Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Hercai 39. Bölüm

Hercai dizisinin yeni sezona ne zaman başlayacağı belli oldu. Hercai dizisi 18 eylül 2020 cuma günü 39. bölümü ile yeni sezona başlayacak 3. sezonu ile Atv ekranlarında olmaya devam edecek Hercai dizisi yeni sezonda farkı bir senaryo il ekranlarda olacak. İşte Hercai yeni sezon tanıtımı

Hercai 39. Bölüm Yeni Sezon Tanıtımı

Hercai Yeni Sezon Çekimleri Başladı

Hercai dizisi 3. sezon 2020 / 2021 yeni sezonu çekimleri Mardin Midyat’ta başladı. Mia yapım tüm oyuncuları ve set ekibine Korona Virüs testi yaptı. Hercai yeni sezon çekimleri yoğun hijyen tedbirleri altında da olsa oldukça heyecanlı başladı.

 

hercai yeni sezon çekimleri resimleri

Hercai’nin 3. Sezonunu Yeni Transfer

Hercai dizisi yapımcısı Mia Yapım dizinin 3. sezon senaryosunda yer alan yakışıklı bir karakter için bir çok erkek başrol oyuncusuna senaryo gönderdi. Hercai dizisinin yeni sezonunda kadroya dahil olacak yeni erkek başrol oyuncusu daha önce Savaşçı dizisinde yer alan Doğan Bayraktar Hercai dizisine dahil oldu ve Doğan Bayraktar’ın hayat vereceği bu yeni karakterin dizi de tüm dengeleri değiştireceği söyleniyor.

Hercai Yeni Sezon çekimleri 4 ağustos salı 2020 de başlayacak ve  14 ağustosa kadar Hercai’nin 39. bölümü Atv’ye teslim edilecek. 

Hercai 38. Bölümü İle Sezon Finali Yaptı

Bir çok izleyicimiz Hercai dizisinin mayıs ayında 39. bölümü ile ekranlara gelmesini bekliyordu; bir çok dizi mayıs ayında sete çıkmaya hazırlanırken ne yazık ki Hercai oyuncuları çekimler için Midyat’a gitmeyecek. Hercai dizisinin 39. bölümü 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olacak. hercai yeni sezon resimleri 3. sezon 2021

Atv Hercai’ye 3. Sezon Onayı Geldi

Atv yönetimi son olarak 38. Bölümü ile 27 Mart 2020 cuma akşamı ekranlara gelen Hercai  dizisine 3. sezon onayını verdi. Hercai dizisi 3. sezonu ile 2020 2021 yeni sezonunda cuma akşamları yayın hayatına devam edecek. Hercai dizisinin mayıs ayı içinde tekrar sete çıkması istendi Atv tarafından; ancak Hercai dizisinin mayıs ayında tekrar sete çıkma ihtimali çok düşük olarak görülüyor. Bu nedenle de Hercai dizisi 39. bölümü muhtemelen yeni sezonda yani eylül 2020 de ekranlarda olacak.

Hercai 3. Yeni Sezon resimleri yayınlandı dizi de Miran ve Reyyan aşkı son hız devam

Hercai 2. Sezona 20 Eylül 2019’da Başlayacak

Güncelleme 6 Eylül 2019 Hercai dizisinin 2. sezonun 13 eylül 2019 cuma günü başlaması bekleniyordu ancak Atv’den Hercai’nin yeni sezona ne zaman başlayacağı ile ilgili açıklama geldi Hercai dizisi 2. sezona çok önemli bir olay olmaz ise 20 eylül cuma günü başlayacak. Atv’nin bir hafta geç başlayacak açıklaması 3 aydır heyecanla dizilerinin başlamasını bekleyen izleyicileri üzdü.Hercai Yeni Sezon 13. bölüm 20 eylül

Ünü ülke dışına taşan Hercai ne zaman başlıyor? Hercai yeni sezon fragmanı izleyici karşısında Hercai yeni sezon için heyecan giderek artıyor. Hercai ne zaman başlıyor? sorusunun cevabı merak ediliyor. ATV’de yayınlanan dizinin yeni sezonu için nefesler tutuldu. Yayınlanan tanıtım izleyicinin heyecanını daha da artırdı. Yeni sezonun mutlu başlayan fragmanında bir anda dengeler değişiyor. Reyyan neye uğradığını şaşırıyor ve Miran diye bağırarak sağa sola koşuyor. Miran’ı gören Reyyan, “Miran herkes nerede? Gitme, gitme bu sefer gitme” diyor. Ancak Miran arkasını dönüp gidiyor. Eylül ayında başlayacağı açıklanan dizide bakalım bizleri neler bekliyor.

Güncelleme 19 Ağustos 2019 Hercai  dizisi yeni sezon çekimleri için Hercai dizisi oyuncuları Mardin’e geldi. İkinci sezonu da Mardin’de çekilecek Hercai dizisinin yeni sezon çekimlerinin 19 ağustos pazartesi günü başlayacağı açıklandı.  Hercai dizisi 20 eylül cuma günü 2019 2020 yeni sezonuna başlayacak. Hercai dizisi yönetmeni yeni sezon başlamadan 2 bölüm stok çekmeyi ve yeni sezon da rahat çalışmayı istiyor. Hercai Yeni Sezon 13. bölüm

Güncelleme 15 Haziran 2019 Yeni sezon başlamadan önce Hercai dizisinde çok önemli  bir değişiklik yapıldı. Hercai dizisinin senaristlerinden Eda Tezcan Hercai dizisi senaristliğinden ayrıldı. Hercai dizisini Pelin Gülcan ve Berşan Tan’ın yazmaya devam edecek. Hercai dizisi senaryo ekibine yeni katılacak ismin ise şuanda belli olmadığı açıklandı. Hercai dizisine en önemli senaristi olan Eda Tezcan’ın Hercai dizisine yeni bir hava katamayacağı gerekçesi ile senaryo kadrosundan çıkarıldığı konuşuluyor. Bence Sen Anlat Karadeniz’in ikinci sezonunda senarist değişmesi ile dizi nasıl saçmaladıysa bu tehlike Hercai dizisinin ikinci sezonunda da baş gösterebilir. 

Atv’nin Mia Yapım imzalı yeni dizisi Hercai’ye yeni sezon onayını verdi. Atv’nin 2019 sezonunda yüzünü güldüren ve en çok izlenen dizisi olan Hercai dizisi set ekibine sezon finali ile ilgili bilgi verildi. Atv ile Mia Yapım arasında ilk yapılan yayı hakları sözleşmesi 12 bölüm üzerine yapılmıştı. Zaten Hercai  dizisi ilk sezonu 12 bölüm olacak şekilde planlanmış ve bu hesapla yayın hayatına 15 Mart 2019 Cuma günü başlamıştı.

Mia Yapım yeni sezon onayını alır almaz Hercai dizisi başrol oyuncuları ile 2019 2020 yeni sezonu içinde anlaşma imzalamak için hazırlıklara başladı. Hercai dizisinin tam kadro yeni sezona devam edeceği ve diziye yeni sezonda bir çok yeni oyuncu katılacağı da öğrenildi. Hercai Yeni Sezon resimleri

Hercai Sezon Finali Ne Zaman

Hercai dizisi planlandığı gibi 13. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma akşamı harika bir sezon finali ile ekranlara veda edecek. Hercai dizisinin 1. sezon finali hakkında medyaya verilen bilgilerde akıllarda kalacak bir sezon finali olacağı ve yaz boyu Hercai dizisinin yeni sezonun  ne zaman başlayacağını aranacağı belirtildi. Peki Hercai dizisi 2019 2020 yeni sezonuna ne zaman başlayacak?

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hercai dizisi ile ilgili medyadan alınan bilgilerde Hercai dizisinin izleyici daha fazla bekletmeden 13. bölümü ile 20 eylül 2019 cuma akşamı yayın hayatına başlayacağı açıklandı. Hercai dizisi set ekibi ve oyuncuları mayıs ayı başında seti bitirmiş ve tatile çıkmıştı. Ekip yaklaşık 3 aylık sürenin sonunda ağustos ayı başında yeni sezon için tekrar sete çıkacak; belli kısım set İstanbul’a da kurulacak şeklinde bilgiler de var. Bakalım Hercai  dizisinin 2. sezonu yine Mardin Midyat’ta mı çekilecek yoksa set İstanbul’a mı taşınacak bekleyip göreceğiz.

Hercai dizisi setinin Mardin’e kurulacak olması ve oyuncuların uzun süre ailesinden ve İstanbul’dan uzak kalması tabi ki herkes için problem oluyor. Hatta açıklanan bir bilgiye göre Hercai  dizisinin başrolü için Çağlar Ertuğrul ve Neslihan Atagül’e teklif götürülmüş projeyi çok beğenen ikili tahminimize göre setin İstanbul dışında ve Mardin’de gerçekleşecek olması sebebi ile gelen teklifi reddetmiştir.

Hercai 13. Bölümde Neler Olacak?

Hercai dizisinin yeni sezonu bir çok farklı olaya da gebe olacak; muhtemelen Hercai dizisinin yeni sezonunda Miran Aslanbey’in Reyyan Şadoğlu’ndan bir oğlu olacağını öğreneceğiz. Aslanbeylerde bir oğlan sıkıntısı olduğu için Reyyan’dan doğacak bu bebek değerli olacak. Şimdi siz Reyyan ne zaman hamile kaldı diye sorabilirsiniz ama Reyyan ve Miran ilk gece birlikte olmuşlar ve bu birliktelikten Reyyan hamile kalmıştı.Hercai 13. bölüm ne zaman başlayacak resimleri

Reyyan’ın bir Şadoğlu olmadığı ortaya çıkacak?

Hercai dizisinde Reyyan’ın tek suçu masum olmak; çünkü Reyyan bir Şadoğlu değil. Hazar Şadoğlu’nun işlediği suç ile ve Aslanbeylerin intikamı ile bir alakası yok ama en büyük acıyı Reyyan çekecek ve Miran öyle bir zamanda Reyyan ile ilgili bir gerçeği öğrenecek ki her şey için kendini çok pişman hissedecek.

Hercai dizisi eğer iki sezon olarak çekilirse o zaman Hercai dizisinin Yeni Sezonunda Miran’ında aslında Hazar Şadoğlu’nun öz oğlu olduğunu öğreneceğiz. Evet Sümeyye Koç’un Hercai kitabında ilk serinin sonu böyle biriyor. Aslanbeylerin zorla evlendirdiği kız aslında askere gitmeden Hazar beyin karısı olmuştur ve çocukta Hazar beydendir.

Hercai 13. Bölüm Fragmanı

Hercai 13. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Hercai Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Hercai 39. Bölüm (96 Yorum)

 1. Salam Azərbaycan izlyorum Hercayı dizisin çok bəyənirəm ama 3 ay dı ki yayımlanır nə zaman yeni bölmü.başlayacaq

 2. Mirancığı çok seviyoruz :-çok tatlı biri dizide biran önce mutlu olmasını bekliyoruz

 3. hercaide oynayan oyuncular eminim ki her kes hercai dizisinin baslamasini heyecanla bekliyor bende onlara dahil olamakla. sevgilerle azerbaycanli xedice sizin dilde hatice sevgiler ve saygilar.

 4. hercai dizisinde oynayan oyunculari sizi cok ozledik artik hercai baslasada baksak diye merakla bekliyoruz sevgilerle azerbaycanli xedice sizin dilde hatice sevgiler.

 5. Hercai dizisinin ilk bolumu ciktikca cok merakla izledim. Daha cabuk yeni bolumun cikmasini sabirsizlikla bekledim. Buguna kadar izledigim en guzel dizidir bu. Afferin!

 6. Tüm arkadaşlarıma buradan selamlar Leýla Gülşah maýa Gülnaz Nur Sultan Mercan hepinize selamlar

 7. HERCAI muhteşem ?çok seviyoruz Miran Reyyan çooooook güzeller. HERCAI tüm ekibine başarılar dileriz.lütfen başlayın.reyting birinciligi hep sizin olsun INŞALLAH

 8. Çoooook guzel bir dizi 10 numarali Hercai MIRAN VE REYYAN VE AZAD HEPINIZ ÇOK IYI OYUNCULAR ASLIN HEPSI IYI OYNAMISLAR VE YAPIMCI BANU AKDENIZ SIZEDE TESSKURLER BIRDE YONETMEN CEM KARCI HEPINIZE BASARILAR DILERIM YENI SEZONDA UMARIM HIC ZIRVEDEN INMERSINIZ SAYGILAR?

 9. Hercai bu yılda bomba gibi girdi ve her kesin kalbine o miran bomba gibi düştü sanırım ama bana Reyyan ve diğerleri bomba bomba oldu

 10. Hercai çok güzel çok seviyorum, bütün Türkmenistan da severek izleniyor, biz Miran ve Reyyan çok seviyoruz. Bitmesin bu dizi

 11. Lütfen hasret bitsin artık Hercai başlasın ne olur. Miran Reyyan bir birinize çok ama çok yakışıyorsunuz .

 12. Hercai artistleri cok guzelsiniz hepinizi cok seviyorum su ana kadar en sevip izledigim dizi diyebilirim

 13. Hercai artistleri cok guzelsiniz hepinizi cok seviyorum su ana kadar en sevip izledigim dizi diyebilirim

 14. Meraba lutfan lutfan lutfan hercai cok cobuk televizyona geri donsun nolur Mirancim ve Reyyancimi cok ozledim Gulhanimi ayri ozledim hasret bitsin artir luuuuuutfaaaaaaan

 15. Hercai filmini cooookk sewdim yeni sezonu sabirsizlikla bekliyorus Reyyan Miran sizi cok sewdim su ana kadar izledigim dizilerden in iyi Hercai dizisidir umarym yeni bolumleride cook iyi olacak Hercai dizisi oyuncularyna boooll şanslar diliyorum

 16. Herjaýi.. diziniñ ady bile cok iyi.Miran Reyyan sizi cok sewdik.tùrk dizileriniñ arasyndan en iyi dizidir.Miran çok ýakyşyklysyn çok.

 17. Hercai filmini sevdigim kadar hic bir filmi sevmiyorum hadda hic but filmi izlemiyorum diyebilirim

 18. MIRAN REYYAN COK YAKISIKLISNIZ SIZLERI.COK. SEVIYORUS HERCAI DIZISININI BIR BOLUMINI BILE KACIRMADIM DUNYADA EN COK SEVDIGiM DIZI HERCAI????

 19. Konu Erkenci kuş iken siz hercaiden bahsediyosunuz. Tamam sizi anlıyorum hercaiyi izlemeden duramıyorsunuz ama konu burda Erkenci kuş !! Erkenci kuş ilk başladığı zamanlarda ben karışık duygular içindeydim. Erkenci kuş’un bir günde 2-3 tane özetini izliyordum. Ama şimdi dahada bi kötüyüm. Sanem ve Can’ı izliyorum beğeniyorumda. Ama onların küs olduğunda üzüntüden içim içime sığmıyo ?. Size bi tavsiyem var eğer benim gibi her şeyden etkilenen bir kişiyseniz bir diziye fazla bağlanmayın. Ama lütfen Erkenci kuş bitmesin….??????

 20. dizi cok ful hic bitmsin boyl davami olsun bu dizinin hayraniyix bn gurcustananam butun gurcustan izliyor

 21. Ben Hercai dizisini çok seviyorum gerçekten muhteşem bir dizi hiç bitmesin Miran ve Reyyan bir-birlerine çok yakişyorlar dizide başarilar dilerim

 22. Miran Reyyan birbirinizi gercek hayatta sevin cunku siz buna layiksiniz siz birbirileriniz icin yaratilmissiniz????????????????????bu arada ben turkmenistanliyim burda herkes goruyo yasim 14 bi bolumunu kacirmadan izledim gece uyumadan bu dizi insallah omur boyu surer

 23. mirana okadar fanım ki yeni dogan erkek kardesimin ismini miran efe koyduk ** hatta hercai yayinlamdan önce dha 15 gun kala takip etmeye basladim yayinlandiginda ben şoking miran dudak ısırttı reyyan bayiliyim size gııııı

 24. Ben Hercai dizisini cok seviyorum. Bir bolum bile kacirmadim hepsini izledim. Lutfen yeni sezon hemen baslasin.Ben Reyyanin Mirana evet cevabini vermesini istiyorum. Cunki ben Mirani cox seviyorum. Ilk bolumden asik oldum ona. Hercai dizisine basarilar dilerim. Reyyan ve Mirani kendi gozlerimle gormek isterdim. Bu arada ben azeriyim. Hercai dizisi Azerbaycanda cox izleniyor. Her mes cok seviyor. Sizi cok seviyorum Miran ve Reyyan. Lutfen dizide bir birinizi cok sevin.☺?

 25. Reyyan hamile kaldiktan sonra Mirana naz-niyaz yapmali. Böyle birbirlerine dahada aşik olurlar.eee sized ne demek bellied derseniz Benim jevabim bu sadeje bi yorum ….??? Setde başarilar sevgiler ….?

 26. Hercai dizisini çok seviyorum. Biz hercai dizisini ailecek izliyoruz. Insallah 13-nji bölüminde Reyyan Miran’a evet der ve evlenirler. Aslanbeyler insallah Reyyani kabul eder ve sadoglular Miran’i kabul ederler. Miran Reyyan sizi çok seviyorum. Hercai dizisi final yapmadan devam etsin ne olur. Hercai dizisine basarilar dilerim.

 27. Hercai dizisini cok seviyorum. Yeni sezon baslamagyna cok sabyrsyzlaniyorum.MIRAN+REYYAN sizi cok ssviyorum?

 28. Miran Reyyan sizi çok seviyorum . sabırsızlıkla finalin bitmesini bekleyecem…Miran a Bayılıyorum özelikle . Nasıl sabredecem hiç bilmiyorum.

 29. yaa “anonom” Kardes, bir karar ver seviyomusun seviyomusun. hem sevmiyorsan bu sayfada ne isin var?

 30. hercai dizisini biz de ailecek izliyoruz ve izlemekten keyif aliyoruz.hercai azerbaycana coooook seviliyor, hayranlikla izleniyor. Ben de reymir hayraniyim ve lutfen “reyhan”degil “reyyan “.
  butun reymircilere 20 eylule kadar sabirlar, hercai dizisine de basarilar diliyorum.

  • Ben o Miranyn goz yaslaryna kurban olurym.Asygym Mirana .Eylule sabr edemiyjem lutfen yeni sezon eylulden erken yayyna girsin.Sezon baslar baslamaz Reyyan Miran baryssyn artyk.Guzel ayle hayatlaryny izlemek istiyorus artyk

 31. Super bir sezon finali oldu ben iki gozle bekleyorun eylul ayini Akin Akinozu❤Ebru Sahin sizin oyuculugunuza bes yildiz veryorum muhtesemsiniz tebrikler…Siz seviyorum supersiniz

 32. Hercai cokkk seviyorum hayranım miranda çok yakışıklı reyhan çok tatlı ve iyi benim gibi nolur hemen sezon bitsin ve 13 bölümden başlasın yine oynasın yalvarırım size

 33. Herjai diziyi cok seviyorum Miran Reyyan siz cok yakisyorsunuz askyniz hic bitmesin,ben isterdim dizi disindada siz boyle asyklar olmanyzy Miran Reyyan opujuklerimi yollarim??????

 34. Hercai dizisini ailecek cok seviyoruz ve en önemliside güzel mardinimde cekilmiş olması yeni sezonu heycanlan bekliyir olcazz sagilarr

 35. ben bu diziyi cok sevdim hic bitmesin. ben miran i ve reyyany coook seviyorum. asla bitmesin bu dizim…….

 36. Ne olur eylul ayi gelsin ne olur hercai kaldigmiz yerden devam edelim. Oyuncularnin hepsini ayry ayry cok cok seviyorum. Emeginize saglyk basarylar hepinize mia yapim tebrikler size

 37. Miran ve reyyana hayranım birbirine çok yakışıyorlar hercai sezon finali olduğunda çabuk açılsın başarılar?

 38. Hercai çok güzel lütfen final olmasın final olursa yaşayamam üstelik akın ve ebru birbirine çok yakışıyorlar?

 39. Hercai.hiç.güzel.değil.hiç.beğenmedim.ne.kadar.erken.final.yaparsa.o.kadar.iyi.olur.umarımm.final.yapar.

 40. AŞKIM BENİM HERCAİ MİRANI İLK ÖNCE SONRADA BÜTÜN OYUNCULARI BURADAN ÖPÜYORUM ? EMEYİNİZE SAĞLIK DİZİ AYNEN BU ŞEKİLDE GİDERSE REYTİNGLER DAHADA ARTAR VE FİNAL YAPMAZ DİYE ARZU EDİYORUM❤️♥️❣️???

  • hercai dizisini biz de ailecek izliyoruz ve izlemekten keyif aliyoruz.hercai azerbaycana coooook seviliyor,hayranlikla izleniyor. Ben de reymir hayraniyim ve lutfen “reyhan”degil “reyyan”.
   Butun reymircilere 20 eylule kadar sabirlar,hercai dizisine de basarilar diliyorum…

 41. Hercai benim canım ben bu kadar bir diziyi sevmemistim. Gelecek sezonu ümitle bekliyorum. Sizi çok seviyorum miran ve reyyan????

 42. Hercai dizisi cok iyi bi dizii. Miran ve Reyyan bir-birine cok yakisiyor. Sizi cok seviyorum Reyyan & Miran Shahista❤❤❤

 43. ❤️Hercai❤️Oyuncularına İyi Sezon Finalı Arzu Ediriz Sezondan Kayıtdığda Yeni Oyuncular Olmasın Dizinin İlk Oyuncuları Dizinin Gercek Kehramanları Dizinin Oyuncuları Deyişik Olduğda Dizi Bina Kimi Cökür Onu Kimse Temir Edemez Retink Birden Aşağıya Doğru Yönlenir