal

Son olarak Payitaht Abdulhamid dizisinde Zalman Levontin karakteri ile yer alan ve çok sevilen Sermet Yeşil 1977 Eskişehir  doğumludur. 43 yaşının içinde olan Sermet Yeşil daha önce 8. gün dizisinde yer almış ancak tutunamamıştır. Son dönemlerde Çukur dizisinde hayat verdiği Deli Halil, Bir Deli Sevda dizisinde hayat verdiği Hikmet  ve Behzat Ç. dizisinde Ahmet  karakterine hayat vermiştir. Hacettepe Üniversitesi tiyatro mezunu olan Sermet Yeşil uzun yıllar tiyatroya hizmet etmiştir. 1.70 metre boyunda olan Sermet Yeşil 60 kg ağırlığındadır.

Cevdet’in en yakın adamı ve sağ koludur. 

Sermet Yeşil Akıncı dizisi

Serhan Onat – Yağız

Kuruluş Osman dizisinin ilk bölümünde Aybars karakteri ile konuk olan ve başarılı oyunculuğu ile bir kez daha dikkat çeken Serhan Onat 27 Mayıs 1994 İzmir doğumludur. Anadolu Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan Serhan Onat 26 yaşındadır. Serhan Onat’ın tanınması Muhteşem Yüzyıl dizisi ile olmuş Bodrum Masalı dizisi ile de genç kızların sevgilisi olmuştur. Yedinci Koğuştaki Mucize dizisinde  de yer alan Serhan Onat dansçı Tan Sağtürk tarafından  keşfedilmiş ve tiyatroya kazandırılmıştır. Serhan Onat 183 cm boyunda ve 80 kg’dır. Serhan Onat’ın ismi medya tarafından bilinmeyen bir sevgilisi vardır.

Yağız Nergis’in kardeşidir.  Babasının mücevher tasarımı işini Yağız yönetmektedir. 

Serhan Onat akıncı dizisi

Yılmaz Bayraktar – Cüneyt

23 aralık 1984 Almanya Memningen doğumlu olan Yılmaz Bayraktar 36 yaşındadır. Almanya da oyunculuk eğitimi alan ve bir çok sinema filminde oynayan Yılmaz Bayraktar son olarak Av ve İftarlık Gazoz filmlerinde yer almıştır. Yılmaz Bayraktar’ın Türkiye’de yer aldığı ilk dizi ise Tatar Ramazan dizisi olmuştur.

Cüneyt terörle mücadeleye yeni geçen komiserdir. Doğudan gelmiştir. Başına buyruk amirlerini çok dinlemeyen bildiğini yapan bir polistir. Korkusuz olduğu kadar da umursamazdır. 

Yılmaz Bayraktar akıncı dizisi

Hira Koyuncuoğlu – Güneş

Hira Koyuncuoğlu 1995 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Son olarak Maria İle Mustafa dizisinde Nisan karakteri ile yer alan Hira Koyuncuoğlu Oyuncu Berkay Hardal’ın sevgilisi  olarak tanınmıştır. 168 cm boyunda  ve ve 50 kg ağırlığındadır. 

Güneş ekibe yeni dahil olan başarılı bir komiser yardımcısıdır. hira koyuncuoglu resimleri

Rıfat Ercü Turan – Lucas

19 Şubat 1978 doğumlu olan Rıfat Ercü Turan Olya Vishniakova ile evlidir ve 42 yaşının içindedir. Almanya da doğan ve büyüyen Rıfat Ercü Turan Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. ana Bir Sır Vereceğim ve Poyraz Karayel dizileri ile tanınan Ercü Turan son olarak Yalaza dizisi ile yer almıştır.

Lucas Amerika’nın içinde ki gizli yapının Türkiye’de ki en önemli ve yetkili adamıdır. 

Rıfat Ercü Turan Akıncı dizisi

Savaş Alp Başar – Taner

1996 Ankara doğumlu olan Savaş Alp Başar 20. Adana Altın Koza Film Şenliği’nde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü ‘nü alarak dikat çekmiştir. Benim Hala bir Umudum Va dizisinde Rüzgar karakteri ile yer alan Savaş Alp Başar 24 yaşındadır. Savaş Alp Başar 173 cm boyunda ve 70 kg’dır.

Taner Nergis’in kameramanıdır. 

Savaş Alp Başar akıncı dizisi

Şerafettin Kaan Alakent – Efe

Kimse Bilmez’in Nihat’ı olarak tanınan Şerafettin Alakent Youtube sosyal platformu ile tanınmış daha sonra da oyuncu olarak kariyerine devam etmiştir.  Son dönemde Ağlama Anne dizisinde de yer alan Şerafettin Alakent İstanbul Aydın Üniversitesi Sineme ve Televizyon bölümü mezunudur. Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk dersleri almış ve İstanbul Şehir Tiyatrolarında görev almıştır.

Efe Cevdet’in özel şoförüdür. 

erafettin Alakent Akıncı dizisi 1

Atakan Hoşgören – Murat

4N1K dizisinin Ali’si olarak tanınan Atakan Hoşgören 1999 İstanbul doğumludur. Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü öğrencisi olan Atakan Hoşgören 21 yaşındadır. Daha önce Beşiktaş altyapısında basketbol oynayan yakışıklı oyuncu modellikten sonra ilk olarak Yıldızlar Şahidim dizisinde yer aldı ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çekti.

Akıncı dizisinde Murat Fatih’in kardeşidir. Fatih’in okulunda lise eğitimi almaktadır. 

Atakan Hoşgören akıncı dizisi

Müge Boz – Beste

Müge Boz 13 nisan 1984 İstanbul doğumludur ve 36 yaşının içindedir. Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon mezunu olan Müge Boz son olarak Hadi isimli internet tabanlı bir bilgi yarışması sunarak izleyici karşısına çıkmıştır. 2017 de Kayıt Dışı kadrosunda yer alan Müge Boz daha önce de Arka Sokaklar de ece Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Hümeşah Sultan karakterleri ile yer almıştır.

Akıncı da Beste Nergis’in ile aynı televizyon da yayın yönetmeni olarak çalışmaktadır. . 

muge boz akinci dizisi

Erkan Bektaş – Kemal

Son olarak Gülperi dizisinde izlediğimiz Erkan Bektaş da Akıncı dizisi kadrosuna dahil oldu. 11 Mart 1972 Ankara doğumlu olan Erkan Bektaş 48 yaşının içindedir.Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Kalender Çelebi karakteri ile çok sevilen Erkan Bektaş daha önce Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile de çıkış yakalamıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da hayat verdiği Ateş ve ve Börü dizisinde hayat verdiği Timur karakterleri ise Erkan Bektaş’ın son dönemde ismini duyurduğu projelerdir. İsmi bilinmeyen bir sevgilisi vardır. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur 175 cm boyunda ve 78 kg ağırlığındadır.

Akıncı da Kemal İstanbul İl Emniyetinde Terörle Mücadeleden sorumlu emniyet müdürüdür. Fatih’in teyzesi ile evlidir. 

erkan bektas akinci dizisi

Berrak Kuş – Hacer

1972 Ankara doğumlu olan Berrak Kuş 48 yaşındadır. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısı olarak da görev alır.

Hacer Kemal komiserin eşidir. Hacer Fatih’in öz teyzesidir. 

berrak kus

Öykü Su Okur – Duygu

Takım Çantası isimli tiyatro oyununda ki başarılı performansı ile dikkat çekmiştir. İlk dizi deneyimi Akıncı dizisi olacaktır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı  Tiyatro bölümü mezunudur.

Duygu Murat ile aynı sınıftadır. Murat’a aşıktır. 

gul oyku su okur oyuncu

Arda Yeşillikçi – Emre

Arda Yeşillikçi Khas Tiyatronun oyuncusudur.

Emre Akıncı hayranı bir çocuktur. Murat ile aynı sınıftadır. 

Arda Yesillikci

Jasmine Simin Berkiş – Özlem

2016 da O Ses Çocuklara katılmış ve güzel sesi ile dikkat çekmiştir. Jasmine Simin Berkiş Haliç Üniversitesi tiyatro bölümü öğrencisidir.

Özlem sınıfa yeni gelen öğrencidir. Akıncı’nın yakalattığı mafya babasının kızıdır. 

Jasmine Simin Berkis

Selin Çuhadaroğlu – Beyza

İcon Talent Menajerliğin oyuncusu olan Selin Çuhadaroğlu yurt dışında tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır ve yine yurt dışında bir çok dizi de sinema filminde yer almıştır.

Akıncı dizisinde Beyza Fatih’in kardeşidir. 

Selin Cuhadaroglu

Bilgi Aydoğmuş – Yeliz

İcon Talent Menajerliğin oyuncusu olan Bilgi Aydoğmuş 1996 doğumludur ve 24 yaşının içindedir. Miss Turkey 2019 da yarışan Bilgi Nur Aydoğmuş 2. olma başarısı göstermiştir. 1.80 boyundaki Bilgi Nur Aydoğmuş stanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.

Akıncı dizisinde Yeliz Fatih’e aşık bir öğretmendir.  

Bilgi Aydogmus

Efe Sorarlı – Ozan

İcon Talent Menajerliğin oyuncusu olan Efe Sorarlı model ve manken olarak çalışmaktadır.

Ozan Murat’ın sınıf arkadaşıdır. Artist bir çocuktur; kavgası dövüşü hiç eksik olmaz. 

efe sorarli

Can Kulan – Yücel

Can Kulan 1989 İstanbul doğumludur ve 31 yaşının içindedir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar fakültesi mezunu olan Can Kullan şuanda Tiyatro D2 de sahneye çıkmaktadır.

Yücel komiser yardımcısıdır. Terör ile mücadele de görev almaktadır.

can kullan

Serena Yapaöz (Yağmur)

Serena Yapaöz 2011 doğumlu çocuk oyuncudur  ve 9 yaşının içindedir. İlk ekran deneyimini ise Çılgın Dersane dizisinde yaşamıştır.

Yağmur Murat’ın sınıf arkadaşıdır. Tatlı bir kızdır tam bir Akıncı hayranıdır. akinci yagmur

Duygu Kum

Duygu Kum 1987 Uşak doğunludur ve 33 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliğ mezunu olan Duygu Kum Behzat Ç ve Galip Derviş gibi dizilerde yer almıştır.duygu kum

Kubilay Yılmazkubilay yilmaz

Burç Kümbetlioğlu (Akıncı’nın Şehit Babası)

14 Eylül 1980 Sivas doğumlu olan Burç Kümbetlioğlu 40 yaşının içindedir. Son olarak Payitaht Abdülhamit dizisinde yer alan Burç Kümbetlioğlu Savaşçı dizisinde hayat verdiği Başçavuş Bayram Bayat karakteri ile tanındı.

Eski bir özel harekat binbaşısıdır. Terör saldırısında şehit olmuştur; o da oğlu gibi Akıncı’dır. 

burc kumbetlioglu

Deniz Gündoğdu

Deniz Gündoğdu Seven Ne Yapmaz dizisinde hayat verdiği Nurcan karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Dip ve Kara Para Aşk gibi dizilerde yer almıştır. deniz Gundogdu Akinci dizisi resimleri

Akıncı Dizisi Tanıtım Fragmanı

NTC Medya’nın yeni dizisi Akıncı 1 ocak 2021 de Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Başrollerinin Şükrü Özyıldız, Ayça Erturan ve Yıldıray Şahinler’in paylaşacağı Akıncı dizisi Fatih isimli cesur ve yakışıklı bir gencin hikayesini ekranlara taşıyacak.

Akıncı dizisi yönetmeni senaristi: Temmuz ayında sete çıkması beklenen Akıncı dizisinin 4 bölüm stok çekerek yayına başlaması planlanıyor.

Akıncı dizisi konusu: Akıncı dizisinde kökleri Osmanlı’ya dayanan İstanbul’u koruyan modern bir süper kahraman olan Fatih’in hikayesi anlatılacak.

Aybüke Pusat

Son olarak Her Yerde Sen dizisinde başrolde oynayan Aybüke Pusat şimdi de Akıncı dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Tescilli güzel Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 Ankara doğumludur ve 25 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi’nde Bale eğitimi almış ancak önce manken sonra da oyuncu olmuştur. Medcezir dizisi Aybüke Pusat’ın ilk dizisidir. O Hayat Benim dizisi ile de yükselişini devam ettiren Aybüke Pusat O Hayat Benim de hayat verdiği Zeynep karakteri ile Söz dizisi  yapımcısının gözüne girmiş ve Söz dizisi ile de yıldız olamayı başarmıştır. Aybüke Pusat Söz’den sınra Şahin Tepesi dizisinde rol almış ancak başarıyı yakalayamamıştır. aybüke Pusat Akıncı dizisi

Şerafettin Kaan Alakent (Efe)

Daha önce Kimse Bilmez dizisinde Nihat karakteri ile yer alan Şerafettin Alakent başarılı bir Youtube fenomenidir.  İlk olarak Ağlama Anne dizisinde  yer alan Şerafettin Alakent İstanbul Aydın Üniversitesi Sineme ve Televizyon bölümü mezunudur. Akademi 35 Buçuk’da oyunculuk dersleri almış ve İstanbul Şehir Tiyatrolarında görev yapmaktadır. serafettin alakent

Son olarak Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi gibi diziler ile yükselişe geçen Mehmet Yiğit Alp’in patronu olduğu NTC Medya son olarak ekranlara Adı Zehra, Zengin ve Yoksul ile Can Kırıklıkları dizisinde büyük zarara uğradı; Akıncı dizisi ile tüm zararlarını çıkartmayı hedefleyen NTC Meyya bu nedenle çok iddialı bir oyuncu kadrosu kurdu.

serena yapaoz

Akıncı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Tüm Oyuncu Listesi) (3 Yorum)

  1. Şükrü Özyıldız gibi yakışıklı ve başarılı bir oyuncunun karşısına 2. Başrol olarak koyduğunuz kız çok çirkin o sahneye ve Şükrü Özyıldız gibi bi oyuncunun yanına kesinlikle yakışmıyor. Kızın tipi böceğe benziyo o siz salak mısınız yani Allah aşkına göz var hizan var bence oyuncu değişsin kız hiç başarılı değil…

    • “Böceğe benziyor” ne demek ya ne kadar şuursuz ve iğrenç bir zihniyet. Beğenmiyorsan beğenmiyorum de kimseye hakaret etme hakkına sahip değilsiniz.