Sev Yeter 15 Mayıs Özeti 234. Bölüm Fragmanı Raman Mani’yi Tokatlıyor

Sev Yeter dizisinde Aliya ya asitle saldıran kişinin Nidhi olduğunu anlayan Abhi basına bir demeç veriyor. Şüpheli kişinin Japur dan geldiğini ve Delhi ye bir taksi ile gittiğini belirlediklerini söyleyince Nidhi tutuşmuş ve taksiciyi etkisiz hale getirmek için evine burka giyerek gitmiştir. Bıçakla onu öldürmek üzereyken polis onu durdurmuş, ışıklar yakıldığında da gerçek ortaya çıkmıştır.

Sev Yeter 15 Mayıs Özeti

İşita Nidhi yi tokatlar ve bir kızın yüzüne asit atmakla onu bin defa öldüreceğini, ailesinin de onunla birlikte öleceğini söyler. Bunu nasıl yaparsın diye onu defalarca tokatlar. Müfettiş Nidhi nin bir daha hapiste çıkmayacağını söyleyerek Nidhi yi götürür. Raman ve İşita eve geliyorlar. Bhalla ailesinin mutluluğuna diyecek yokken Raman düşünceli.

Raman odasına çıkarken İşita onu takip ediyor. İşita problem ne diye soruyor. Raman Pihu yu hatırladığını, Mani den dolayı Pihu yu alamadıklarını ve onu asla affetmeyeceğini söylüyor. Ertesi sabah Aliya gazeteyi Mani ye veriyor ve Nidhi nin tutuklandığını söylüyor. Aliya Nidhi nin Ruhan’ın elbiselerini giyerek kendisine asitle saldırdığını söylüyor. Seni defalarca uyardık ama sen Şagun’a inandın.

Çocukluğundan beri tanıdığın İşita ya inanmayarak hata ettin diyor. Mani evet diyor büyük bir hata yaptım. Mani İşita yı arıyor ve ondan özür diliyor. Kendisinin affedilmesini istiyor. İşita bunun kolay olmayacağını belirtirken sen benim en iyi arkadaşımdın ancak sen beni yalnız bıraktın, Aliya benim de kızım sayılır ama sen onu benden uzaklaştırmaya çalıştın. Ayrıca Pihu nun elimizden gitmesine sebeb oldun diyor. Mani haklı olduğunu söylüyor ve telefonu kapatıyor.11 26

Mani Aliya ya İşita’nın çok kızgın olduğunu söylüyor. Aliya İşita çok anlayışlı birisi, onun evine gidip özür dilersen her şey yoluna girecektir diyor. Mani evlerine gideceğini söylüyor. Simmi, Ananya’yı uyandırır ve ayağa kalkmasını ister. Okula geç kaldığını söyler. Ananya yı kontrol edince ateşinin çıktığını farkeder. Ona süt getireceğini söyler ve gider. Ananya soğanları çıkarır ve Sharavan’ın söylediklerini iyi ki yaptım der. Simmi onu duyar.

Raman Pihu nun resmine bakıp ağlamaktadır. İşita yanına oturur ve kahvaltı için gelmesini ister. Raman Mani ye çok sinirli olduğunu söyler. Onun yüzünden Pihu elimizden gitti der. Nelu gelir ve Mani nin geldiğini haber verir. Raman ona olan kinini kusar adeta. Ardından onu tokatlar ve yakasından tuttuğu gibi dışarı atar. Simmi doktor çağıracağını ve iğne yapmasını isteyeceğini söyler.22 23

İğne lafını duyan Ananya soğanı gösterir ve ateşinin olmadığını söyler. Simmi okulu hatırlatır. Ananya babamdan izin almam gerekir der ve Parmit’i aratır. Simmi Ananya nın okula gitmek istemediğini ancak şimdi sorunun kalktığını söyler. Ananya mutlu olmuştur. Mani Şagun’a bazı evraklar veriyor ve Pihu yu İşita ya vermesini istiyor. Şagun şok oluyor. Mani Pihu nun gerçek annesi İşita diyor. Şagun onu ben doğurdum diyor. İşita nın Adi ve Ruhi si var. Benim kimsem yok diyor ve kağıtları imzalamıyor.

Sev Yeter 234. Bölüm Özeti

Raman ofisinde küçük bir hatadan dolayı Aliya yı azarlıyor. Onu işten kovuyor. Mihir onun peşinden gidiyor. Aliya Mani hatalı olduğunu anladı ve Raman dan özür diledi ancak Raman aşırı tepki göstererek babamı tokatladı. Buna hakkı yoktu diyor. Mihir ondan özür dilerken Adi geliyor ve Aliya ile konuşmak istiyor ancak Aliya gidiyor. Adi babasının yanına giriyor.33 23

Bunu Aliya ya nasıl yaparsın diyor. Babasının hatasını nasıl olur da kızına yüklersin diyor. Raman onun babası benim kızımı elimden aldı diyor ve Adi yi de işten atmakla tehdit ediyor. Adi Aliya yı bulur ve babası adına özür diler. Aliya babamın bana ihtiyacı var diyerek gitmek ister. İşita gelir ve onu elinden tutarak Raman’ın yanına getirir.

Aliya ve Adi nin iyi bir ekip olduklarını ve onların sorumluluklarının kendisinde olduğunu söylüyor. Mani nin yüzünden Aliya yı atmaya hakkı olmadığını söylüyor. Raman yine Pihu dan bahsediyor ve umarım hata etmiyorsundur diyerek çıkıyor. İşita Aid ve Aliya dan işe odaklanmalarını istiyor. 44 20

Şagun Ashok dan yardım istiyor. Ashok bir planı olduğunu ve onların hayatlarını mahvedeceklerini söylüyor. Raman bir barda içerken Pihu arıyor ve onu özlediğini söylüyor. Mani de beni seviyor diyor ve onu Çin lokantasına götürdüğünü anlatıyor. Pihu arkadaşları çağırdığı için telefonu kapatıyor. Raman Mani de Şagun’un yolunda gidiyor ve Pihu yu benden uzak tutmak için elinden geleni yapıyor ve İşita da onu destekliyor diyor.

Bir kız Mani nin evine geliyor ve stajer olduğunu ve bazı belgeleri getirdiğini söylüyor. Mani onu içeri alıyor ve olanlar oluyor. Kız bağırmaya başlıyor. Mani nin kendine saldırdığını söylüyor. Şagun kocama güveniyorum diyor. Sen onun kızı yaşındasın diyor. Seni kim gönderdi diye soruyor.55 14

İşita Adi ve Aliya nın çok yorulduklarını söylüyor ve gidip birlikte eğlenmelerini istiyor. Ancak İşita nın aklı telefona ve mesajlara bakmayan Raman dadır. Raman geç saatte zil zurna sarhoş eve geliyor. Raman yüzünü yıkar ve Pihu için video yapması gerektiğini söyler. Onu çok sevdiğini söyler ve ağlar. Raman yine çok bardaklar kıracağa benziyor. Raman ile anlaşmak çok zor. Onunla kötü olursan naneyi yedin demektir. Olan ise sadece İşita ya oluyor. Sev Yeter 234. Bölüm Özeti sona erdi.

Sev Yeter 15 Mayıs Fragmanı

Sev Yeter 15 Mayıs Özeti 234. Bölüm Fragmanı Raman Mani’yi Tokatlıyor (1 Yorum)