Anneler ve Gelinler Yarışmacıları Kimler? Sunucusu Ezgi Sertel Kimdir?

Anneler ve Gelinler Yarışmacıları

Döndü Özkan -Sevil Özkansevil döndü

Döndü Özkan 59 yaşında ve ev hanımı. Sevil Özkan 31 yaşında ve evli. 2 çocuğu bulunan Sevil Hanım güvenlik görevlisi olarak çalışırken aynı zamanda solistlik yapıyor. Sevil Özkan çiftliğe Şanti isimli köpeği ile birlikte geldi ve ondan ayrılamayacağını söyledi.

Necibe Turhan-Nurdan Turhannecibe nurdan

Necibe Turhan 55 yaşında gelini Nurdan ise 25 yaşında ve ev hanımı. 3 yıllık evli olan Nurdan Hanımın 2 oğlu var. İkili çeyiz sandığı ile birlikte geldiler. Çeyiz sandığında gelinin çeyizi bulunuyor.

Hamide Güngör-Sibel Güngörhamide sibel

59 yaşındaki Hamide Hanım 40 yıllık evli. Gelini Sibel Güngör ise 27 yaşında kuaför ve bir çocuğu var. İkili Bursa’dan yarışmaya gelmişler. Kayınvalide Sibel’in kırılgan olduğunu ve hemen küstüğünü belirtirken Sibel ise kayınvalidesinin çok konuştuğunu ve mutfakta işine karıştığını söylüyor. Bu yarışmada kayınvalidesinin çenesine güvendiğini söylüyor.

Zöhre Akın-Ferda Akınzöhre ferda

70 yaşındaki Zöhre Hanım 50 yıllık evli ve Ev hanımı. Kendisi Konyalı olmasına karşın Bursa da yaşıyor. Gelini Ferda ise Almanya ‘da büyümüş. Ferda 38 yaşında ve ev hanımı. Yarışmada iddialı olduklarını söylüyorlar.

TV 8 de Yemekteyiz, Fox TV de Zuhal Topalla Sofrada, Show TV de Lezzet Akademisi Kanal D de Gelinim Mutfakta derken Star TV de bu pastadan yemek için yeni bir yemek yarışmasıyla izleyicisini memnun etmek istiyor. Ezgi Sertel’in sunumuyla ekranlara gelecek olan yarışma Anneler ve Gelinler Star TV ekranlarında 15 Nisan Pazartesi günü 16.30 dan itibaren yayınlanmaya başlayacak. Programın Zuhal Topalla Sofrada ve Yemekteyiz ile aynı saatlerde yayınlanması bir sorun oluşturacak gibi görünüyor. Zira iki yarışmada belli bir izleyici kitlesine sahip. Bakalım Anneler ve Gelinler beklenen performansı gösterebilecek mi? Bunu zaman gösterecek. anne 3

Türkiye’nin en doğal yarışması olarak duyrulan Anneler ve Gelinler yarışmasında gelinler marifetlerini göstermek için mücadele edecekler. Klasik bir yemek yarışmasından öte gelinlerimiz güç, beceri ve hız üçgeninde kendilerini kanıtladıktan sonra bir de kaynanaları memnun etmek için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar.anne 1

Dev bir çiftlikte gerçekleşecek olan yarışmada 4 gelinimiz kaynanaları ile birlikte doğal yaşamın gereklerini yerine getirerek mücadele ederken ödülleri toplamak için kaynanaları memnun etmeye çalışacaklar. Haftayı birincilikle bitiren gelinimiz bir kese altınla evine dönecek.anne 2

Karga Filmin yapımcılığını üstlendiği yarışmanın sunucusu Ezgi Sertel olurken Ümmiye Koçak eğitmenleri olacak. Haftanın gelin ve kaynanaları hakkında henüz yeterli bilgiye sahip değiliz. Ancak yarışmacılarla ilgili detaylı bilgiyi Pazartesi günü paylaşacağız.

Anneler ve Gelinler Sunucusu Ezgi Sertel Kimdir?

Ünlü Oyuncu Ezgi Sertel 1 Ekim 1981 yılında evleriyle meşhur Safranbolu’da dünyaya geldi. 7 yaşındayken Kur’an okumayı öğrenen Ezgi İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliğini bitirdi. Kanal 7 ‘de sunduğu ”Ezgi İle Yaz Sabahı” büyük ilgi gördü. Yine Kanal 7’de Memleket Hikayeleri ve Samanyolu Tv de Tek Türkiye dizilerinde rol aldı. Haber Türk ekranlarında Lezzet Haritası adında bir program yapmış ardından Show Tv ye geçerek aynı programı sürdürmüştür.ezgi

Ezgi Sertel Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Ozan Çobanoğlu evlidir. Ezgi Sertel daha program başlamadan olay oldu. Çiftlikteki çekimlerde bir ineğin doğmasına yardımcı olmaya çalışan Ezgi yaşadıklarına ilginç tepkilerde bulunarak gündem oldu. Doğal yaşamın zorluklarına alışmak için çiftlik hayatını öğrenmeye çalışan gelinlerden çok Ezgi Sertel Konuşulmaya başlandı.

Anneler ve Gelinler Yarışmacıları