Aşk Ağlatır Ada Kimdir? Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi Kim?

Aşk Ağlatır dizisi eylülde Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarlanan Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf ve Ada’nın imkansız aşk hikayesi ekranlara gelecek. Aşk Ağlatır  dizisinde Ada karakterine Hafsanur Sancaktutan hayat verecek. Aşk Ağlatır dizisi Hafsanur Sancaktutan’ın ilk kadın başrol olarak yer aldığı dizi olacak. Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır dizisinde Deniz Can Aktaş ile partner olacak. Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş 2019 2020 yeni sezonun en çok dikkat çeken çifti olmaya hazırlanıyor.  Peki kimdir bu Ada? Nasıl bir insandır?

Aşk Ağlatır dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Aşk Ağlatır

Aşk Ağlatır Ada Kimdir?

Daha 19 yaşında olan ada babasını hiç görmemiş üstüne üstlük bir de daha 6 yaşındayken annesini kaybetmiş ve yetim kalmıştır. Dayısı İsmail’in yanında yengesi Üftade’yi anne görerek büyüyen Ada dayısının yaptığı her şeyi başa kakması ile büyümüştür. 

Çok tutucu bir kasaba da bu kadar zor bir ortamda büyümesine rağmen kasabaya sığamayacak kadar hayalperest ve tutkulu bir kız Ada. Çalışkan, merhametli, kin tutmayan bir yapısı var. Ada, çevresini dönüştürme gücüne sahip nadir insanlardan, ışık saçıyor bir nevi… Sadece gücünü hatırlamaya ihtiyacı var. Yusuf’la çıktıkları yolda ışığını yeniden bulacak.aşk ağlatır ada

Ada köyünden İstanbul’a göç ederek gelmiş ve gelir gelmez İstanbul’un derdi ile çilesi ile savaşmak zorunda kalmış güzeller güzeli bir kızdır. İstanbul’da tek başına ayakta kalmaya çalışan Ada Yusuf ile tanışıklıktan sonra aşka inanır; ama Yusuf ile Ada’nın arasında sürekli duvarlar örülmekte ve bu iki aşık kavuşamamaktadır. Ada vicdanı ile aşkı arasında kalan akıllı ve mert bir kızdır. 20’li yaşlarda güzel bir kız olan Ada hayatın zorluklarıyla kavrulmuştur.

Ada çevresinin bütün baskısına rağmen içindeki yaşama sevincini korumayı başarmış, iyilik dolu bir kızdır. Aşk Ağlatır Ada Kimdir resimleri

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 İstanbul doğumludur ve şuanda 19 yaşında genç bir dizi film yıldızıdır. Lise eğitiminden sonra özel olarak oyunculuk dersleri alan güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Show TV’nin Servet dizisi ile yaşamıştır. Son olarak ise Gülperi dizisi kadrosuna dahil olmuş ve oyunculuğu ile göz doldurmuştur. 1. 63cm boya sahip olan Hafsanur Sancaktutan 53 kg’dır.

Gülperi dizisinde Fidan karakteri ile çok sevilen ve kendisi ispat eden Hafsanur Sancaktutan çocukluk döneminde Leyla Şirin Ajans’ın oyuncu olarak çalışan Hafsanur Sancaktutan Capy, Türk Telekom ve Coca Cola gibi büyük firmaların reklamlarında da yer almıştır. Şuanda ise icon-talent ajans ile çalışmaktadır.hafsanur sancaktutan erkek arkadaşı

Hafsanur Sancaktutan Kaç Yaşında?

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 İstanbul doğumludur ve şuanda 19 yaşının içindedir.

Hafsanur Sancaktutan Sevgilisi var mı? Erkek arkadaşı kim?

Hafsanur Sancaktutan’ın şuanda medya ile paylaştığı bir erkek arkadaşı yoktur. aşk ağlatuır Hafsanur Sancaktutan

Aşk Ağlatır Ada Kimdir? Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi Kim? (1 Yorum)

  1. Ask aglatir dizisi cok guzel .Lutfen final yapmayin .cunki ben cok seviyorum.Her pazar gunune kadar cok begeniyorum,bekliyorum.????